395 Shares 6429 views

Kilka sposobów, aby szybko zasnąć

Kilka sposobów, aby szybko zasnąć

Nagromadzone problemy, stres, złe wspomnienia – wszystko to wpływa na nasz sen i sen. Ponadto, trudno jest spać w nocy, więc nadal można obudzić się w nocy i przewracasz bez spania. Jest mało prawdopodobne, aby odnieść sukces szybko rozwiązać wszelkie problemy i zapomnieć o nich. Warto więc spojrzeć na sposoby szybko zasnąć. Przede wszystkim trzeba myśleć, że należy dysponować swoimi myślami i przezwyciężyć dyskomfort ciała, to wszystko utrudnia normalne i szybko zasnąć.

Przygotowanie do łóżka.

Wiemy, w jaki sposób można szybko iść spać – przede wszystkim, trzeba odpowiednio przygotować się do snu. nie powinny jeść ciężkich posiłków 2-3 godziny przed snem, nie palić i nie pić kawę. Napoje alkoholowe są również lepiej nie brać niczego, jeśli tylko trochę dobrego czerwonego wina, a następnie, jeśli nie jest z jakiegokolwiek głębszego zastanowienia. W tym samym okresie, należy zatrzymać wszystkie czynności związane z pracą lub innymi problemami. Co najmniej dwie godziny powinny być na relaks. Innym sposobem, aby szybko zasnąć – czytaj nocny fiction. Ale wskazane jest, aby wybrać temat do jego treści nie pokrywa się z problemami, w przeciwnym razie możesz zacząć myśleć o nich ponownie.

Aktywność fizyczna.

Trudno jest dokonać jednoznacznego wniosku. Z jednej strony – jest to dodatkowe pobudzenie organizmu, az drugiej – dobre obciążenie kompensacja aktywności umysłowej. Można to zrobić na kilka prostych odcinkach oraz wspólne ćwiczenia. Stojak na długo pochylony do przodu, zmieniając swoją pozycję na plecach, przyhamować, ramion, nóg. Obrotowy szyi, dłoni i podeszew stóp. Jest to kolejny sposób, aby szybko zasnąć. Możliwe krótko przed snem wziąć krótki jogging. Badanie czasu, który jest bardzo dobry seks. Jeśli są wystawione na wykonywanie ćwiczeń wytrzymałościowych, można to zrobić, też, ale nie pozwól mięśnie silne obciążenia, aby uniknąć dodatkowego pobudzenia organizmu.

Oddech i umysł.

Kiedy poszedł do łóżka, trzeba wybrać odpowiedni dla siebie rytm oddechowy, w którym nie koncentrować się na głowie, a na swoim oddechu. Myśląc jak szybko spać, można odwołać się do małej sztuczki: Zrób sobie specjalne westchnienia procedury. Pierwszy żołądka, następnie oddychać klatkę piersiową, a następnie obojczyk. W celu uzyskania tego samego wydech. Biorąc pod uwagę, taka technika nie jest łatwe, ale pospiesz się z jego rozwój nie jest konieczne. Najważniejszą rzeczą w tym – aby móc przejść do oddychania z własnymi myślami. Tutaj najlepiej jest skupić się na miejscach, gdzie powietrze ignorując dźwięki.

Rozluźnienie mięśni.

Niewątpliwie najważniejszą rzeczą w procesie przygotowania zasypiania szybko. Wszelkie napięcie w mięśniach ciała ze względu na „jam” nierozwiązany problem cię podnieca. Oczywiście, jeśli już zrobione wszystkie z powyższych metod, mięśnie zaczynają się zrelaksować, ale należy zwrócić uwagę na „badanie” swojego ciała w celu mając go w kieszeni napięcia mięśni. Należy zwrócić szczególną uwagę na mięśnie twarzy w oczy obszar, czoła i warg. Sprawdzić napięcie szyi. Jeśli okaże się napięcie, spróbuj się zrelaksować to miejsce.

Największy wpływ.

Będziesz mógł osiągnąć najlepsze rezultaty, jeśli wykonać wszystkie procedury opisane religijnie codziennie. Im dłuższy czas masz zamiar to zrobić, tym mniej wysiłku trzeba wieczorem i będzie łatwiej przeprowadzić całą procedurę snu. Rezultatem jest szybki zasypianiem i normalny dobry sen. I wreszcie, nie jest konieczne do przeprowadzenia wszelkich zaleceń bardzo ostrożnie i zwracać szczególną uwagę na nich. To jest niemożliwe do dokładnego pomiaru czasu i procedury się martwić, jeśli coś przeoczyć. Stworzy to tylko dodatkowe napięcie. Jest o wiele bardziej wydajne, aby tylko poczuć swój stan relaksu przed snem.