864 Shares 5252 views

Wytwarzanie rolek w domu. Philadelphia rolkach.

Dla kuchni japońskiej nie może być obojętne, czy ją kochasz, czy nie istnieją inne opcje. Są zagorzali przeciwnicy kuchni japońskiej, które mówią, że nie wiedzą, jak ugotować lub przygotować prawidłowo, nie jest jednym z tych produktów, aw ogóle, ryba musi być świeża, a co restauracja szczyci mając świeże ryby codziennie. Z drugiej strony, nie będzie sprzeciwiać się przeciwników i kulturę kuchni japońsko-chińskiej dziś prosperuje, wiele istniejących japońskie restauracje, fast zakładów spożywczych, który służy również dania kuchni japońskiej, takich jak sushi i rolkach. Oczywiście, sushi, bułki, maki i wszystko inne japońskie pochodzenie powinny być przygotowane w restauracji specjalnie przeszkolonego kucharz sushi, który specjalizuje się wyłącznie na tego rodzaju żywności.

Jednak nie jesteśmy w Japonii, a restauracja nie często iść, ale jeśli pójdziesz, pojawia się ryzyko zatrucia.

Tak, że lepiej uczyć się , jak gotować bułki w domu, i jest całkowicie spokojny o własne zdrowie. Jednak smakowitość można „podkręcić” po raz pierwszy, ale to nic. Po raz drugi lub trzeci będzie już się nie gorzej niż kucharza.

Wytwarzanie rolek w domu.

Tak więc, do wytwarzania rolek, potrzebujemy następujące składniki: prasowane wodorosty nori, ryż, sos sojowy, wasabi (japoński musztardowy), folię żywności, Makis (mata bambusowa do zwijania rolek), oraz, oczywiście, farszu, która zależy od chęci , Może to być ryby (świeże lub marynowane), krewetki, kawior, ogórek, awokado, itd. Można dokonać wegetariańskie sushi, sushi „inside out” i wiele różnych odmian tej ekscytującej kuchni.

Ale dziś staramy się rolki Philadelphia w domu.

Wytwarzanie rolek w domu.

W tym celu potrzebujemy następujące składniki:

– Tłoczone nori wodorostów;

– ryż gotowany zwyczajne (można oczywiście użyć specjalnego ryżu japońskiego namoczoną w occie);

– główny składnik, bez którego nazwa będzie bez znaczenia, ser Philadelphia;

– filet z łososia świeżego;

– latające ikrę;

– ogórek;

– imbir (sprzedawane w słoikach);

– rura wasabi;

– sos sojowy

Tu, być może, i wszystko, co potrzebne do przygotowania bułki w domu był wystarczający.

Zaczynamy, na maty bambusowe rozłożony folią, a następnie umieścić go glony nori arkusz. Namoczone w wodzie ręce wziąć garść ryżu i rozprowadzić na wierzchu warstwy okrywającej ją rozłożyć ryż na powierzchni, pozostawiając tylko niewielką stratę do jednego boku.

Potem musimy ostrożnie odwrócić arkusz nori z ryżem, tak aby ryż okazał się poniżej. Następnie, w środku arkusza w ticker umieścić ser Philadelphia, z jednej strony rozkładają drobno posiekanego ogórka, a na pozostałych kawałków posiekanych filety z łososia. Kiedy wszystkie elementy są ułożone w odpowiedniej kolejności i równomiernie, dokładnie wziąć krawędzi podłoża bambusa i zaczynają się złożyć je tak, aby uzyskać dziennik. Przycinanie go ze wszystkich stron, i kształtu.

Kiedy wszystko zrobione, a ty nawet dostał po raz pierwszy nie zniszczyć struktury rozwiń wynikowy roll. Z góry zwróciliśmy ryż, i bezpośrednio na nim jest rozprowadzana równomiernie rozprowadzić kawior latania ryb. Ponownie zawijania i delikatny ruch wzdłuż substratu dystrybucji jajek na powierzchni rolki.

W rezultacie, należy uzyskać „kiełbasa” w kolorze czerwonym. Wszystko co musisz zrobić, to pokroić na sześć równych części i pięknie ułożone na talerzu.

Ideałem byłoby gdyby przygotowanie rolek w domu będą wspierane przez japońskich potraw i jedzenia odpowiednie ceremonie kulinarne arcydzieło.