773 Shares 4459 views

HTC Desire 500 smartphone: opinie, cena

HTC Desire 500 to najnowsza kreacja przez tajwańskich firm produkujących smartfony. Model ten został ogłoszony ponad rok temu iw tym czasie udało się zdobyć w swojej armii dostatecznie dużej liczby fanów. Model ten nie był liderem w swojej zapowiedzi, niemniej jednak jest to również trudne do sklasyfikowania niewygodne tanie. HTC Desire 500 jest czymś pośrednim między modelowego budżet wyraźny dotykowy smartphone i lider kosztowne.

HTC Desire 500: przegląd

Przegląd musi rozpocząć się wraz z pojawieniem się smartfonu i jego ergonomii. Podniesienie tego urządzenia, można stwierdzić z pewnością, że jest wart swojej ceny, która została zapłacona za nim. Waga 123 gramów i kompaktowy rozmiar sprawia, że jest bardzo łatwy w obsłudze. Ogólnie rzecz biorąc, to telefony 4,3 cala lub – w skrajnych przypadkach – 4,7 cala jest najlepszym rozwiązaniem w użyciu, zamiast wszystkich tych gigantów, których przekątna przekracza 5 cali. Tak więc, w naszym przypadku, HTC Desire 500 smartphone ma przekątną 4,3 cala, niż natychmiast zarabia plus w jego Skarbonka. Co można powiedzieć o wyglądzie urządzenia? Cały zespół jest bardzo wysokiej jakości. Ze względu na fakt, że smartfon jest wyposażony w praktycznie monolitycznego ciała (z wyjątkiem wymiennych paneli w plecy), użytkownik nie usłyszy jakieś zgrzyty i brzuszków. Jednakże, jest to gniazdo tył jest dość marką, która może prowadzić do nieskończona wycierając phone specjalnej ściereczki.

Wewnętrzne komponenty telefonu

Z wszystkich cech zewnętrznych wydaje się być oczywiste, ale to, co jest w napełniającej HTC Desire 500? PRZEGLĄD Ten rozdział krótko o tym opowiedzieć. HTC 500 posiada procesor quad Qualcomm Snapdragon 200, częstotliwość taktowania , z których 1,2 GHz. RAM w telefonie jest 1 GB, który nie może nie cieszyć. Wewnętrzna pamięć telefonu jest stały tylko 4 GB ale HTC Desire 500 posiada specjalny slot na karty micro SD, którego objętość może wynosić nawet do 64 GB. Akumulator litowy o pojemności 1800 mAh. Telefon jest wyposażony w dwie kamery: przednią i tylną. Z tyłu posiada 8 megapikseli, autofokus i lampę błyskową. Telefon posiada również oprogramowanie na Android 4.2 Jelly Bean systemu operacyjnego i piątym sensei, który pozwoli elementy gadżet łatwo odpowiedzieć na każdą dotyku. Może powodować frustrację rozdzielczość ekranu, która jest tylko 480×800. Dla dostatecznie dużej przekątnej 4,3 cala mogą być widoczne piksele, ale konieczne jest, oczywiście, bardzo ciężka praca. Czy firmy z Tajwanu wyższą rozdzielczość, chęć zajrzeć pikseli w telefonie nawet nie pojawić.

odmiany kolorystyczne

Zazwyczaj HTC stara się, aby nie wprowadzać szeroką gamę kolorów w modelach, i ogranicza się do dwóch opcji. Najczęściej jest to kolor biały i czarny telefon. W przypadku HTC Desire smartphone 500 tajwańskich projektanci postanowili zmienić swoje poglądy i wydali trzy opcje. Pierwszym z nich jest całkowicie czarny i nazywa się HTC Desire 500 czarny. Dwa pozostałe są srebro, ale z kilkoma różnicami od siebie. Jeśli gniazdo wokół aparatu, jak również wszystkie napisy na tylnej części telefonu są czerwone, drugi model – turkusowy. Tak więc osoba może wybrać sam telefon, kolor który był pod wrażeniem.

