871 Shares 8389 views

Tuning "Kia Rio": zdjęcie

„Kia Rio” jest przedstawicielem segmentu budżetowego na rynku. W momencie samochód był wart 500 tys. Rubli. Jednak w 2015 roku sytuacja w gospodarce poczyniła pewne korekty, które przyciągnęły znaczny wzrost cen. Teraz, aby kupić ten koreański kundla, trzeba będzie zapłacić około 600 tysięcy rubli.

Car „KIA Rio” jest reprezentowana przez kilka pokoleń. Jednak główną zmianą w tym modelu nie jest aktualizowana wygląd i zmienić lokalizację rurociągu. Najnowsze maszyny, które zostały przeznaczone do sprzedaży na rynku krajowym, jechaliśmy w Rosji.

Koreańczycy zawsze wyróżniał się strojenie dobrej jakości „Kia Rio” samochód (zdjęcia można zobaczyć poniżej) i tym razem nie wygrał zepsuć reputację na przestrzeni lat. Prawie wszystkie modele są dość skromny w pracy i działa dobrze w naszej strefie klimatycznej. Samochód przeznaczony jest dla osób o przeciętnych dochodach, co czyni go popularnym i popytu. Natychmiast po wydaniu nowych modeli „Kia Rio” rozpoczął kupowanie firm taksówkowych.

Najciekawsze zespole rosyjskim

Oczywiście, jakość wykonania różni się od koreańskich i niestety nie na lepsze. Tuning „Kia Rio” (rosyjski montażowej) w zasadzie nie ma wiele wad. Atrakcyjny wygląd, przesadzone kształt ciała – to wszystko, oczywiście, w stylu nowoczesnych samochodach.

Otwarcie drzwi kierowcy po prostu zwrócić uwagę na przestronnym wnętrzem, ale w tylnym rzędzie siedzeń wysoka osoba pobytu nie jest bardzo wygodne. materiałów wykończeniowych zachęcające wysoką jakość. Urządzenia sterujące są umieszczone wygodnie na warunkach rynkowych, odpowiednio, ich zastosowanie będzie radość.

Strojenie „kia Rio” posiada jeden, ale znaczącą wadę: Parametry mniejszości lub części pojazdu, i mała liczba opcji na niskie wykończenia. Jest możliwe, aby znacznie obniżyć cenę wyjściową. Ale człowiek, który chce korzystać z samochodu w pełnym komforcie, będzie musiał zapłacić około 100 tysięcy. Ponad deklarowanej wartości.

początkowa konfiguracja pojazdu jest bardzo słaba pod względem udogodnień. Jest to, być może, producent jest nieznacznie gorszy od konkurencji, które oferują podstawowe modele z niektórych opcji. Dlatego po zakupie „Kia Rio” strojenie salon poleca niezależnie.

KRÓTKI OPIS Kia Rio

„Kia Rio” – raczej samochód miejski, ale do podróży długodystansowych nie jest mniej wygodne. Połączenie dynamiki i wydajności prędkości pozwala mu czuć się komfortowo w każdym środowisku. Oczywiście, jak w każdym modelu, to ma pewne wady, które są kompensowane przez korzyści.

Pomimo zmiany kraju pochodzenia, Kia zawsze utrzymywał reputacji i jakości swoich samochodów na poziomie, który jest bardzo miłe. Zaktualizowany strojenie „Kia Rio” to dowód, że firma robi, aby wygrać więcej konsumentów. Może w końcu producent rozważać w kwestii pojazdów z bogatym zestawem. To wtedy bezproblemowe Kia staną się liderem wśród modeli segmentu budżetowego. W międzyczasie możemy tylko czekać na nowe wyobraźni projektantów i projektantów, ponieważ wkrótce zostać dopuszczone do sprzedaży zaktualizowaną „Rio”.

Strojenia – Odrzucenie standardowych roztworów

Jest to kategoria kierowców, którzy preferują ekstremalnych ruchów, jasne i chwytliwe wyglądu samochodów. Ich cel – zwrócić uwagę wszystkich wokół. Czekać latami dla nowych modeli – nie w ich duchu. Dlatego nie będzie strojenie. „Kia Rio” sedan można przerobić się nie do poznania. Wiele opcji, ale należy pamiętać, że takie wykończenie byłby wart dużo pieniędzy. Im większe jest samochód, tym większa szansa na sukces i uwagi właściciela.

Nastrojona maszyna uczestniczyć w wystawach, otrzymają nagrody. W związku z tym, jeśli kierowcy – twórczy charakter, jego życie znajdzie nową farbę.

właściwości dostrajającemu

Zmiany mogą być zarówno pojazdów zewnętrzne i wewnętrzne. Więcej aktualizacje pogłębione zostały dotknięte strojenia technicznej. Tak więc, najpierw rozważmy aerodynamiczne zmiany.

