221 Shares 4648 views

Aktor Adam Kouplend i jego filmografia

Amerykański aktor i wrestler Adam Kouplend jest znany na całym świecie jako członek WWE. Jest to korporacja, która organizuje profesjonalne walki między najlepszych wrestlerów na świecie. Jednocześnie firma produkuje produkcji filmowej, gry komputerowe i płyty CD z muzyką. Zapasy w Ameryce jest bardzo popularne (tylko wentylatory istnieje około 13 mln.).

streszczenie

Imię i nazwisko aktora i zapasach – Adam Dzhozef Kouplend. Jego budowa ciała stała się jednym z decydujących czynników sukcesu w swojej profesjonalnej karierze. Do 2 metrów wysokości brakuje tylko 5 cm (195 cm wysokość tej osoby). Jego waga w ostatnich latach była równa 114 kilogramów.

Aktor urodził się w Kanadzie 30 października 1973. Adam Kouplend udział w wielu popularnych kanadyjskich i amerykańskich mistrzostwach na zapasach. On jest znany fanom pod nazwą Edge. Adam był zaangażowany w zapasach w zespole, jak również indywidualnie. Ten sport interesowała go od dzieciństwa.

Adam jest również znany aktor, który uczestniczył w serii i pojedynczych projektów. Adam horoskop jest Skorpion. Zagrał w filmach akcji i komedii.

biografia

Adam Kouplend urodził się w Kanadzie, w prowincji Ontario. W rodzinie, był jedynakiem. Ze swoim najlepszym przyjacielem Jason Reso (Christian alias), Adam spotkał się w 5 klasie. Copeland urodził się w mieście, w którym można było pracować albo w fabryce lub w gospodarstwie rolnym (i to w najlepszym wypadku).

Ojciec wyrzucił matkę Adama, gdy była jeszcze w ciąży. Aby zapłacić rachunki, pracowała jako sekretarka w dzień i kelnerka w nocnej zmianie. W wychowaniu młodego Adama do matki pomogła jej bracia Gary i Randy. Wszystko dzieciństwa słuchał muzyki wielkiego Led Zeppelin, The Beatles, orła i Ameryce.

Jako dziecko, Adam Kouplend był bardzo żywy dziecko. Przyglądał się z zainteresowaniem, jak grali w hokeja w szkoleniu ich wuja. Oprócz Adama szaleńczo Kochałem komiksy i często ubrani w kostiumy superbohaterów. W rodzinie Adama różnią pogodne usposobienie i otwartość, ale w szkole był nieśmiały i małomówny. Po 16 latach to przyczynia się do wsparcia materialnego rodziny pracuje na parkingu i na torze wyścigowym.

Nawet jako dziecko, Adam zauważył, że sytuacja finansowa jego rodziny jest znacznie niższy dobrobyt rodzin innych dzieci. Nie mógł powstrzymać duchową pustkę po utracie swego wuja Gary (który zginął w wypadku samochodowym). Jednak Copeland raz zobaczyłem na ekranie, potężny mężczyzna w żółtym czerwonej sukni, która nazywa się pić mleko i brać witaminy. Mężczyzna odwrócił się słynny zapaśnik Hulk Hogan.

Kariera zapaśnik

Na decyzję, aby stać się zapaśnik ma wpływ nie tylko program telewizyjny. W wysokich chłopców szkół został pobity przez chuliganów, a następnie Adam wszedł do siłowni. Wybawieniem dla Adama był konkurs z Toronto Star, którego nagrodą była dwa bilety na następny koncert w Hamilton WWF. Adam ze swoim przyjacielem Jay okazał się zwycięski. Przez szczęśliwy przypadek był to pierwszy mecz tutaj.

Raz matka Adama kupił mu bilet na „Wrestlemania” w Toronto. Był to kolejny dar od losu. Jednak decydującym krokiem w kierunku snu została podjęta po Adam czytać w kolumnie „Toronto Star” na rekrutację młodzieży do zapaśników zespołu. Aby stać się uczniem szkoły, trzeba było napisać esej o swoim śnie.

Po pozytywnej odpowiedzi, Adam zaczął iść do szkoły zapaśniczej w weekendy. Aby pomóc mamie, pracował jako ochroniarz noce. Po łokcie długie szkolenia iz powrotem zmienia kolor na żółty i niebieski. Jednak, gdy człowiek wytrwałość legendarny zapaśnik zmuszony wstać i kontynuować walkę. Pierwszy pokaz w telewizji, Adam spędził w małej miejscowości Winnipeg.

W 90 big-name zapaśnik pojawił się w jego rodzinnym stanie Ontario w zespole z Joe Legend. W 1997 roku Adam przychodzi do zespołu ze swoim przyjacielem chrześcijańskiej, z którą mógłby spędzić wiele jego późniejszej kariery. W 1998 roku, zespół mówi swoje popularne organizacje w USA – WWF. Stwierdza z długoterminowych umów zapaśników.

Następnie, The Edge, Christian, i kolejny popularny wrestler Gargrel siedzibę zespołu The Brood. W 2001 roku Adam Kouplend zaczyna angażować się w pojedynczej walce. W lutym dostaje kontuzji szyi, po czym potrzebuje poważnej operacji i rocznej rehabilitacji. Następnie otrzymał wiele obrażeń, a to spowoduje, że koniec jego kariery w 2011 roku.

kariera aktorska

Adam Kouplend zagrała w filmach i serialach telewizyjnych. Pierwszy duży projekt filmu z jego udziałem to „Highlander 4: Endgame” w 2000 roku. Po 12 latach, będzie gwiazdą filmu „łamanie zasad”. Większość filmów z aktorem składa się z prac z organizacji WWE. Zacząć działać kariera umieścić liczne programy telewizyjne, które uczyniło go sławnym. Adam Kouplend, którego filmy spełnić wszystkie wymagania amerykańskiego przemysłu filmowego, stały się popularne nie tylko wśród fanów wrestlingu. stały się znane na całym świecie.

Kouplend Adam: Filmografia

Większość filmów, w których pojawił się aktor, był sportowy charakter. Zagrał także w komediach i działania przygody. WWE z korporacji, brał udział w następujących projektach:

  • "Ubój Capital";
  • "WrestleMania";
  • "Bekleshov";
  • „Rolka lato”;
  • "No Exit";
  • „Dzień Sądu”;
  • „Pełne obciążenie”;
  • "No Mercy";
  • „Furia”;
  • „Dużo przeżycia.”

Również znany aktor w filmie „Invasion”, „Król Królów”, „Nature Boy” i Ric Fleir serii „Umysł Mensa”, „Sanctuary”, „tajemnice Haven” i „Flash”. Znany ze swojej pracy w filmach „Randy Orton”, „epicka podróż Dwayne” The Rock „Johnson” i „Szanowni Państwo, nazywam się Paul Heyman.”

życie osobiste

W życiu Adam Copeland miał wiele dziewczyn. Był dwukrotnie żonaty. Po raz pierwszy ożenił się z siostrą Shona Morli Alana. Drugie małżeństwo zostało zawarte z Lizoy Ortiz. Jednak ich sojusz upadł w wyniku jego romans z Amy Dumas (cast). W miejscach publicznych, są one zawsze razem, ale wiele osób uważa, że faktycznie nie obsługują relacje.

Jako nastolatek Adam Copeland Krawędź był nieśmiały, nawet po tym jak miał dziewczynę. Popularność z płcią przeciwną zaczęły się do niego w czasie studiów. A potem zaczął karierę w ringu WWE, stał się jeszcze bardziej serca pulsowanie.