Dvuhsimochny wersja telefonu

W rzeczywistości istnieją dwie wersje tego typu smartphone. Oznacza to, że i tutaj firma z Tajwanu nas zaskoczył. Można kupić telefon, który jest przy użyciu tylko jednej karty SIM, ale nie masz innej opcji – zakup telefonu z dwoma kartami SIM. Jednak ta ostatnia opcja byłaby droższa od zwykłej wersji smartfonu. W swojej farszu i funkcjonalność HTC Desire 500 Dual Sim jest praktycznie nie różni się od swojego brata. Zastosowanie dwóch kart SIM jest na tej samej zasadzie jak wszystkie dvuhsimochnik, który ukazał się w poprzednich latach. Co do zasady, tylko jedna karta SIM można korzystać z sieci Internet i telefon w tym samym czasie, podczas gdy druga jest w stanie być wykorzystywane jedynie do połączeń. Dlatego możemy powiedzieć, co następuje: karta SIM, aby używać jako link w Internecie, a drugi – dla połączeń.

Jakie aplikacje można zainstalować na telefonie

Ten Smartphone posiada wystarczająco silne cechy, jednak kwestia ta może zostać pominięte przy sobie. Pozyskanie takiego telefonu, można zainstalować dowolną aplikację i grać jakieś gry, które są w stanie ściągnąć na portalu gry rynkowej. Tylko pamiętaj: lepiej grafiki w grze, tym więcej wymaga telefonu – tym bardziej akumulator jest wyczerpany. Dlatego nie należy zbyt dużych aplikacji w telefonie. Lub, co najmniej, aby wykorzystać je w miejscu, gdzie jest to możliwe, aby naładować urządzenie. W przeciwnym razie wysokie ryzyko szybkiego rozładowania telefonu.

możliwości

Włącz telefonie, zostanie natychmiast poinformowany o wszelkich zdarzeniach, które wystąpiły ze swoimi przyjaciółmi. Stało się to możliwe po HTC opracowała funkcję HTC BlinkFeed który powiadamia główny ekran smartfona, co robią Twoi znajomi, jaki rodzaj zdjęć wlewa do sieci społecznej i gdzie są w tej chwili. Ponadto masz możliwość zmiany aplikacji sieci w menu głównym telefonu. Jeśli wcześniej było zawsze 3×4 domyślnie w tym modelu jest to możliwe, aby 4×5 siatki, co zwiększy liczbę wniosków widocznych 8. Co do innych funkcji telefonu, są one bardzo podobne do innych modeli HTC.

HTC Desire 500. Recenzje

W chwili obecnej istnieje spora liczba ludzi w krajach byłego Związku Radzieckiego, którzy zdecydowali się dostać ten model telefonu komórkowego. Wielu użytkowników jest bardzo zadowolony z tego zakupu i śmiało polecić telefon do wszystkich, którzy chcą kupić tani telefon z doskonałą jakością. Wśród oczywistych zalet, wiele osób daje się jakość wykonania i ergonomię, stwierdzając, że urządzenie doskonale leży w dłoni i idealnie pasuje do kieszeni spodni lub dżinsów. Również wśród zalet smartfonu wyróżniać się możliwość, że ma przelotowy założyciela firmy. Inne plusy telefon nazywa doskonały aparat, który strzela w każdych warunkach, głośniki, a także możliwość korzystania z dwóch kart SIM, jeżeli kupiłeś HTC Desire 500 Dual Sim. Wśród wad niektórzy kupujący telefon wydzielać niewystarczającą baterię, która nie wystarcza na cały dzień załadowany wystarczająco użytkowania. Ale ciężko minus przypisane tylko do HTC Desire 500, ponieważ jest ono właściwe dla prawie wszystkich telefonów na którym stoi system operacyjny Android.

