110 Shares 3017 views

paluszków z kurczaka – proste, szybkie i smaczne.

Wraz z pojawieniem się połacie naszej rozległym kraju wszelkiego rodzaju restauracji i barów z przekąskami, oferując swoim klientom szeroki wybór dań fast food, wielu z nas odkryli danie jak Kawałki kurczaka. Lekkie i przewiewne, z aromatycznym chrupiące, że są kochane przez dzieci i dorosłych. Ale ci, którzy są przyzwyczajeni do nie tylko smaczne, ale również zdrowe jedzenie, z biegiem czasu, zaczął się pojawić pytanie – tak bezpieczne danie fast food, w tym nuggetsy? Zagadnienie naturalnej żywności w zakładach gastronomicznych ostatecznie stał się wspinać ostro, która pomogła wiele programów telewizyjnych na temat zdrowego odżywiania. W rezultacie, wielu fanów fast food zaczął starać się gotować w domu z naturalnych składników. Jeden z tych przepisów, uważamy w tym artykule.


paluszków z kurczaka w domu: łatwy sposób, aby zafundować sobie pysznego kurczaka.

Dla wielu gospodyń domowych to danie było prawdziwe wybawienie, to świetny sposób, aby urozmaicić codzienną dietę i zadowolić domu. Jednocześnie chrupiące panierowane kawałki spadają do smaku wszystko – nawet wybredny dzieci, więc gotowanie bryłki – jest niezbędnym nauka, która musi opanować wszystkie młode matki.

Nuggets w domu – jest to świetna przekąska dla dużych firm piwa i pożywny posiłek z białego mięsa, które zadowolą miłośników zdrowej żywności i łatwe danie główne, która jest odpowiednia dla każdej dekoracji. W każdym razie staram się gotować to danie, będziesz fanem jego wiecznie.

Kurczak bryłki: recepty.

Bryłki są małe kawałki białe mięso kurczaka, pieczonych lub smażonych panierowane. W ogóle, to przypomina kurczaka w cieście, ale znacznie szybciej niż przygotowanie. Aby przygotować potrzebne są:

  • Średnicy 1 kg kurczaka (pierś się idealne wyboru, obrane ze skórą);
  • Ø 2-3 jaj (ilość zależy od ich rozmiaru);
  • Ø sos sojowy (trzeba go do marynowania, a więc tych, którzy nie są fanem kuchni orientalnej, można bezpiecznie zastąpić ją innymi marynaty – sok z cytryny, jogurt z przyprawami lub ostrego keczupu);
  • Ø 200 gr. każdy rodzaj sera (lepiej wziąć odmian sera, ponieważ jest to konieczne do nacierania);
  • Ø panierka (wrażeń mogą mieszanka przypraw – bryłki przejmują więc skórkę).

Proces gotowania.

Filety pokroić na małe kawałki – nie większy od pudełka zapałek, a następnie będą one w stanie całkowicie smażyć przez krótki czas. Wyślij przyszłych Kawałki kurczaka w misce emaliowanej i zalać marynatą. Ponieważ kawałki są na tyle małe, aby trzymać je tam przez 20-30 minut. W tym czasie, pocierać ser na drobnej tarce, trzepaczka, ubić jajka i gotować bułki tartej.

Szalka wlać wystarczająco dużą ilość oleju roślinnego (kawałki muszą dosłownie „pływać” tamże) i podlega wrzenia. paluszków z kurczaka musi być obniżona tylko we wrzącym tłuszczu lub pyszne kruche zostaną zapomniane. Wzięliśmy się kawałki z marynaty. Naprzemiennie zanurza się w mąkę, ser i bułka tarta okruchów. Nawiasem mówiąc, do pełnego podobieństwa do ulubionych fast food można posypać sezamem i bryłek lub dodać niektóre z tych nasion w bułce tartej.

Następnie upuść filety w gorącym oleju i bez odejmowania ogień gotować. Po każdej stronie będzie wystarczająca 2-3 minuty, czyli cały proces smażenia nie powinna przekraczać 6 minut. Natomiast bryłki pływających we wrzącym tłuszczu, ugotować smaczny posiłek, który jest zaśmiecona lub grubych ręczników papierowych serwetek – pochłaniają nadmiar sebum, a wraz z nią dodatkowych kalorii.

Gdy stos tłuszczu – Chicken Nuggets są gotowe, gotowe do podania z dowolnym sosem lub dekorować polubili.