884 Shares 8200 views

Szybkie odłączenie usług Beeline

Aby przyciągnąć najwięcej użytkowników, wielu operatorów komórkowych proponuje zakup różnych usług, które często nie są po prostu konieczne. Beeline jest także jednym z takich operatorów. Kwestia wyłączenia usług na Beeline staje się istotna, gdy użytkownik przez pomyłkę łączy funkcję, lub wcześniej wymagana usługa staje się już niepotrzebna.

Aby sprawdzić listę dostępnych usług (lub ty), musisz wybrać * 110 * 09 #, a następnie nacisnąć klawisz wysyłania. W ciągu kilku minut otrzymasz powiadomienie SMS, w którym zostaną zarejestrowane wymagane dane. Wyłączenie usług Beeline jest również możliwe po zestawie następujących kombinacji:

  • Serwis "AntiAnion" – kombinacja * 110 * 070 i klawisza połączenia;
  • Usługa "Chameleon" – wybierz * 110 * 20 #, a następnie zadzwoń;
  • Usługa "Sms-movement" – wpisz * 110 * 2010 # i naciśnij połączenie;
  • Usługa "Czat" to połączenie numerów * 110 * 410 #, a następnie połączenie wysyłane;
  • "Be in the Beeline" – numer * 110 * 400 # i naciśnij klawisz połączenia;
  • "Bądź w Know + Beeline" – wpisz * 110 * 1062 # i naciśnij klawisz;
  • Usługa "Poczta głosowa" – połączenie * 110 * 010 # i połączenia;
  • Serwis "Jest kontakt" – * 110 * 4020 #, przekazywanie połączeń;
  • Usługa "Ulubiony numer" – * 139 * 880 # oraz połączenie.

Niedawno subskrybenci Beeline narażeni są na ryzyko utraty pieniędzy z konta telefonicznego z powodu wirusa lub z powodu połączenia płatnych usług. Pieniądze mogą zostać utracone i ufne oszustom oferującym przesłanie wiadomości na podany numer, co z kolei jest opłacane w wyniku, a subskrybentowi pozbawia się znacznej sumy pieniędzy.

Aby uniknąć takich sytuacji, firma Beeline oferuje usługi "czarno-białe listy". Z jej pomocą subskrybent ma możliwość blokowania połączeń głosowych, otrzymywania i wysyłania płatnych SMS-ów, a także wiadomości do płatnych numerów skróconych. Ta usługa, chociaż nie całkowicie odciąga się od spamu, ale znacznie zmniejsza ryzyko niepożądanych wydatków.

Często o tym, jak wyłączyć płatne usługi Beeline, abonenci zaczynają być zainteresowani, gdy znudzą się dać każdego dnia pewną kwotę z konta swojego telefonu komórkowego.

Dezaktywacja usług Beeline "Gudok" i "Loteria"

Deaktywacja usług Beeline "Hooter" i "Lottery" jest możliwa tylko przez wysłanie SMS-ów lub zadzwonienie do centrum serwisowego operatora. Aby wyłączyć funkcję "Dial tone", wybierz numer usługi 0770, a następnie postępuj zgodnie z instrukcjami automatycznej sekretarki. Aby wyłączyć funkcję "Lottery 1010", wyślij pusty SMS na numer 3003.

Wyłączenie innych płatnych usług Beeline

Deaktywacja usług "Beeline Hi" i "Internet z usług niezainkonfigurowanych" jest możliwa, gdy wybierasz pewne kombinacje numerów, lub gdy dzwonisz na numer usługi. Aby wyłączyć funkcję "Hi", możesz wybrać numer 067409770 lub wprowadzić kombinację * 111 # cyfr, a następnie nacisnąć klawisz wysyłania. Następnie wybierz "Moja Beeline" w menu, a następnie "Services" – "Hello", a na końcu pozycję "Disconnect". Możesz anulować serwis "Internet z niezainstalowanego telefonu" wybierając numer 0622. Należy zauważyć, że ta usługa nie jest wyświetlana na liście połączonej za pomocą kombinacji * 110 * 09 #.

Anulowanie usługi "Śledzenie" jest możliwe po wybraniu elementu menu "Odłącz" po połączeniu * 566 #. Dezaktywacja usług Beeline jest również możliwa za pośrednictwem Twojego konta osobistego, do którego można uzyskać dostęp za pośrednictwem linku. Podczas rejestracji na koncie osobistym wprowadź cyfry swojego numeru telefonu w wierszu "login", a aby otrzymać hasło, wybierz * 110 * 9 # i naciśnij klawisz przekierowania.