740 Shares 2512 views

„Hyundai Grandeur”: specyfikacje techniczne, wyposażenie, cena i opinie właścicieli

Ekskluzywny, wygodny, elegancki – „Hyundai Grandeur” być może to być opisane tymi słowami rozwoju koreańskiego producenta samochodów w obliczu Model ten jest idealnym rozwiązaniem dla tej kategorii konsumentów, którzy chcą nabyć doskonały pojazd za rozsądne pieniądze.

Brief History of the Car "Hyundai"

Samochodów pod nazwą „Hyundai Grandeur” piątej generacji został wprowadzony do publicznej wiadomości na początku 2011 roku, a po zaledwie półtora roku modelu stała się dostępna dla rosyjskich konsumentów. Wbudowany „Grander” na platformie innej rozwoju koreańskiej firmy – Sonata YF.

Pierwsza generacja samochodu z „Hyundai” wyprodukowano w Korei od 1986 do 1992 roku i został uznany za licencjonowaną kopię modeli z firmy Mitsubishi Debonair. druga generacja Grandeur, który ukazał się w 1992 roku, był wynikiem pracy zespołowej „Mitsubishi” i „Hyundai”. Japoński producent był odpowiedzialny za bloków modelu, natomiast Koreańczycy obowiązków wliczone w wystroju wnętrz i projektowania samochodów. Ten model jest sprzedawany tylko w Korei, gdzie zyskała ogromną popularność wśród kierowców i uważane za oznakę wysokim statusie.

Model trzeciej generacji pojawił się w 1998 roku. To był rozwój w firmie koreańskiej firmy, ale sam samochód był eksportowany do innych krajów pod nazwą Hyundai XG. „Grander” czwartej generacji został wprowadzony w 2005 roku i było duże zapotrzebowanie w wielu częściach świata, w tym w Rosji. Produkcja tej serii została zakończona w 2010 roku.

powierzchowność

Koreański producent próbował modelu wymyślił czasów. Pojazdy klasy E została wyposażona zgodnie z najnowszymi trendami z wykorzystaniem najnowszych unikalną technologię, która praktycznie nie występują w innych pojazdach. Niemniej jednak, pojawienie się maszyny nie różni się bardzo od projektu do poprzedniego modelu, „Grander”.

Główną innowacją było Konstrukcja kratki samochód perekroennaya pojazdu, w którym pionowe linie są zmieniane poziomy. Ponadto, paleta kolorów tego modelu została znacznie rozszerzona, a także dodać niektóre z najnowszych możliwości projektowania kół.

wnętrze

Jeśli jesteś zainteresowany Wewnętrznych „Hyundai Grandeur” zdjęcia pomogą Ci zorientować wewnętrznego kształtu pojazdu. Teraz samochód nie jest tak dużo, chrom, jak wcześniej. Ponadto, nie były najnowsze klucze, aby zarządzać swoim samochodzie system multimedialny.

Wewnętrzny kształt samochodu rozplanowane tak, że pasażerowie pozostać w pojeździe był najbardziej przytulny i wygodny. Salon urządzony jest z beżowej i czarnej skóry, podczas gdy model kierownica ozdobiona drewna i skóry.

„Hyundai Grandeur”: dane techniczne modelu

Wyposażenie pojazdu uległa istotnym zmianom. Założyciele samochodu „Hyundai Grandeur” dołożył wszelkich starań, aby zaimponować klientom podstawową konfigurację.

Model ten może być wyposażony w jeden z trzech silników. W odniesieniu do czterech rzędów jednostce, ma pojemność 2,4 litra i mocy 180 koni mechanicznych, co pozwala na pojeździe do maksymalnej prędkości 210 km na godzinę. Od 0 do 100 kilometrów na godzinę, a pojazd przyspiesza do 9,8 sekundy. Zużycie paliwa w mieście wynosi 13,1 litra na 100 przejechanych kilometrów droga, poniżej wsi – jedynie 7 litrów na 100 kilometrów.

Innym V6 benzyny, które wynosi do 3,3 litra, o pojemności 235 KM. Prędkość maksymalna tej konfiguracji pojazdu wynosi 237 kilometrów na godzinę. Pierwsze 100 km z tego modelu można pokonać w zaledwie 7,8 sekundy. Zużycie paliwa przy ziemi wynosi 15,1 litra na 100 kilometrów, a track – 7,4 litra.

Pojazd „Hyundai” może być wyposażona w innym silnikiem, który reprezentuje rodzinę Dual. Moc tego urządzenia wynosi 235 koni mechanicznych, a jego objętość wynosi 3 litrów. Maksymalna prędkość wozu 223 kilometrów na godzinę, i od 0 do 100 km na godzinę pojazd przyspiesza 8,4 sekundy. Zużycie paliwa w mieście wynosi 14 litrów na każde 100 przejechanych kilometrów drogi, ale na torze samochód zużywa 7,1 litra paliwa na 100 kilometrów.

Pojazd jest wyposażony w zaledwie 9 poduszek powietrznych, tempomat, półautomatyczna parkowania, klimatyzacja automatyczna, przycisk startu silnika i wiele innych elementów niezbędnych do wygodnej jazdy od koreańskiego producenta.

„Hyundai Grandeur”: opinie właścicieli samochodów

Liczne właściciele samochodów „Grander” zaznaczyć wysoką moc silnika pojazdu, jak również szeroką gamę funkcji. Inną ważną zaletą tego modelu, według kierowców, wyrafinowany design i oczywiście wyłącznym wnętrza, nadając arystokrację pojazdu i elegancję. Wśród wad samochodu, w zależności od jego właściciela, jest zapewnienie dość wysoki zużycie paliwa i niski prześwit.

Koszt samochodu

Jeśli chodzi o koszty, to dla „Hyundai Grandeur” Cena jest dość rozsądne, zwłaszcza biorąc pod uwagę wszystkie istotne zalety pojazdu. Model dostępny od koreańskiego producenta w cenie 1,6 mln rubli – nie bardzo, ze względu na jego najwyższej władzy, stylowy wygląd i eleganckie wykończenie wnętrza.

Niewątpliwie „Hyundai Grandeur” – to komfortowy i elegancki obiekt klasy sedan, który został stworzony specjalnie w celu uwzględnienia wymogów europejskich konsumentów. Niezrównany wygląd samochodu doskonale uzupełnia luksusowy design, doskonałą wydajność wytrzymałość pojazdu, jak również najwyższa jakość użytych materiałów.