790 Shares 8624 views

„Motorola E398” – przegląd telefonu komórkowego

„Motorola” firma od dawna zajmuje się rozwojem i produkcją nowych telefonów młodzieżowych. W dodatku do pierwotnego projektu, twórcy również nie zapominać o funkcjonalności, ponieważ potrzeby publiczności rosną. Model „Motorola E398” został stworzony w oparciu o te czynniki, oraz, ogólnie, twórcy udało się odnieść sukces.

wygląd

Jeśli uważnie rozważyć komunikatora „Motorola E398” (Zdjęcia można zobaczyć w tym artykule), można zauważyć, że konstrukcja urządzenia mobilnego została wykonana w zrelaksowany sposób. Można łatwo określić wygląd następujących modeli w serii. Co do funkcji telefonu, pozostawiają tylko pozytywne wrażenia. Zatem, w tym modelu, twórcy postanowili skorzystać z tworzywa sztucznego, która jest dotykowe odczucia jest nieco podobny do gumy. Jeśli raz w życiu musiałem trzymać urządzenie mobilne Ericsson T68, to można sobie wyobrazić, pokrywę tylną, które są identyczne. Należy zauważyć, że podczas korzystania z telefonu nie będzie poślizgu z rąk, nawet jeśli masz mokre lub wilgotne ręce. Drugą zaletą takiego korpusu jest to, że jest matowa, odpowiednio, następnego nie jest to absolutnie nie.

Aby stworzyć niepowtarzalny i wyrafinowany styl, twórcy sprawiły, że klawiatura nie jest z tworzywa sztucznego i metalu. Duże przyciski znajdują się tarasy i jest bardzo wygodne do pracy z nimi. Oczywiście, nie można powiedzieć, że klawiatura nie jest doskonały, ale błędy w szczególności nie może znaleźć.

zarządzanie

Do pozytywnych aspektów jest fakt, że pionowe centrum klawiszy została nieznacznie podwyższone, ale rzędy boczne lekko cofniętą, daje urządzenie mobilne to nie tylko wyjątkowy wygląd, ale również sprawia, że jest wygodny w użyciu. Najciekawszym wstrząśnięty, że można wybrać numer bezpośrednio bez błędu, a nawet nie jest konieczne, aby spojrzeć na klawiaturze, bo dotyk, można od razu zobaczyć, gdzie niektóre są przyciski. Joystick ma średnie wymiary. Posiada powłokę błyszczącą. W rzeczywistości, jeśli zwrócić uwagę na komunikatorze „Motorola E398» i przeczytaj opinie użytkowników, które zostały już wielokrotnie obliczu tego modelu, możemy określić, jakie opinie ludzi wciąż rozchodzą. Na przykład, niektórzy twierdzą, że joystick jest czasami ślizga, podczas gdy inni twierdzą, że ten kawałek jest bardzo wysokiej jakości i nie ma problemów podczas użytkowania nie przyszło jej do głowy.

„Motorola E398”: charakterystyka i ocena

Model wykonany jest bardzo wysokiej jakości. Zwrócenie uwagi na ekranie telefonu, to na pewno powiedzieć, że nie został użyty ten sam wyświetlacz jak w devaysakh V300 V500, V600,. Dokładniej, mówimy o rozdzielczości ekranu, który z tych modeli wynosi 176 x 229 pikseli. Wyświetlacz jest zdolny do wyświetlania wszystkich ośmiu wierszy tekstu. Jeśli zaczniesz wziąć pod uwagę wielkość ekranu ze strony fizycznej, możemy powiedzieć, że jego możliwości są 30 x 38 milimetrów, w rzeczywistości jest nieco większy niż V500 i V600 modeli. Zmiany są tylko w tym, że w danym wyświetlaczu modelu jest lekko zakrzywione i przyciemnione szyby, odpowiednio, obszar wyświetlania staje się nieco bardziej. Należy uznać, że „Motorola E398» jest nieco bardziej masywne, niż jest w rzeczywistości. Wymiary urządzenia są w następujący sposób: 108 x 46 x 21 mm. Waga wynosi 107 gramów, ale producent zadeklarował w charakterystyce 110 gramów. Jeśli zwrócić uwagę na boku urządzenia, to będzie w stanie obserwować dynamikę, które znajdują się w górnej części. Jak już udało się dowiedzieć cechy, urządzenie mobilne, istnieją dwa dynamika.

oprogramowanie

Jeśli masz chęć, aby nauczyć się migać „Motorola E398”, a następnie skontaktować się z ekspertami z najbliższym centrum serwisowym. Nawiasem mówiąc, niektóre wersje oprogramowania mogą być lub pogorszyć ogólnych parametrów programu i poprawić je, można całkowicie zmienić wewnętrzną powłokę. Ogólnie rzecz biorąc, można powiedzieć tylko jedno: „Motorola E398” jest naprawdę godny uwagi.

To wszystko, co chcieliśmy podzielić się jako część tego materiału, mamy nadzieję, że powyższe informacje pomogą Ci poradzić sobie z komunikatora.