270 Shares 4103 views

Jak wybrać męski parasol tips

Dzisiaj pokażę ci, jak wybrać odpowiedni mężczyzna parasol. Ale najpierw trochę o nich mówić. Trudno jest wyobrazić sobie współczesne życie bez tej modnej i bardzo potrzebne akcesoria. W deszczowe dni, ulice są nasycone kolorowe parasole.


pochodzenie

Nawet w czasach starożytnych ludzie wpadli na pomysł, aby stworzyć rodzaj dachu na głowę. W słowach niektórych badaczy, parasole wynalazł starożytnych Etrusków, według innych – Chińczycy. W tych dniach mistrzów nauczył się takich urządzeń zwykłych liści palmowych i bambusa. Jednak takie produkty są jednoczęściowe. Dlatego może sobie pozwolić im tylko bogatych ludzi. O sytuacji materialnej osoby można powiedzieć tylko jedno dostępności tego akcesorium.

Pierwszy parasol

Dzięki Piotra I w XVIII wieku i to jest nasza ziemia, ten wynalazek. parasol kopuła została wykonana ze skóry, a rola szprychy kości dużych ryb. Tłumaczenie z holenderskiego „parasola” (zonnedek) oznaczało baldachim płótno na statku. Następnie zonnedek słowo wielokrotnie poddawana różnego rodzaju zmian. Rezultatem było słowo „parasol”, że obecny czas nie jest obecny w każdym języku świata, oprócz rosyjskiego.

W dawnych czasach na Wschodzie i na Zachodzie, z którego pochodzi ten akcesoriów, istnieje nawet specjalny zawód – parasol mediów. Są to ludzie, którzy mogliby towarzyszyć ludziom w deszczu oczywiście dla pieniędzy. Ważyłem takiego akcesorium dla około pięciu kilogramów.

uchwyt parasol

Uchwyt na parasol ma odrębny i nie mniej interesującą historię. Na produkcji zidentyfikowano trzy główne typy. Będziemy je wymienić teraz. Po pierwsze, jest to pióro pierścień lub pół-pierścienia kości słoniowej. Drugi typ – model jako wspólna pętla skóry. Trzeci rodzaj – drewniana rączka – półkole.

W XIX wieku, Anglik Fox S. wymyślił składany parasol, używając jako szprychy metalu, a rolę dome – tkanki bolonevuyu. To właśnie w tej postaci akcesoriów i przyszedł do nas.

Produkcja tego akcesorium

Zanim wybierzesz męski parasol, jest zrozumienie, że z tego, co on. – główne elementy ramy osłony a uchwytem.

Rama zawiera ograniczniki i bary. Te części są wykonane ze stali.

Rod – metalowa rura. Wskazówki i uchwyty wykonane są z metalu, drewna lub tworzywa sztucznego. Sama góra pręta ma końcówkę.

Kopuła jest wszyta w postaci klinów. Ich ilość może wynosić od 8 do 14 przy użyciu takich tkanin, które zawierają element odrzucający wodę. Stało się modne do wytwarzania opon z konwencjonalnych materiałów z polietylenu.
Japońskie parasole nie jest przeznaczony do użytku w deszczową pogodę. Wyprodukowano w większości wykonane z jedwabiu. Po tym parasolem został wykonany z bambusa i słomy, a mocowane na ramionach. Taki wygodny sposób noszenia mogą być zapisane przed słońcem i produkować prac polowych. Po tym, do ludzi szlachetnych wynalazł parasol z uchwytem kości słoniowej i kopuła wykonane ze specjalnego papieru olejem, tak że krople nie są wchłaniane w materiał i są odpychane przez nią.

Obecnie istnieje składane modele i parasol. Teraz bliżej przyjrzeć się tego typu akcesoriów.

Stylowy parasol mężczyźni: co wybrać być?

Teraz skupiamy się na parasol mężczyzny. Żyjemy w czasach, gdy ludzie generalnie odmówić tego akcesorium, ponieważ mają samochody i pieszych spacerów nie uznają to za konieczne do podjęcia ręku parasol. Ktoś łatwiej rzucać kaptur. Oczywiście, istnieją także sytuacje, w których obie ręce są zajęte i niosą parasol jest po prostu nie ma mowy. Ale niewielu wie, że to akcesorium jest przeznaczony nie tylko chroni głowę przed zamoczeniem, ale również przedłużyć żywotność odzieży, chroniąc przed wchłanianiem wilgoci.

Wśród atrybutów męski parasol nie jest ostatnie miejsce. Nie tylko, że z powodzeniem może pełnić funkcję bezpośredniego – chroni przed wiatrem, mokrego śniegu i deszczu. Jednocześnie jest to stylowy i elegancki dodatek, który nie straci swoje znaczenie niż kiedykolwiek. Prawidłowo dobrane parasol daje silne połowę solidności i poważanie, a co każdy człowiek dąży.

Po stylistów rozważyć pytanie, jak wybrać męski parasol. Wyrafinowane wybierając nic. Wystarczy znać kilka zasad przy wyborze.

