371 Shares 2578 views

Utrzymujące się wątpliwości rodziców: jak wybrać telefon dla dziecka

Nowoczesne rodzice nawet nie wyobrażam sobie, jak można iść do pracy i nie wiem, co dzieje się z dzieckiem. Teraz można pozostać w kontakcie z daleka – i to nie jest kaprys opiekujących matek i ojców, i całkiem naturalne potrzeby. Komórka dla dziecka musi być funkcjonalny, niskie koszty (w celu uniknięcia zbyt przykro, aby go stracić lub spadek) i oczywiście niezawodny.

Przy podejmowaniu decyzji, jaki telefon kupić dziecku, należy przede wszystkim zwrócić uwagę na fakt, że głównym zadaniem urządzenia – stałą i niezawodną komunikację. Jednak należy zauważyć, że ta zasada doboru jest odpowiednia tylko dla młodszych uczniów, ale nie dla nastolatków, którzy wybierają dla siebie telefon komórkowy na podstawie rozważań o modzie, stylu, cenę i atrakcyjność wizualną. Jeśli rodzice nie chcą wydawać dużo pieniędzy na jasne i drogie, ale jest mało funkcjonalne urządzenie, powinni wziąć proces selekcji pod pełną kontrolą. Najmniej problemów jest to, mamusie i tatusiowie, którzy myślą o tym, jak wybrać telefon dla dzieci w wieku szkolnym – dzieciaki sześć lub siedem lat będzie na tyle z mobilnych funkcji telefonu z odtwarzaczem dla jasnego odtwarzania muzyki i oglądania małe spinacze lub kreskówki. Odgrywa ważną rolę wytrzymałości urządzenia i zdolności dziecka, aby przekazać połączenie do alarmu wibracyjnego.

Pomyśl, jak wybrać telefon dla dziecka w wieku przedszkolnym? Tam urządzenia są wystarczająco silne, wszystkie wyposażone w wiele ważnych funkcji, w tym połączeń rodziców numerów przez naciśnięcie przycisku zaprogramowany. Jest to bardzo wygodne, że takie urządzenie jest zaprojektowane jako zabawki dla dzieci, a nie poważny instrument, który pozwala na swoistą „przebranie” ją od spojrzeń miłośników zysku kosztem innych.

Telefon komórkowy dla studenta dziecka jest bardzo ważne i konieczne, ale nie zapomnij o niebezpieczeństwie będzie narażony na stan zdrowia właściciela takich „zabawek”. Każdy wie, jak bardzo szkodliwe promieniowanie elektromagnetyczne pochodzące z urządzeń mobilnych, a to dzieci poniżej 16 roku życia mogą cierpieć z tego szczególnie trudne. Nadal nie zmienili zdanie i nadal myśleć o tym, jak wybrać telefon dla dziecka kontrolować wszystkie jego ruchy? W tym przypadku, spróbuj jak najbardziej zrozumiale wytłumaczyć dziecku, że musi korzystać z urządzenia tylko wtedy, gdy jest to naprawdę konieczne.

Wybór i zakup urządzenia mobilnego dla syna lub córki – to jest bardzo odpowiedzialna. Podsumowując wszystko powyższe, należy zauważyć: w Komisji proces ten powinien być świadomy kilku zasad. Po pierwsze, jednostka przejmowana nie muszą być zbyt drogie. Cena 2000 rubli zupełnie wystarcza do połączenia uczeń oznacza siedem do dziesięciu lat, jest równie funkcjonalny, stonowane, proste i nie przyciąga wzrok obywateli pozbawionych skrupułów. Po drugie, telefon komórkowy dla dzieci powinny być łatwe do zarządzania, z głośnym dźwiękiem (wibrator), wyraźny ekran, na którym, nawet w jasnym świetle słonecznym, wszystko będzie jasne i duże przyciski, delikatnie naciska, ale nie ingerować. Po trzecie, zanim wybierzesz telefon dla dziecka, warto zastanowić się, w zależności od jego niezawodności charakter wybranego urządzenia. Ciche dziecko może kupić i „łóżeczko” oznacza każde przedsiębiorstwo lub dowolny model „Motorola” i „Siemens”, które nie różnią się zbyt dużo siły, ale bardzo atrakcyjny wygląd. Jeśli istnieją obawy, że dziecko czasami używa telefonu komórkowego jako kubeł lub innych improwizowanych środków, należy wziąć pod uwagę solidne monoblok z «» Nokia, z wytrzymałą obudową odporną na uderzenia.

I, oczywiście, maszyna musi odwoływać się do dziecka lub rodziców zakupić ryzyko „zabawka” dla siebie i swojego dziecka rzuci urządzenie do narożnika i zapomnieć o nim.