117 Shares 8484 views

Wrażenia i recenzje turystów: Hainan

Wyspa Hainan … Opinie turystów są pełne entuzjastycznych porównań. Mówią, że to jest jak Hawaje. To nie jest takie dziwne, jeśli spojrzymy na mapę. Ta tropikalna wyspa na południowym wybrzeżu Chin jest usytuowana niemal na tej samej szerokości, jak w amerykańskim ośrodku reklamowym. To specjalne miejsce, a podróżnicy, przyzwyczajeni do wędrówki po Chinach, zdziw się, jaka wyspa nie wygląda jak kontynent. Prawdopodobnie dlatego wielu egzotycznych miłośników wolę odpocząć na wyspie Hainan. Opinie turystów są krótko podsumowane poniżej.

Mówią, że ta wyspa ma wyjątkową, niepowtarzalną atmosferę. Jeśli starasz się nie wybierać miejsc docelowych wybranych przez masowy wypoczynek turystów, to jako nagrodę otrzymasz uśmiechy i życzliwość mieszkańców – tak jak w Tajlandii. Ponadto, w przeciwieństwie do Chin kontynentalnych, na tej wyspie dominują wyjątkowo jasne kolory. Świeże powietrze, piękne i czyste morze i wspaniała sytuacja ekologiczna – często mówią o miejscowych opiniach turystów. Hainan w rzeczywistości nie bez powodu jest największym "uzdrowiskiem" obecnego Imperium Ciemnego.

Wyspa jest podobna do Hawajów i jej klimatu, a także warunków naturalnych. Lush lasów tropikalnych i niesamowicie piękne góry, wulkany i parki narodowe, wody termalne, pomoc z różnych chorób, w tym nerwowych – nie ma tutaj! Nawiasem mówiąc, można iść na wycieczkę i udać się do samego usta górskiego ognia oddychającego – to świadczy entuzjastyczne recenzje turystów. Wyspa Hainan jest bardzo zadbana wyspa, a to dotyczy każdego rogu. Wszystko tutaj jest zapewnione nie tylko na pełne wakacje wakacje na plaży, ale także dla tych, którzy chcą patrzeć na egzotyczne. Na przykład Safari Park (Haikou) daje możliwość osobiście zobaczyć zwierzęta afrykańskie prawie w naturalnym środowisku.

Jednak plaże na wyspie zasługują na szczególną uwagę. Można znaleźć bardzo piękne miejsca z białymi, takimi jak reklamy, piasek i zaciszne zatoczki – co najważniejsze, nie "idź z prądem" i nie spiesz się do najpopularniejszego wybrzeża. W przeciwnym razie zagwarantuje się hałas, czystość i czystość wody. Przynajmniej polecam opinie turystów. Hainan, niespodziewanie, nie miał w przeszłości dobrej reputacji. W czasach cesarzy wyspa była miejscem wygnania, a ci, którzy nie byli odpowiedni dla władz, przyszli do własnej woli. Teraz w pamięci tego specjalnego parku zwanego "The Edge of the World" jest zepsuty, którego ogród kamienny sprawia, że myślisz o względnym luksusie i słabości sukcesu. Teraz turyści i mieszkańcy przyjeżdżają tutaj, aby zrelaksować się i zrelaksować się, zwłaszcza, że park przywraca wszystkie naturalne atrakcje w Hainan – są wodospady, skały z wieloma platformami obserwacyjnymi, malownicze zatoczki i wiele więcej.

Jedna z najbardziej interesujących wycieczek, wielu turystów nazywających "Monkey Island". Jest to kilka skał wystających z morza, gdzie żyją i rozmnażają najbliżsi krewniacy, a ty możesz oglądać je cały dzień. Szczególnie lubią pływać w morzu iw basenie. Droga na wyspę to kolejka linowa i po drodze można zobaczyć wioskę rybaków, osłoniętą na skale. Chociaż inni turyści doradzają zamiast podróży do tej szkółki, aby odwiedzić górę "zwróconego jelenia". Jest jeszcze jedna okazja, aby zobaczyć na wolności dzikie macaque, a także chodzić po skałach i podziwiać krajobrazy, które pochodzą z kaligraficznie dokładnych szkiców chińskich drzeworyt. O tym i wielu innych rzeczach mówi nam recenzje turystów. Hainan naprawdę jest niesamowitym miejscem, którego nie można oglądać naraz. Ale wystarczy odwiedzić go przynajmniej raz, aby się z nim kochać.