Parasol: na co zwrócić uwagę przy wyborze?

Jak wybrać parasolem-Stick Men? To urządzenie ma wystarczająco wytrzymałą konstrukcję.

Nogami nie wygina. Długie nogi zakłada obecność metalowymi szprychami, bez stawów. Przy czym parasol w formie otwartej ma kształt kopuły. Laska jest bardzo reprezentacyjny wygląd, a zatem może być wskaźnikiem statusu mężczyzn.

Ten parasol jest najbardziej trwałe i niezawodne, ale jest to dość niewygodne w użyciu, ponieważ od jego wielkości – może kolidować z ludźmi z całego dotyczących transportu publicznego. Deszcz się skończył, a to będzie mieć cały dzień nosić w ręku. Ponieważ nie sumują się do niewielkich rozmiarów.

Parasol – doskonały dodatek do płaszcza, płaszcz, krótki płaszcz i klasyczne kurtki, a także do ścisłego garnitur.

Składany parasol: W jakim punkty zwrócić uwagę przy wyborze?

Jak wybrać dobrą męską parasol? Folding akcesorium jest wybierany przede wszystkim przez tych ludzi, którzy cenią sobie prostotę i wygodę. Nowoczesne parasole składane mogą pojawić się wystarczająco małe rozmiary i łatwo zmieścić w torebce lub kieszeni płaszcza. Jest to istotna plusem. Choć to akcesorium nie wygląda tak imponująco, jak parasol-trzciny, ale jego funkcja nie jest daleko z tyłu. Ale to, co jest niezwykłe, składane modelowe awarie narażone są częściej. Wynika to z obecności wielu stawów i kolan, które tracą wytrzymałość podczas pracy.

Składane parasole na otwieranie i zamykanie znacznie łatwiejsze laski. Wśród nich wyróżnić automatyczne i półautomatyczne. Po pierwsze za naciśnięciem jednego przycisku ujawnione. Półautomatyczne tylko nacisnąć klamkę po naciśnięciu. Istnieją również składane parasolki – podwójne automatyczne. Takie pierwsze naciśnięcie otwarte, kiedy ponownie – zamknięte.

Który mężczyzna parasol jest lepiej wybrać? Opierając się na fakcie, że to był właściwy facet – elegancję i łatwość użycia, można dokonać wyboru.
Składane parasole całkowicie harmonizują z każdym ubraniu, czy to będzie pasować sport lub ścisły płaszcz. Na ogół mężczyźni wybierają parasole czarny lub szary. Są one idealnym rozwiązaniem dla każdego koloru ubrania.

Przydatne wskazówki dotyczące wyboru akcesoriów

1. Jak wybrać męski parasol wytrzymały? Przy wyborze należy zwrócić uwagę na tkance, z której wykonana jest kopuła. Wytwarzanie stosuje się materiały, takie jak nylon, poliester i satyny. Droższe mieszanka bawełny i poliestru jest uważany. Aby określić rodzaj materiału, wystarczy spojrzeć na źródło światła przez otwartą kopułą. Ideal – kupić parasol w sklepie specjalny, który będzie w stanie doradzić w tej kwestii.

2. Jak wybrać męski parasol? Po wybraniu należy znać masę akcesoriów. konstrukcje stalowe dawno temu w przeszłości. Teraz producenci parasoli z wykorzystaniem włókna szklanego i wytrzymałego aluminium. Ciężar takich parasole mogą być mniejsze niż 250 gramów. Dobrym nowoczesne wyposażenie nie powinny być zbyt ciężkie.

3. Jak wybrać męską parasol? Trzeba radzić sobie z rozmiarem. Najkrótsza kij w parasolem mężczyzny jest osiemnaście centymetrów. Wielkość standardowej wielkości kopuły. Długość pędów – jeden metr, a średnica kopuły – 1-1,3 m.

4. Jak wybrać męski parasol, który służył przez długi czas? Należy zwrócić uwagę na modele z podwójną kopułą. Wynalazek ten nie pozwala na okazują parasol podczas silnych wiatrów.

5. Przy wyborze parasol sprawdzić go na miejscu. Sprawdź, czy urządzenie pracuje prawidłowo i nie ma plam na ramie.

6. Sprawdzić kopułę. скреплен. To musi być solidnie przymocowane do ramy. W tym przypadku, kopuła nie powinien uginać. Nie będzie szkoda. Jeśli obracać kopułę do źródła światła, najmniejsze wady mogą być postrzegane.

Wreszcie, mała

Teraz rozumiem, jak wybrać mężczyzn parasol, trwałe i piękne. Przy wyborze człowieka, oczywiście, należy kierować się tylko własnymi preferencjami.

Niektórzy z nich jest wystarczająco dla wszystkich okazjach. Ktoś ma składany, i trzymać się w złych warunkach pogodowych, aby zabrać ze ten, który jest idealny dla jednej lub innego ubrania.