392 Shares 7597 views

„Hyundai i40” – komfortowy samochód na rynku europejskim

„Hyundai i40” – to świetny samochód rodzinny, który jest członkiem klasy średniej. Zorientowany model europejskiego nabywcy. Samochód wspólną platformę ze znanej amerykańskiej Północnej Hyundai Sonata. Sprzedaż tego modelu rozpoczęła się w 2011 roku, a cztery lata swojego istnienia, stało się dość popularne.

projekt

Pierwszą rzeczą, jaką chciałbym powiedzieć o projekcie, który jest inny, „Hyundai i40”. Interesujące jest to, że nad wyglądem maszyna pracowała Thomas Buerkle, jest byłym profesjonalnym BMW.

Więc ta maszyna jest utrzymana w stylu typowym dla „Hyundai”. Rodzaj tzw rzeźby płynu. Pierwotnie wydany jako krajoznawczego wozu, a potem zaczął się pojawiać w sedan. Objętość pnia jest 553 litrów, ale może wzrosnąć do 1719 (jeśli tylne siedzenia).

Co ciekawe, model wygląda trochę jak jego Elantra, tylko rozciągnięta we wszystkich kierunkach. Wygląd samochodu powstaje z połączenia cienkich, płynnych liniach. Jedną z cech jest sześciokątny krata, położony między głowicą i dużych optyki LED dzienne „hodovka”, również mający falisty kształt. Nie mniej oryginalna forma i mają światła przeciwmgielne, na zewnątrz wygląda jak skrzydła.

W samochodzie „Hyundai i40” bardzo szybkim wygląd, który z powodzeniem eksperci podkreślił „ramię żebro”, który działa w całym organizmie, a płynący do bagażnika spadzistym dachem. Dopełnia obraz wytłoczonym efektywnego zderzaka. Dynamiczny i sportowy charakter – że można prześledzić w całym modelu obrazu.

kilka silniki

Mówiąc o „Hyundai i40”, należy zauważyć, uwagę na jego specyfikacji. Tak więc potencjalni nabywcy dostępne trzy wersje. Jest to model z silnikiem wysokoprężnym 1,7-litrowy (jeden wytwarza moc 116 KM, a drugi – 136 KM .. ..). I, oczywiście, dwie wersje z silnikami benzynowymi. Jeden – z 1,6- a drugi – o pojemności 2,0 litra. Pierwszy z nich wytwarza moc 133 l. s, a drugi -. 150 l. a. Dla silników dostępnych opcji BlueDrive, który jest wyposażony w funkcję „start-stop”. Również pojazd benzynowy montowany w wersji 16-calowych opon zamontowanych na opór toczenia. Dzięki temu zmniejsza się poziom emisji CO 2 w atmosferze.

wnętrze

„Hyundai i40” (kombi) ma dobrze zaprojektowane wnętrza. Jego wnętrze jest urządzone w identyczny wygląd zewnętrzny. Wewnątrz również prześledzić gładkie, płynne linie. Jest to w istocie cechą samochodu „Hyundai i40”. Uniwersalny posiada praktyczny panel instrumentów z pokrętłami i dobrze zorganizowany wyświetlacz. To nie tylko pięknie wygląda, ale również ma charakter informacyjny, praktyczny. Konsola przednia jest wykonana w stylu firmowego firmy. Jest to również bardzo nowoczesny i atrakcyjny. Nawet w ramach systemu audio jest dostępny na Infiniti z wyraźną wysokiej jakości ekranem dotykowym. Jednak jest to tylko w najdroższych konfiguracji. „Nośnik” jest ustawiona tak zaawansowany „muzyka” z kolorowym ekranem. I najtańszy – zwykłym radiem. A kabina jest jednostka sterująca klimatyzacji (lub dwustrefowa klimatyzacja – w zależności od konfiguracji), który charakteryzuje się prostotą i praktycznością.

Charakterystyka wnętrza

„Hyundai i40” (sedan) nie może pochwalić się żadnej rewelacji w jego wykończenia. Ale mimo to wygląda w środku wszystko ciekawe. Można zobaczyć, jak poprzez przedni panel przechodzi piękne, wypolerowane do połysku, „fala”, która dzieli przestrzeń na dwie „strefy”. Wszystko, co jest powyżej, wykonana jest z miękkiego, ale drogie, wysokiej jakości tworzywa sztucznego. I to jest niższe – od prostego, twardego plastiku. We wnętrzu, używane czarną farbą, która sprawia, że sytuacja bardziej solidne. Dźwignia zmiany biegów i kierownica obszyta dobrej skóry.

pasażera i kierowcy są umieszczone w wygodnych fotelach, a na tylnym siedzeniu podane dużo miejsca, zarówno pod nogi i nad głową. Na wysokim poziomie ergonomii kontroli i są one oparte. Przeglądaj tunel transmisji nie jest nawet kije. Ogólnie rzecz biorąc, bardzo praktyczne, okazało który stał się już znany „Hyundai i40”. Opinie właścicieli wskazują, że jest to rzeczywiście dobry samochód to dobry wybór, jeśli potrzebujesz samochodu do wygodnej jazdy po mieście.

koszt

Tak więc potencjalni nabywcy są różne wersje dostępne (jak wspomniano powyżej). Różne maszyny nie jest dużo – objętość, opłaty energetyczne ustanowionymi pod maską silnika i wyposażenia. Ale w ogóle, identycznej maszynie. Najbardziej popularna wersja jest uważany za 2-litrowy silnik 4-cylindrowy, wolnossący. Jego pojemność wynosi 178 litrów. a. Jest zagregowane tylko automatyczną skrzynią biegów. Do „setki” to jest rozproszona w czasie krótszym niż 10 sekund. Maksymalnie 211 km / h. Ta wersja będzie kosztować ponad milion rubli (używany warunek). Wersja 2014 z 2-litrowym silnikiem 150-konnym AT, zakończonego z ABS, ESP, podgrzewane lusterka, czujniki i reflektory ksenonowe tonowania, kosztował 900 000 RUB. Maszyna nie jest tania, ale ogólnie to było warte swojej ceny. Wielu właścicieli są zadowoleni z ich zakupu.