669 Shares 8109 views

Lampy z rękami – zwłaszcza produkcja

Jak wiadomo, do dekoracji wnętrz zawsze używać lamp, które wykonują nie tylko swój pierwotny cel oświetlając pomieszczenie, ale również może to pewien urok i oryginalność. W ostatnich latach w wielu różnych rodzajów lamp, to lampy solne i lampy lawy i Lama ultrafioletowe, ale nic nie przebije mojej wyobraźni wynalazł lampę, wykonany własnymi rękami.


Rozważmy przykład, jak w domu, aby lampa lawa

Zasada działania lamp lawy jest na podstawie różnicy między gęstością nie mieszających się cieczy. Kiedy ich zmian gęstości ciepła tak, że przepływ płynów. Po użyciu żarówki oleista ciecz, znajduje się na dole, ogrzewa się w stanie odłączonym od pęcherzyki, a uniesiona do góry, znajdują się na powierzchni kropelki te są chłodzone i opadają do dołu, jeśli w jasnych kolorów, to okazuje się bardzo piękny oczu.

Lampy wykonane są z ich własnymi rękami jest bardzo prosta, trzeba mieć zbiornik, który jest szczelnie zamknięte, aby wybrać materiał do podstawy lampy z przyszłości, aby podjąć niezbędne uprawnienia żarówkę i pojemnik na jego podstawie, alkohol, olej rycynowy , a jako barwnik można stosować farby olejne.

Produkcja lamp z rąk nie wymaga specjalnych umiejętności, tworząc fundamenty mogą być wykorzystane różnorodne materiału, jego kształt będzie zależał tylko od Twojej wyobraźni. Podstawę zamontowaną na wkładzie z bańki zbiornika z cieczą. Teraz konieczne jest, aby trzymać płynnego barwnika, najpierw pomalować składnik tłuszczu. Wlać musi znajdować się w pojemniku, który ma już w mieszaninie alkoholu i wody. Koniecznie część przestrzeni w naczyniu, co jest konieczne podczas rozprężania ogrzanej cieczy. Jeśli widzisz, że oleista ciecz pojawia się natychmiast, oznacza to, że nie powinno być zmiany w gęstości alkoholu. Należy pamiętać, że jeśli trzeba zmniejszyć gęstość, konieczne jest dodanie alkoholu, a jeśli wzrost – woda. Teraz musimy przetestować lampę. Jeśli jesteś zadowolony z wyniku, to pozostaje tylko szczelnie zamykać naczynie, gdy pokrywa jest lepiej trzymać. Następnie zebrać wszystkie elementy w całość i stworzyć lampę z lawy ręce zachwyci Cię i zaskoczyć swoich przyjaciół, którzy będą go podziwiać i swoje talenty.

Oto kolejny przepis na lampie z rękami. Konstrukcja ta będzie stosowana cekinów i różnych przedmiotów, które podczas jej ciepło będzie poruszać. Do jego produkcji wymaga naczynia, małych i lekkich przedmiotów, sól lub cukier, parafinę, olej do gotowania i lampy. Naczynie około połowy wypełnione wodą i dodaje do płynnej parafiny dodania badanych. Po tym, wlać olej i poczekać, aż zostanie całkowicie oddzielony od wody. Teraz można dodać małą ilość soli lub kryształów cukru oraz prowadzenia cieczy zbiornika grzejnego. Lampa gotowa, i zawsze będziesz cieszyć się wyjątkowy i piękny widok, gdy jest uruchomiony.

Jak zrobić lampę ultrafioletowego

Jeśli masz chęć, aby utworzyć własny lampy ultrafioletowe, to będzie to wymagało trochę umiejętności. produkcyjno lampy potrzebują zwykłych termometr ul cylindryczny 9 diody UV i trzy rezystory.

Po pierwsze, trzeba demontować termometr z niego, i skalować, aby otwory 9 diody UV. Rozważanie to najlepiej na pełną skalę musi być owinięta folią metalową, które muszą być dokładnie wygładzenia.

Po tym, powstałe otwory wstawić nasze diody i lutować je na trzy części równolegle. Przeprowadzać kontrole blasku, to będzie wystarczająco jasne. Lampy takie byłoby wystarczające do pokrycia małych obszarów na terenie, lub zwolnić mu kilka przedmiotów. Najważniejszą rzeczą jest to, że można wszystko, co zrobić z rękami i nie wymagają dużo czasu i znacznych zasobów.