187 Shares 9321 views

Opowieść o tym, jak migać telefon

Komórka już dawno przestała być luksusem i stało się koniecznością. Ale zdarzają się sytuacje, kiedy to narzędzie Potrzebujesz pomocy też.

Znowu sytuacja. Kupiłeś zupełnie nowy telefon komórkowy i drżenie rąk z niecierpliwością pierwszy go włączyć. Ale … To długo oczekiwany szczęście zastępuje rozczarowanie. Czujnik jest powolny, aplikacje uruchamiane na kilka minut, menu buggy i dodać muzykę nie jest niemożliwe. Co to jest? I co robić? Pierwszą rzeczą, która przychodzi do głowy – Internet. A ty już drży z oburzenia ręce zdobyć w wyszukiwarkach Twój krzyk duszy (zob. Powyższe pytania). I można zobaczyć odpowiedź: wyeliminować wady pomaga firmware telefonu komórkowego. Dalsze, bardziej spokojnie wpisać frazę „jak migać telefon.”

Sytuacja dwa. Czy właściciel (właściciel) inne niż telefon komórkowy, na przykład Samsung. To działa jak zegar, po prostu nie mam dość. Tak, to naprawdę jest doskonały, gadżet, ale masz zły nawyk picia kawy z telefonem w ręku. A następnie oops! Twój słodki gorącej kawy rozlana na samym ulubionych Samsung. A jednak – witam, rumianek: telefon nie jest włączony i nie reaguje na jakikolwiek przycisk. W najlepszym wypadku, będziesz patrząc na białym ekranie. Co robić? Oczywiście, aby uruchomić do komputera i zadać to samo pytanie do internetu. Ponadto, tak jak w zastrzeżeniu 1.

Sytuacja trzy. Nie mam żadnych problemów z Samsung, ale chcesz poszerzyć jego funkcjonalność, dodać nowe „żetony”. Co zrobisz? Ponownie zadać pytanie wszechwiedzącego sieci: Jak Flash telefonu Samsung?

Tak, Internet wie wszystko: i jak migać telefon i jak migać go do telefonu. Ale czy wiesz, co znaczy słowo „firmware”? I jest to całkowita wymiana całego systemu operacyjnego i oprogramowania swojego ukochanego telefonu. Oprogramowanie może być jak przywrócić oryginalny system i poprawić pewne cechy telefonu: w celu skorygowania błędów z poprzednich wersji, dodawać nowe tematy do aktualizacji oprogramowania w celu zwiększenia wydajności, poprawy jakości sygnału i dużo, dużo więcej.

Więc przystępujemy do procesu? Firmware jest zazwyczaj przeznaczone do konkretnego modelu danej marki telefonu. Dlatego, jeśli masz Samsung, a następnie w wyszukiwarkach trzeba zdobyć konkretne pytanie: Jak Flash telefonu Samsung. Jeszcze lepiej, jeśli podasz model. Ale istnieją ogólne wytyczne:

  • Naładować baterię do końca. Ma to na celu zapewnienie, że w przypadku jakichkolwiek łatek oprogramowania nie będzie przerwana w środku
  • lepiej, jeśli komputer jest uruchomiony najnowszą wersję programu Kies i sprawdzone programy dla Samsungov – Samsung Kies. Można to zrobić bez niego, ale wtedy trzeba będzie zainstalować wszystkie sterowniki dla urządzenia samemu
  • simkarty z telefonu byłoby lepiej, aby usunąć (na wszelki wypadek)
  • komputer musi mieć co najmniej 3 GB wolnego miejsca
  • antywirusowe od (i / lub fairwall) byłoby bardzo pożądane. Odbywa się to w celu uniknięcia różnych sytuacji kryzysowych wywołanych przez konflikt przeciągania program z Antivirus
  • zawsze zaopatrzony w kilka najnowszych wersjach MultiLoader programu (także na bezpiecznej stronie) lub innych programów przepychających
  • razem z firmware pracuje pobierając pliki i instrukcje, które kroki opisano sposób migać telefon. Przed uruchomieniem przeczytać instrukcję do pewnego momentu, a jeśli coś nie jest zrozumiałe, czy źle, wędrować przez specjalny dział, w którym można znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie, albo poprosić go
  • przeciągania program powinien być zaprojektowany specjalnie dla smartfona

Teraz możemy mówić o programach dla oprogramowania Samsungov. Różnią się one w zależności od systemu operacyjnego telefonu.

Dla Samsungov na Androida posiada prosty i łatwy do pracy programu Odin3 i Odin multi Downloader , Nadają się do prawie wszystkich Galaktyki, w tym na karcie i SII.

Dla tych modeli, istnieje inny dobry program.

Dla platformy Windows Mobile to doskonały Octans Downloader – to mały i bardzo lekki program szyje telefon Samsung Omnia II GT-I8000, WITU AMOLED i innych odnoplatformiki.

Z Broadcom i Qualcomm pracuje MultiLoader MFC, który jest przeznaczony do S5230, S5620 firmware, S5250, S8000, S5350, S5560 i innych nowoczesnych telefonów na tych platformach.

OneNAND Downloader – kolejny przydatny program do firmware Samsungov serii D i E: D600, D500, D820, D900, E340, E350, E360, E730, E750, E380, E500, E250 , etc.

Jak już wspomniano, firmware pracy powinny być wybierane na podstawie modelu telefonu. Teraz w ogóle wiesz jak migać telefon, a może nie tylko rozwiązać Fabryka „usterki” i konsekwencje własnej nieporadności, ale także sprawiają, że o wiele lepiej niż on. Co bierzemy „nić”, „igły” i uszyć dla Samsung?