432 Shares 5379 views

Motor show "Crocus Auto": opinie klientów

Samochód osobisty stał się niezbędną częścią ludzkiej egzystencji. Obecnie pojazdy są reprezentowane w szerokim zakresie. Są w sprzedaży, w tym w pokazie motorskim "Crocus Auto" (Obrucheva). Opinie o centrum są tylko pozytywne, dlatego możemy z całą pewnością powiedzieć, że w Moskwie jest jednym z najlepszych dealerów.


O nas

Tutaj można kupić modele samochodów o różnej klasie i konfiguracji. Usługa i serwis na najwyższym poziomie. Wielu nabywców ma wrażenie, że postawa doradców handlowych zależy od klasy, do której należy zakupiony samochód. W Auto Show "Crocus Auto" (opinie wskazują na prawdziwość tych informacji) kupujący marek budżetowych może liczyć na uprzejmą i uprzejmą postawę. Zwykle dzielenie klientów kosztem samochodów. Firma cenią sobie wszystko i równe odnosi się do każdego potencjalnego nabywcy.

Innym dowodem na wysoki poziom obsługi jest świadczenie specjalnych usług. Na przykład, jeśli klient kupi samochód, który jest przystosowany do dróg rosyjskich, a wszystkie samochody są wstępnie przeszkolone przed sprzedażą. Wysoko wykwalifikowani menedżerowie doradzą w sprawach dotyczących zakupu, przedstawią propozycje optymalnych kombinacji potrzebnych samochodom.

W całej liście centrów samochodowych wokół miasta Moskwa Krokus Auto zajmuje wiodącą pozycję na świadczonych usługach. Z pomocą salonu samochodowego klient nie tylko kupuje pojazdy, ale także podpisuje go w policji drogowej. Firma instaluje dodatkowy sprzęt. Dealer samochodu dostarcza pojazdy na zamówienie na czas. Również Krokus Auto świadczy usługi ubezpieczeniowe i wymianę starych maszyn w ramach programu Trade-in.

Skład

"Crocus Auto" oferuje wiele nowych samochodów od oficjalnych dealerów i specjalnych producentów po najniższych cenach i korzystnych warunkach dla klienta.

W Moskwie można znaleźć szeroką gamę samochodów, która jest prezentowana w Auto Show "Crocus Auto" w Profsoyuznaya. Opinie klientów potwierdzają, że zakres jest stale aktualizowany, promocje są utrzymywane.

Autocentrum znajduje się na liście najpopularniejszych salonów w Moskwie. Tutaj możesz kupić następujące marki samochodów (ceny różnią się w zależności od modelu):

  1. Chevrolet (od 400 tysięcy do 660 tysięcy rubli).
  2. Nissan (od 380 tysięcy do 870 tysięcy rubli).
  3. Volkswagen (od 380 tysięcy do 580 tysięcy rubli).
  4. Hyundai (z 435 tys. Do 900 tys. Rubli).
  5. Ford (od 555 tysięcy do 930 tysięcy rubli).
  6. Renault (z 320 tys. Do 470 tys. Rubli).
  7. Mitsubishi (z 499 tys. Do 590 tys. Rubli).
  8. Mazda (od 620 tysięcy do 1050 tysięcy rubli).
  9. Toyota (od 830 tysięcy do 1000 tysięcy rubli).
  10. Changan (od 500 tysięcy do 850 tysięcy rubli) i innych.

Praca z indywidualnymi zamówieniami

Czasem zdarza się, że klienci nie widzą potrzebnej marki w indywidualnej konfiguracji, w tym przypadku auto show "Crocus Auto" (opinie klientów potwierdza zapotrzebowanie na tę usługę) zobowiązuje się do doprowadzenia odpowiedniego samochodu do Moskwy. Zamówienie jest realizowane w możliwie najkrótszym czasie. Centrum auto ma elastyczną politykę cenową, która znacząco rozszerza bazę klientów. "Crocus Auto" zaoferuje swoim klientom zakup samochodu na najkorzystniejszych warunkach za najlepsze ceny.

Indywidualnym nastawieniem do każdego klienta jest motto firmy Krokus Auto. Tutaj znajdziesz niezbędny model samochodu, którego klient od dawna szuka. Specjaliści z dużym doświadczeniem pomogą wybrać niezbędną markę i wyposażenie, które podzielone są na następujące rodzaje: luksusowy, standardowy i specjalny.

Programy lojalnościowe

Krokus Auto jest liderem wśród dealerów samochodowych. Cała sprzedaż opiera się na korzystnych warunkach dla klienta. Ponadto nabywca otrzymuje wiele premii. Dla właścicieli samochodów, którzy nie po raz pierwszy kupują samochód w tym salonie, oferowany jest system rabatów.

Ten salon działa według metody handlowej, jest to dodatkowa zaleta, ponieważ klient może zmienić stary samochód (z płatnością gotówkową) na nowy.

Specjalne oferty i usługi

Samochody można również nabyć na kredyt na warunkach optymalnych. Aplikacja jest wydawana bezpośrednio na oficjalnej stronie internetowej, online. Z czasem zajmie to nie więcej niż 30 minut.

Jeśli klient ma nadmuchiwany zapotrzebowanie na samochód, a taki kompletny zestaw nie jest dostępny, auto show "Crocus Auto" (sprzężenie zwrotne na personel jest wyjątkowo pozytywne) instaluje dodatkowy sprzęt w jak najkrótszym czasie.

Tutaj pomogą szybko udokumentować samochód, zajmie to nie więcej niż godzinę. Aby uzyskać pożyczkę, musisz podać najmniejszą liczbę dokumentów: prawo jazdy i paszport Federacji Rosyjskiej. Po zakończeniu zakupu samochód zostanie zarejestrowany w policji drogowej.

W dniu, kiedy klient pojawił się na pokazie samochodowym, jest pewny, że dostanie samochód. Zostanie on zarejestrowany w miejscu zamieszkania, z tablicą rejestracyjną, kuponem kontroli technicznej. W centrum "Crocus Auto" (opinie potwierdzają szybkość i dokładność dokumentów) reputacja wartości, zasługują na pełne zaufanie.

Ubezpieczenia i zobowiązania

Motor Show "Crocus Auto" jest głównym dystrybutorem w sektorze motoryzacyjnym. Pozwala to na wypełnienie wszystkich zobowiązań i zobowiązań wobec klientów. Gwarancja trwa od 2 do 5 lat, a dla przebiegu samochodu od stu tysięcy kilometrów. Ponadto ubezpieczenie zależy od marki i modelu samochodu. Firma "Crocus Auto" (recenzje na temat tej usługi umożliwiają zrozumienie znaczenia tej decyzji) mogą oferować swoim klientom ubezpieczenie samochodu przed kradzieżą. Zostanie on wdrożony w ramach programów OSAGO i CASCO. Klient może indywidualnie wybrać, w której firmie będzie ubezpieczony.