175 Shares 8641 views

Sen książkę. Krokodyl. Co naprawdę czekać?

Od czasów starożytnych, ludzie zainteresowani w rozumieniu snów. Sny odgrywały ważną rolę w życiu sławnych postaci historycznych. Twórcy czerpali inspirację w snach. Pierwiastków chemicznych, jak wszyscy wiemy też, przyszedł we śnie wielkiego naukowca Dymitr Iwanowicz Mendelejew.

Tajemnica snów nadal nie jest rozwiązany. Ani naukowcy, ani psychologowie lub psychiatrzy nie może wyjaśnić naturę ich wygląd, a nawet więcej sensu. Ale z czasem, downers, która jest zaskakująco dość wyraźnie ujawniają treść snów. Nadszedł czas, aby przejść od ogółu do szczegółu. Rozważmy przykład snu i jak go odszyfrować.

Budzisz się i wyraźnie zauważyć, że przez całą noc, a potem śniło krokodyla. On jest tam, w oddali, ale cały czas był w pobliżu. Co to jest? Dostajemy książkę wymarzony. Krokodyl z literą „K”, znaleźć i przeczytać. To jest – sen ostrzegawczy. Przygotuj się zdradzić jego najbliższych przyjaciół i niespodziewany atak wrogów. Nawet gorsze rzeczy miały być, jeśli krok z tyłu drapieżnika. Aby wydostać się z „czarnej” zespołu w prawdziwym życiu trzeba niesamowite samodyscypliny i wytrwałości. Spróbuj po tym śnie z nikim dzielić się swoimi doświadczeniami, nawet z najbliższymi.

Ale jest minusem, jak mówi książka sen. Zabić krokodyla – wtedy uniknąć zdrady i wszystko powyższe. Ta interpretacja Gustav Millera. Jest też inna interpretacja, co daje łączną interpretacji snów – Crocodile zapowiada spotkanie z bogatego wielbiciela lub zabezpieczonej (obozhatelnitsey). Ale jeśli we śnie polować aligatora, należy wkrótce spodziewać dużo kłopotów. Około też wszedł i kwiat we śnie książce „Crocodile – zwiastować bogatego męża.”

Kontynuacja tam, a następnie w lewo, aby zastanawiać się, krokodyle lub wycofać wyłącznie do kobiet lub Jewgienij Pietrowicz postanowił, że ludzie nie są zainteresowani wartości snów. Chociaż mógł zacząć od statystyk i działał dla dobra większości. Po tym wszystkim, co rano jedna z dwóch kobiet na świecie uwagę na książki snu, podczas gdy człowiek – jeden z dwudziestu. I 50% vs 5%! Ale to osobny problem, ale co jeszcze przewidzieć to nie Bystry zwierzę, które przychodzi w snach? Jeśli czytasz książkę wymarzony (interpretacja snów), krokodyl może stanowić zagrożenie nie tylko nieprzyjemne, ale również symbolizować zmianę pogody. Wymienić najbardziej znanych źródeł.

Mishel Nostradamus wykonane następujące we śnie książce „Krokodyl pochłaniając jajko przynosi suszę i spadek plonów.” Konieczne jest również, aby określić, że krokodyl w terrarium zwiastuje ciekawe informacje. Niekoniecznie złe, ale po prostu ciekawy zawiadomienie.

Foreteller Vanga przedstawił inną interpretację i że to, co mówi, książkę śnie „krokodyla zoo we śnie ludzi, którzy są gotowi zrobić wszystko dla władzy”. Prawdopodobne, aby zobaczyć krokodyle – normalna dla wspinaczy, która nadal jest, ogólnie rzecz biorąc, wokół przyjaciół lub wrogów. Główną cechą tych ludzi – egocentryzm w duecie z egoizmu.

Uzyskać interpretację takim śnie jak Internet będzie łatwiejsze jeśli wprowadzisz więcej niż jedno słowo, i więcej. Na przykład: „interpretacji snów, sen interpretacji – krokodyla”. Trzeba będzie tylko wybrać wiarygodnego źródła. Dziś jest to sen Miller.

Tylko jedna rzecz może być odróżniane od całości powyższych rozważań wynika, że zawiera praktycznie każdą książkę wymarzony. Zabić krokodyla we śnie – dobrze, jakby zaatakował, to jest czas, aby czekać na kłopoty. Aby nie martwić się o jutro, po prostu uporządkować ludzi, którzy cię otaczają. Wrogowie zwykłych ludzi trochę, ale dość zawodne przyjaciół. Ale tacy ludzie mogą wnieść w każdą, nawet najbardziej nieoczekiwanej, czas. Dlaczego oni nadzieję, że po raz kolejny? Uwierz mi, kiedy wielbiciele mogą i niepokojące sny nie marzyć. Śpij dobrze, a bardziej przegrani drapieżniki.