891 Shares 7654 views

Większość prywatnych przedszkoli Biełgorod

Przez długi czas prywatne przedszkola działają na podstawie nielegalnego w Rosji. Powodem był brak prawa do regulowania możliwość prowadzenia takiej działalności. Tylko w 2014 roku weszły w życie przepisy ustawowe, co pozwoliło otworzyć prywatne instytucje edukacyjne do opieki nad dziećmi w wieku przedszkolnym. Od tego momentu zaczęli powstać wszędzie. Złożenie mówić o prywatnych przedszkolach Biełgorod, dowiedzieć się, jakie korzyści z edukacji dzieci w takich instytucjach.

„Lokomotywa”

Prywatne przedszkole „Little Train” działa w Biełgorod od listopada 2015 r. Pre-school instytucja edukacyjna specjalizująca się w organizacji wypoczynku i prowadzenia działań rozwojowych dla dzieci w wieku od 1 roku do trzech i pół lat. Pracownicy przedszkola odpowiedzialne podejście do małych dzieci bezpieczeństwa, o czym świadczy pozytywnej opinii ekspertów z inspekcji Pożarnej i Rospotrebnadzor.

Tutaj dzieci są zachęcane do pełnego posiłku 4 dań. Opiekunów instytucje organizowane dla dzieci aktywnych gier wewnętrznych, chodzenie na zewnątrz, czuwa nad utrzymaniem reżimu, w szczególności zapewnić sobie drzemkę.

Gdzie znajduje się przedszkole? Instytucja znajduje się Ludowej boulevard, 2a. Można go znaleźć przeszukując budynek 9-kondygnacyjny, którego ściany zdobi obraz lokomotywa.

"Kapitoshka"

Wychodzący na prywatne przedszkola Biełgorod, szczególną uwagę należy zwrócić na miejsce zwane „Kapitoshka”. Jest to jedyny przedszkola w mieście, które ma swój własny basen. Ze względu na personel uczyć pływania przedszkole dba o zdrowie fizyczne i psychiczne dzieci.

„Kapitoshka” – ogród dla dzieci, które dysponuje wieloma pokojami gra, w której dzieci chodzą po szkole w basenie. Jest zorganizowane rozrywki dla nich oraz prowadzenia działań rozwojowych. Zostawić dzieci w ogrodzie rodziców może jak przez długi czas, idąc do pracy, a na godzinę.

„Kapitoshka” – przedszkola, które znajduje się przy Boulevard Młodzieży, budynek 29.

„Tęcza”

Prywatne Przedszkole „Tęcza” (Biełgorod) stosuje indywidualne podejście do każdego dziecka. Na wniosek rodziców specjalnych programów edukacyjnych przeznaczonych dla dzieci, a także zgodnie z którą nie jest przygotowanie do szkoły na okres pobytu dziecka w placówce.

Na terenie instytucji są:

  • Klasy sztuki muzycznej;
  • siłownie;
  • pomieszczenia dydaktyczne przepisów ruchu drogowego;
  • fizjoterapia i pokój medyczny.

„Marzyciel”

Biorąc pod uwagę, prywatne przedszkola Biełgorod, nie można ignorować miejsce zwane „Neverland”. Personel obiektu zapewnia wysokiej jakości szkolenia i niezawodną opiekę nad dziećmi dla niemowląt w wieku od 1 roku do 6 lat.

Przedszkole został zakwalifikowany wychowawców, którzy mają pozwolenie na prowadzenie takiej działalności. Dzieci są zaangażowane w ciepłym przestronne pokoje. W grupach nadzoru wideo. Dlatego rodzice nie muszą się martwić o dzieci.

Znaleźć prywatnego przedszkola w: st, Pervomayskaya domu 11.

„Kotek”

Prywatne przedszkole „Kitten” opiera się w prywatnym domu na ulicy Popova, house 59. terytorium zamkniętej instytucji i jest pod nadzorem strażników.

przyjmują dzieci w wieku od półtora do 6 lat. Rodzice proszeni są o pozostanie elastyczny dzieciaka. Instytucja zapewnia pełne 5 posiłków. Podczas zajęć dzieci są w grupach podzielonych według wieku pod ścisłym nadzorem personelu opiekuńczego.

"Curly"

Kontynuując badania prywatne przedszkola Biełgorod, warto zauważyć, miejsce zwane „Curly”. Jest to pierwszy prywatny instytucje szkoleniowe w mieście, która rozpoczęła się w 2010 roku.

Ogród składa się z kilku pomieszczeń przeznaczonych do treningu z grupą dzieci w wieku od 1,5 do 3 lat. Mimo stosunkowo skromnej dzielnicy, tam są wszystkie warunki do rozwoju fizycznego i psychicznego, a także rozrywki dla dzieci.

Prywatny ogród zapewnia kompleksowe dostawy, która spełnia wymagania odnoszące się do powyższych grup wiekowych. Ponadto, zakład spełnia wszystkie wymogi Rospotrebnadzor i Ministerstwa Sytuacji Nadzwyczajnych, które jest potwierdzone odpowiednimi certyfikatami.

Jak znaleźć Garden „Curly”? Zakład znajduje się pod adresem: ul Gubkin, budynek 31.

Konkludując

W niniejszym materiale, zbadaliśmy tylko kilka prywatnych przedszkoli Biełgorod. Jest rzeczą naturalną, że miasto jest znacznie bardziej skoncentrowane agencje takiego planu. Jest to jednak wyżej wymienione instytucje są najbardziej zaufani rodzice.