ekspertyza

Zwykli użytkownicy chwalili HTC Desire 500. Recenzje wielu z nich było więcej niż pozytywne, ale to, co ludzie myślą, dobrze zorientowany w tych sprawach lepiej? Eksperci, którzy wyrazili swoją opinię na temat tego telefonu, zgodził się na wspólnym stanowisku, że smartfon ma bardzo dobrą jakość i solidne modelu na konkurencyjnym rynku smartfonów i komunikatorów. Wśród oczywistych zalet nazywa stosunek ceny do wydajności. Eksperci z branży twierdzą, że telefon HTC Desire 500 to jeden z najlepszych telefonów w cenie. Pochwały i telefon z aparatem fotograficznym, a także dobrej jakości zdjęcia, które mogą być uzyskane z jego stosowania. Model efektywności odnosimochnoy ma bardzo wysoki poziom, co nie można powiedzieć o jej brat dvuhsimochny. Ponieważ z dwóch kart SIM, a tam były awarie zawieszenia, co jest nieco frustrujące, zwłaszcza jeśli wziąć pod uwagę fakt, że telefon z dwoma kartami SIM jest droższe. nazywany również jako minus niepewnością dotyczącą dłuższej usługi telefonicznej, ponieważ HTC nie zyskał jako producent smartfonów, której smartfony mogą pracować przez długi czas.

Ceny dla smartphone

Model ten jest smartfon od producenta tajwańska firma jest dziś na tyle tanie dla tych cech, które posiada HTC Desire 500. cenę po ogłoszeniu było 350-400 dolarów, a teraz można go kupić już za $ 270. Cena ta odnosi się tylko do modelu z jednej karty SIM. Co do opcji dvuhsimochny, ceny tych telefonów wahają się od 300 do 320 dolarów. Kiedy ten smartfon należy pamiętać, że więcej niż rok od dnia jej ogłoszenia. Mówi, że już nie będzie nowej aktualizacji oprogramowania. Jeśli jednak aktualizować system operacyjny nie jest tak ważne, a po prostu chcesz dobry telefon, którego jakość jest porównywalna z wartością, w opcji z HTC Desire 500 wygląda bardzo obiecująco.

Że pochodzi z telefonem

Po przejęciu smartfonie dostaniesz nie tylko telefon, ale także coś więcej, a które mogą być przydatne do użycia. Pierwszy na tej liście jest kabel USB, które mogą być wykorzystane do podłączenia zakupionego urządzenia do komputera. Ponadto w zestawie znajduje się również adapter do ładowania. Poza kablem i adapter dostępne i markowe ucho słuchawki. W opinii wielu użytkowników, nie są wystarczająco wygodne, a zatem, jeśli istnieje potrzeba, aby słuchać muzyki przez słuchawki, to lepiej kupić nowy i bardziej wygodną opcję. Nawiasem mówiąc, zanim HTC zestawie słuchawkowym oferowanych przez Beats nas, ale w celu zmniejszenia kosztów ich smartfony, nie chcieli tej opcji. Również w pole HTC Desire 500, będzie w stanie wykryć instrukcję, w jaki sposób korzystać z telefonu.

Jakie są dodatkowe elementy można kupić na telefonie

Aby upewnić się, że telefon służył Ci jak najdłużej, trzeba kupić obudowę do HTC Desire 500. Można to zrobić w dowolnym sklepie internetowym oraz w sklepie, który specjalizuje się w sprzedaży tego typu produktu. Przy wyborze notatkę osłonę do materiału, z którego jest wykonany. Lepiej kupić od gęstej akcesoriów silikonowych. Pozwoli to zarówno chronić swój telefon przed wstrząsami i łatwo zdjąć pokrywę, jeśli to konieczne. W razie potrzeby, można również kupić i film na ekranie. Ma to na celu zapewnienie, że nie drapać, ale wielu nie filmować ze względu na fakt, że po zamknięciu dreszczyk dotknięcie ekranu nie zmieni się na lepsze. Jak można również kupić nowe słuchawki, które są wygodne dla Ciebie jako dodatkowy element. Będziesz mieć możliwość wyboru tych, które będą pasować do własnych preferencji.

Jak widać z badań, że telefon jest dość imponująca armia fanów, które można nazwać bardzo dużą liczbę zalet tego urządzenia. Jednym z najważniejszych jest jego aparat, który robi oszałamiające zdjęcia w zupełnie innej sytuacji. Ponadto, bardzo mocny procesor pozwoli Ci pozbyć się trzaski i zamarza, które można powiązać z innymi modelami. Wybierz telefon i upewnij się, że to jest dokładnie to, co trzeba, bo stosunek cena-jakość jest zdecydowanie głównym czynnikiem przy wyborze naprawdę dobrą maszynę!