569 Shares 3510 views

Żony hokeju Rosji: biografia, nazwy i ciekawostki

Żony i dziewczyny rosyjskich hokeistów nie przyciągają mniejszą uwagę niż samych sportowców. Te piękno duża liczba fanów, jak również zazdrosny i krytycy. Dziś nazywamy nazwiska i imiona dziewcząt, którzy połączyli swoje losy słynnych hokeistów. W artykule zostaną przedstawione i kilka interesujących faktów o nich.


Anastasia Shubsky

Urodzony w 1993 roku w Szwajcarii. Jej matka – znana w naszym kraju aktorka Glagoleva Vera. Z hokeista Aleksandrom Ovechkinym poznała w 2008 roku na Letnich Igrzyskach Olimpijskich w Pekinie. Ale wtedy Nastia było tylko 14 lat. W 2015 roku rosyjskie media doniosły romans między Ovechkin i Shubsky. I to była prawda. W sierpniu 2016 roku został sporządzony w związkach miłosnych w urzędzie stanu cywilnego.

Nicole Ambrazaytis

Długonoga blondynka jest rodem z miasta robocze, w regionie Wołogdy. Ona ma teraz 33 lat. hokeista Ilja Kowalczuk Nicole widział w telewizji. On starał się woo 19-letnia piękność. Obecnie Ilya i Nicole podniesiony razem trójkę dzieci.

Anna Kasterova

Umiłowani Evgeni Malkin 32 lat. Urodziła się w Zelenograd ukończył ze stopniem „Psychology”. Przez ponad 10 lat, Anna pracuje w telewizji. W różnych okresach pracował z takimi kanałami jak TNT, NTV i „Rossija 2”. Podobnie jak wiele żon zawodników, z Malkinym Evgeniem poznała na świeckiej partii. Niebieskooka piękność natychmiast przyciąga gwiazdy NHL. W maju 2016 roku , Anna Kasterova dał Malkin pierworodne – malutką syna. Chłopiec o imieniu Nikita. Tuż przed narodzinami dziecka para weszła ważnego małżeństwa.

Elena Belova

Jesteśmy przyzwyczajeni do tego, że żony graczy – jest kruche i delikatne stworzenia, które spędzają czas na podróże, zakupy i wizyty w salonach kosmetycznych. Ale Lena Belova jest wyjątkiem. Uśmiechnięta blondynka założył i prowadził damskiej hokeju Red Rocket. To nie wszystko. Ona przewodniczy Podziemny krąg Podziemny Fabrika. Ona ma nawet pseudonim sportowy – Tyson.

Lera Kudryavtseva

Pod koniec 2012 roku, znany prezenter telewizyjny spotkał hokeista Makarovym Igorem. Uroczy facet udało się zdobyć jej serce. Leroux nie jest nawet zakłopotany faktem, że wybrany jej młodszy o 16 lat. Plotkarzy i zazdrosny byli pewni – młody sportowiec wkrótce upuścił dziewczynę dorosłych. Ku zaskoczeniu wszystkich parą nie tylko złamał, ale grał także wspaniały ślub w 2013 roku.

Olga Bobrovskaya

Ten działacz i urody. Kilka lat temu pojechałem do narciarskiej, gdzie spotkała się z hokejowy bramkarz Siergiej Bobrowski. Olga był przekonany, że żony zawodników musi posiadać następujące cechy: gospodarność, poświęcenie, życzliwość i gotowość do poświęcenia własnych planów dla ukochanych mężów.

Maria Plotnikova

Urodziła się w Chabarowsku. Tamże ukończył uniwersytet z dyplomem w specjalności „marketingowiec”. Z mężem, hokeista Plotnikovym Sergeem, spotkał się w swoim rodzimym Chabarowsku. Grał w miejscowym zespole „Amur”. Jakiś czas temu, para przeniosła się do Petersburga. Cieśle gra teraz dla SKA.

