380 Shares 9962 views

Terapia mikroprądowej

W trosce o piękno kobiety gotowe do składania ofiary. Na przykład, aby iść pod nóż chirurga zrobić lifting. A nie strach przed powikłaniami lub przykładów nieudanych operacji nie można zatrzymać kobietę na jej drodze do doskonałości. Ona ucieka się do plastiku jako ostatni i decydujący szturmowy nieubłaganym czasem. Ale w miarę upływu czasu może być spowolniony, jeśli czas, aby skorzystać z mniej radykalne, ale bardzo efektywnych technologii sprzętowych. Jedną z takich technologii jest terapia mikroprądowej. Dzięki nim można znacznie opóźnić konieczność chirurgii plastycznej – tej „ciężkiej artylerii” w dziedzinie technik anty-aging. Ponadto terapia mikroprądowej jest całkowicie bezpieczny, wygodny i nie powoduje stresu takiego jak chirurgii plastycznej.

Terapia mikroprądowej opiera się na zdolności obecnej niskiej częstotliwości do penetracji naskórka i skóry właściwej, wpływają na naczynia krwionośne i mięśnie. Oddziaływanie zachodzi na poziomie komórkowym, w którym prąd nizkachastotny normalizacji procesów metabolicznych. Również podczas procedury odżywczych zwiększa się znacznie przyspiesza syntezę białek stymuluje syntezę kolagenu. Wskutek takich procesów, który pobudza terapię mikroprądowej, poprawia elastyczność skóry zwiększa jej sprężystość, zmarszczek i fałdów. Zatem terapia mikroprądowej jest realną alternatywą dla liftingu chirurgicznego. Ale w przeciwieństwie do tworzyw sztucznych, działa łagodnie i delikatnie.

Terapia mikroprądowej mogą być wykorzystywane nie tylko do opieki nad osobą, ale także do podnoszenia piersi i pośladki, a także całe ciało. Mikroprądy skutecznie uzupełniają program antycellulitowy, gdyż poprzez działanie na krążenie krwi, noszą tkanki limfatycznej i oczyszczona z toksyn. Istnieje kilka programów mikroprądowej terapia: drenaż limfatyczny ciała, cellulit leczenie i profilaktyka, leczenie skóry głowy.

Terapia mikroprądowej służy do usuwania bardziej poważnych uszkodzeń skóry, takich jak blizny, blizny i rowków (rozstępów).

Aby uzyskać trwałe rezultaty, trzeba wziąć kurs mikroprądowej terapii szeregu procedur i przeprowadzać regularne sesje wsparcia.