Jakie części mogą być potrzebne, co strojenia „Kia Rio”? Grille, zderzak, parapet, spoiler, wlot powietrza, światła przeciwmgielne, felgi aluminiowe – a to nie jest cała lista.

Większość kierowców, widząc pięknie przerobiony samochód, a następnie uruchomić w samochodzie zakupu dóbr swoich marzeń, nawet nie wiedząc, jaki rodzaj zestawu będzie mu odpowiadał. Konieczne jest, aby wziąć pod uwagę fakt, że wszystko to może zarówno poprawy jakości i podniesienia właściwości i uszkodzić samochód.

Efektem zastosowania lub niewłaściwych pozycji: zwiększenie zużycia paliwa oraz zmniejszoną aerodynamikę. Sprawdzić może być bezpośrednio na drodze.

Przed zakupem czegokolwiek, trzeba konsultację ze specjalistą.

wloty powietrza na Kia Rio

Wlot powietrza jest zamontowany na zewnątrz na masce i dachu, również model zmiany trymu. Taka konstrukcja daje nuty agresywny design, doskonale w połączeniu z innymi elementami tuningu. Wlot powietrza jest wkładka z tworzywa sztucznego, najczęściej z chromowana. Zapiąć to dość łatwo na 3m taśmy.

Reflektory ksenonowe do „Kia Rio”

Strojenie dzięki zastosowaniu światła ksenonowego – jeden z jaśniejsza procesu poprawy. Każdy kierowca chce mieć optykę na najwyższym poziomie. Takie lampy – unikalne rozwiązanie, które różnią się od wszystkich innych. Mimośród dodać trochę kolorów, takich jak niebieski lub czerwony, natychmiast przyciągają uwagę od innych.

Xenon ma dobry widok, doskonale oświetla drogę, zużywa mniej energii, nie boi się szokować, jest o wiele dłuższa. Tuning „Kia Rio” hatchback rzadko kompletna bez montażu takich świateł. Nowe modele mogą być zastąpione przez halogen bardziej zaawansowanych.

alufelgi

Aktualizacja samochodu, kierowca nie może ignorować koła, ponieważ są one odpowiedzialne za wiele parametrów. felgi aluminiowe dają wóz połysk, gładkość dzięki ułatwionej wagi (jeśli weźmiemy przykład z tradycyjnego stemplowania, rzucając go łatwiej 20-30%), zmniejszyć czas rozpędzania, zwiększają skuteczność hamowania.

Ostatnio często można znaleźć zaktualizowaną strojenie „Kia Rio” z dyskami R17. Jeśli używamy opony niskoprofilowe, samochód będzie powierzchownie przypominają modelu klasę sportową.

zderzak

Większość kierowców stara się doskonalić swój własny samochód, przebieralnie szczególną cerę, uciekania się do metod doskonalenia projektu przez lutowanie zderzaki, dodając funkcje w wyglądzie. Najczęściej uwaga do spodu samochodu, w celu podkreślenia styl i charakter modelu „Kia Rio”. Tuning (zdjęcie wyraźnie pokazuje siłę nabytą ze zmodyfikowanym zderzaku) obejmuje dodanie różnych elementów, a wzmacniacz nie ma wpływu, zapewniając maksymalną trwałość i bezpieczeństwo kierowcy i pasażerów.

Zderzak jest łatwy w instalacji przewodów, aby zapewnić dobre hamulce tarczowe powietrza. Wystarczy, aby przebić dziurę i przytrzymaj tuleję w miejscu. Jest również możliwe, aby ustawić i chłodnica inteligentnie rozprowadzania otworów w konstrukcji wykonywane kroki zamknięte oczka.

Pożyczyłem od zderzaka mogą być usunięte, tym samym nadając mu nową formę. Aby to zrobić, należy użyć plastiku lub włókna szklanego.

pogoda-szmatki

Progi Kit jest ważne, to jest w stanie chronić dolną część drobnych zarysowań i korozji. Najczęściej jest ona wykonana z żywicy epoksydowej, więc nie przykleja się do lakieru. W produkcji body kit nie jest wielkim problemem, każdy początkujący kierowca, którzy nie mają doświadczenia, mógł łatwo poradzić sobie z tym zadaniem.

Chip-tuning "Kia Rio"

Fundamentalnie nowy projekt, pozwala przywrócić parametry regulatorów i systemów elektrycznych. Silniki aktualizację bez takiej procedury nie jest możliwe. Co można zrobić z „Rio”:

  • zastąpienie czujników;
  • ustawić jednostkę sterującą silnika;
  • zmiany innych elementów systemu w samochodzie (możliwe tylko w indywidualnych przypadkach).