379 Shares 1115 views

Manicure w domu.

Jeśli masz wolny czas, aby zrobić własne piękno i nie spieszysz, to jest całkiem realistyczne dbać o swoje pióra i zrobić piękną manicure w domu. To nie jest wcale trudne, trzeba tylko trochę staranności i wielkiego pragnienia, aby wyglądać atrakcyjnie.

Manicure w domu można zrobić na dwa sposoby:

– manicure klasyczna

– nieobrabiane, które można również wykonać na dwa różne sposoby. Opowiem o nich poniżej.

Jeszcze niedawno pierwsza metoda pielęgnacji paznokci była stosowana na całym świecie. Krawędź, która rośnie na płytce do paznokci, została przycięta za pomocą nożyczek do manicure, a co do zasady wygląda na schludne i piękne, ale w końcu okazało się, że ten manicure prowadzi do tego, że po cięciu naskórka za każdym razem staje się surowszy, Zamyki, a skóra wokół łóżka paznokci pogrubia i staje się chropowata. W tym przypadku skóra zaczyna rosnąć jeszcze szybciej.

Do tej pory istnieje wiele bardziej lojalnych sposobów wykonywania manicure w domu, na przykład niefałdowanych manicure. Jak już wspomniałem, można to zrobić na kilka sposobów. Po pierwsze, jest to prosty sposób przenoszenia osłony za pomocą paznokci. Jest to dość bezbolesne i do zaakceptowania, jeśli robisz manicure w domu.

Ale jest nowa metoda nieobrabianej manicure, jest to szybkie usunięcie osłony za pomocą specjalnie zaprojektowanych żeli i maści, które rozpuszczają skórkę i trzeba tylko usunąć skórkę miękką szmatką. Maści te są pocierane do płytek paznokciowych i złuszczają zmiękczoną skórę. Jest to bardzo wygodny i szybki sposób na manicure w domu.

Nie zapominaj, że piękna manicure to nie wszystko, co daje Ci ręce w dobrym wyglądzie. W tym przypadku ważna jest regularna pielęgnacja dłoni, dłoni, ponieważ zawsze daje nam wiek, konieczne jest, aby uchwyty były w porządku.

W tym celu należy używać codziennego zmiękczania kremu do rąk, a nocą pocierać w olej z naskórka, co zapobiega jego wzrostowi i sprawia, że skóra wokół płyt paznokci jest miękka i zgrabna.

Przed rozpoczęciem manikiuru w domu, musisz zrobić relaksującą kąpiel z solą morską na ręce, a jeśli masz suchą skórę dłoni, lepiej używać ziołowego wywaru, na przykład bulionu rumianku.

Następnie dobrze nasmaruj uchwyty kremem pożywnym i przejdź bezpośrednio do manicure.

Jak zrobić francuski manicure w domu?

Najczęstszym, ale jednocześnie pięknym i estetycznym jest francuski manicure, który nadaje się do wszystkich strojów i do makijażu. Jest również bardzo dobry w sferze biznesu, gdy naśladuje wygląd zdrowego paznokcia i jest prawie niewidoczny na dłoniach.

Aby wymyślić paznokcie, najpierw odtłuścić płytki paznokci za pomocą środka do usuwania paznokci, bez acetonu. Nigdy nie używaj produktów zawierających aceton, które poważnie psują gwoździe.

Z pewnością widzieliście na sprzedaż specjalne zestawy do manicure francuskiej, w tym trzy lakiery i paski-nakleechki. Jeśli kupisz zestaw, warto wybrać preferowany droższy producent, ponieważ tanie lakiery poważnie uszkadzają paznokcie.

Więc zaczniesz. Po pierwsze, stosujemy przezroczystą podstawę pod lakier, która z reguły odżywia paznokieć i chroni ją przed szkodliwym wpływem lakierów. Pamiętaj, że w dowolnym kolorowym lakierze, najpierw stosuj bazę. Następnie wklej paski tak, aby część otrosshaya gwoździa była ograniczona do naklejki, a plamią ją białym lakierem, zdejmij natychmiast. Pozwalamy na wyschnięcie przez 10 minut, a z góry malujemy beżowym lakierem, który nadaje naturalny kolor. Koniecznie w konkluzji konieczne jest zastosowanie środka utrwalającego, tak aby praca trwała tak długo, jak to możliwe.