731 Shares 6602 views

Mieszanka dla niemowląt "Enfamil Premium" (opinie)

To nie zawsze jest młode matki mają możliwość karmienia piersią swoje dziecko. W tym przypadku należy wybrać odpowiednią mieszankę. Wielu rodziców użyć do tego „Enfamil Premium”, ponieważ zastępuje mleko matki i jest w stanie wypełnić Coraz mniej istotnych elementów.


Jakie kryteria powinny odpowiadać mieszaninę do karmienia sztucznego

Dziecko dorastał silny i pełni rozwinięte, musi otrzymać wszystkie niezbędne substancje z pożywienia. W związku z tym mieszanina powinna składać się z kompletem witamin i minerałów, w wystarczającej ilości białka, tłuszczu i innych elementów.

Mieszanina musi być zgodne z normami jakości i przechodzą kompleksowe badania, aby uzyskać certyfikat. „Enfamil Premium” w pełni zgodne z tymi wymaganiami.

Dodatkowo preparat dla niemowląt powinny uwzględniać specyfikę trawiennych noworodków, a także spełniać określone wymagania wiekowe.

Dlaczego warto wybrać mieszankę „Enfamil Premium”

Mieszanina ma dobre osiągi, więc wielu rodziców preferuje ten produkt nakarmić swoje dzieci.

 • Maksymalne podobieństwo do mleka kobiecego.
 • Dobra tolerancja żywności. Jak wiadomo, dzieci są podatne na zaburzenia układu pokarmowego i reakcji alergicznych. Karmienie tej mieszaniny pomaga chronić dzieci przed takimi problemami.
 • Możliwość zasilania od urodzenia do trzech lat. Producenci żywności opracowali dla różnych grup wiekowych.
 • Jakość. Produkt testowany i certyfikat.
 • Obecność mieszanek dla niemowląt posiadającego cechy trawienie.
 • Koszt. Cena produktu dostępna dla konsumentów masowych.

Jak wybrać mieszankę wieku

Do pełnego posiłku dziecka, ważne jest, aby wybrać substytutów mleka matki zgodnie z wiekiem. Na opakowaniu widać notatki 1,2,3. Każdy z nich odpowiada pewnej grupie wiekowej.

 1. Przeznaczone do karmienia niemowląt do 6 miesięcy. „Enfamil® Premium 1” wzbogacony nukleotydów, które są obecne w mleku.
 2. Jest zalecany do karmienia niemowląt od 6 miesięcy do roku. Skład odpowiada na rosnące potrzeby dziecka.
 3. Ten produkt jest jednym ze składników mleka karmienia dzieci, które osiągnęły jeden rok. Można użyć maksymalnie trzech lat, mleka krowiego doskonałym substytutem.

Żywność dla dzieci, zwłaszcza z jedzeniem

Producenci opracowali produkty dla dzieci, który jest zwykle mieszanina nie jest odpowiedni. Bardzo często pediatrzy polecam te opcje pełnego żywienia.

 • "Enfamil AR" 1.2. Mieszanina ta jest przeznaczona dla dzieci cierpiących na częste mitralnej. W jednym aspekcie zawartości skrobi ryżowej. Jest to naturalna substancja zagęszczająca, całkowicie bezpieczne dla zdrowia. Mieszanina nie zawiera glutenu, dobrze, wszystkie istotne elementy, które zawiera w całości.
 • "Enfamil Laktofri". Ten produkt jest przeznaczony dla dzieci, które cierpią z powodu zaburzeń trawiennych, ponieważ nie zawierają laktozę, sacharozę i glutenu. Jest to świetna wymiana mieszanek sojowych.
 • "Enfamil Nutramigen." Zalecany do karmienia noworodka z alergie pokarmowe i do 6 miesięcy.
 • „Przedwczesne Enfamil® z kompleksem Lipilem”. Mieszanina jest przeznaczony do żywienia wcześniaków i noworodki o małym ciężarze. Kompozycja zawiera tłuszcze i węglowodany o wysokiej strawności i dodatkowych ilości żelaza i witaminy E.

To tylko podstawowe produkty „Enfamil Premium” dla dzieci ze specjalnymi potrzebami. Asortyment marki jest znacznie szerszy, więc wybrać moc niezbędną każdemu dziecku, nie jest trudne. Jeśli masz problemy z przejściem do sztucznego odżywiania konsultowany czołowych pediatrów.

Wytwarzanie preparatu dla niemowląt

Każde opakowanie żywności dla niemowląt „Enfamil Premium” zawiera szczegółowe instrukcje, co pokazuje proporcji wymaganej dla danej grupy wiekowej. Ale żeby być pewni bezpieczeństwa produktu, należy przestrzegać pewnych wytycznych.

Przed przygotowaniem jedzenia, umyj ręce. Butelek i smoczki powinny być umyte i sterylizacji.

Butelka jest napełniony wymaganą ilością schłodzonego przegotowanej wody i dodaje się do suchej mieszaniny. Po treść jest zamknięte i dokładnie wstrząsnąć.

Utrzymać temperaturę przygotowanej mieszanki. Nie powinna przekraczać 36-37 ° C Można to sprawdzić przez upuszczenie gotowego produktu na nadgarstku.

Najlepszy dla każdego karmienia gotować świeżej mieszanki, więc można być pewnym jego jakości. Szczególną uwagę należy zwrócić na ten problem w lecie.

Może przechowywać do 24 godzin gotowych potraw w lodówce, w temperaturze pokojowej przez 2 godziny. Po tym czasie, urządzenie nie może być stosowane do podawania.

Należy zwrócić uwagę na daty ważności wydrukowanej na opakowaniu, lub w każdym razie nie gotować po jego wygaśnięciu. Na to zależy od stanu zdrowia dziecka.

„Enfamil Premium”: opinie rodziców

Prawie wszyscy rodzice mówią dobrze o tym produkcie. Często taka mieszanina jest oferowana w szpitalu w przypadku niemożności karmienia piersią. Zauważono, że dzieci mogą z łatwością tolerować mieszaninę dobrze i przybiera na wadze.

Zdarza się, że rodzice mają do czynienia z takich dzieci trawiennych problemów, takich jak wzdęcia i biegunki, ale najczęściej jest to spowodowane nietolerancją laktozy. W tym wypadku przejście do pediatrów Zaleca się, aby mieszanka „Enfamil Laktofri”. Ponadto, dziecko, cierpi reakcji alergicznej, potrzebny jest specjalny produkt od marki.

Wiele matek okaże się, że w wieku 6 miesięcy laktacji jest spadek, w których to przypadkach uzupełniać jedzenie „Enfamil Premium 2”. Rodzice zauważyć, że przejście sztucznego karmienia bezbolesny.

Według opinii, bardzo rzadko jest całkowite odrzucenie mieszaniny „Enfamil Premium”, w tym przypadku jest to konieczne, aby rozważyć inne opcje żywności dla niemowląt.

Opinia rodziców jest, aby upewnić się, że produkt jest wysokiej jakości i przystosowane do zasilania zarówno niemowląt i małych dzieci po roku.

Właściwa mieszanka wybór pozwoli dziecku, aby uzyskać wszystkie niezbędne elementy, a tym samym rosną zdrowo i harmonijnie rozwijać.