Natalia Kulemina

Nazywana jest jedną z najpiękniejszych kobiet graczy. Rzeczywiście, Natasza ma spektakularny wygląd. Jej wyrzeźbiona figura, długie włosy i wspaniały pulchne wargi (naturalny). Z mężem, sportowiec poznała, gdy miała 16 lat, a on był – 18. Oficjalnie stosunki są sporządzane w dwóch latach. Rodzina rosną dwoje dzieci – syna i córkę Alex Daniela.

Emilia Kulikova

Szwedzki urodzony blond nigdy nie myślałem, że jej mąż byłby rosyjski hokeista. Emilia Olsson na pierwszy rzut oka zdobył obrońca Dmitrij Kulikow. Facet i dziewczyna około 5 lat były w małżeństwie cywilnym. Dopiero w lipcu 2015 odegrała ślubu. Impreza odbyła się w słonecznym Miami. Było to małżeństwo rejestracja w luksusowej willi z widokiem na morze.

piosenkarka Pelagia

O jej romansie z hokeista CSKA Teleginym Ivanom stał się znany na wiosnę 2016 roku. Para pojawiła się razem regularnie w działaniach społecznych i sportowych. 16 czerwca 2016 kochankowie ślub w urzędzie stanu cywilnego Kutuzovsky (Moscow). Nieco później pojawiły się plotki o ciekawej sytuacji wykonawcy. Pelagia potwierdził tę informację. W styczniu 2017 r Khanova i Telegin zostali rodzicami. Urodził córkę Taisia.

Varvara Amosov

Z mężem Dmitriem Orlovym spotkał się w Stanach Zjednoczonych. Warwara jest bezpośrednio związane z sportem. Od dzieciństwa była zaangażowana w łyżwiarstwie figurowym. Jej bliskim przyjacielem jest Bobrovskaya Olga, o których rozmawialiśmy trochę wyższa. Dwie piękności organizować imprezy charytatywne i inne imprezy.

Margarita Zaytseva

Prawie wszyscy gracze hokeja kobiet towarzyszyć swoje mecze międzynarodowe. Nie jest wyjątkiem znalazł małżonkiem CSKA Nikita Zajcew, Margarita. W 2016 roku para przeniosła się z Moskwy do Kanady, ponieważ sportowiec dopuszczone do NHL. Nikita i Małgorzata podnoszeniu córeczkę Sonię.

koleżanki

Zespół żona rosyjskich hokeistów zostały wymienione powyżej. Teraz pomówmy o dziewczynach, którzy jeszcze nie mieli czasu, aby wejść do legalnego małżeństwa z przedstawicielami ich gwiazdy. Poniżej znajduje się krótka lista:

  1. Model Svetlana Gavrilyuk. Od ponad roku spotyka się z Valery Walerij Niczuszkin – CSKA napastnika.
  2. Piosenkarka Julia Nachalova. W ciągu 6-latek był w związku z hokeista Frolovym Aleksandrom (CSKA Moskwa). Jednak ich małżeństwo nie doszło do skutku. Niedawno, kilka ostatecznie rozpadł się.
  3. Girlfriend Artem Tooth (obrońca SKA) imię Eugene.
  4. 21-letni Władysław Gavrikov (od „Lokomotywa”) spotyka młodą piękną Anastasia Babicki.

Żona rosyjskich hokeistów: Ciekawostki o nich

Jako nastolatka Nicole Ambrazaytis (małżonek I. Kowalczuk) przeprowadzono w „Mirage” grupy. Opłaty młoda piosenkarka była bardzo skromna. Nie mogła myśleć, że los wysyła jej książę w obliczu znanego hokeista.

Kasterova Anna, kochanie E. Malkin, regularnie uczestniczy w boksie. Według dziewczyny, ten sport jest osobistym przeciwdepresyjny.

Shubsky Anastasia, żonaty Ovechkinym Aleksandrom, ukończył VGIK, ale nie chcą budować karierę aktorską. Ona stała się wzorem.

Olga Bobrovskaya z mężem, sportowiec zaangażowany w działalność charytatywną. Na przykład, małżeństwo sponsoruje SDUSHOR „Metallurg”.

Konkludując

Zespół Dziewczyny i żony hokej Rosji jest obecnie znane. wszystkie one są różne. Ale każdy ma swoje hobby kosmetyczne opinie i priorytetów życiowych.