168 Shares 9610 views

Koperta z rąk

Niedawno, aby uczcić święto, albo żeby powiedzieć wiadomości do znajomego, który mieszka w innym mieście, musiałem iść do urzędu pocztowego na kopercie wysłać mu list. Dzisiaj, e-mail i inne środki komunikacji znacznie ułatwiają to zadanie, ale nadal w świecie codziennie, co najmniej 3 miliony osób się szeroki wybór listów. Ponieważ ilość korespondencji elektronicznej i zawiera ogromną ilość dokumentów biznesowych, broszury oraz faktur i katalogów, liczba ta może wydawać się aż tak małe.


Jednak wiele z tych listów są pakowane w koperty, co jest całkiem naturalne. Nic więc dziwnego, że słowo „koperta” jest tłumaczone jako „zawinąć” i jego dosłowne tłumaczenie brzmi jak „Odzież do pisania.” W tym samym czasie, to „odzież” mogą być bardzo różne, jak również najbardziej zróżnicowane pod względem wielkości i wagi treści pism może być.

Dzisiaj coraz częściej przedstawiany jako prezent bliskiej osoby jest nie tylko potrzebne rzeczy, ale pieniądze, aby mógł kupić sobie dokładnie to, co od dawna marzyli: bilet na wakacjach w egzotycznym miejscu, kolejne arcydzieło do swojej kolekcji, itp Kupić coś jak dar nie zawsze jest realne, ale dać pieniądze na przykładzie z życia w pożądany – jest wykonalne. Ale nie jest to dar dar, więc dać chce piękne, w oryginalnym opakowaniu.

W starożytnych Chinach, pieniędzy została podjęta dać specjalne czerwone koperty, więc nie było to tradycja, że zapoznał się z nami. Ale zdecydowana dać rachunek, zaczynamy szukać sposobu zaprojektowania oryginalnego show. Chociaż jest rzeczywiście łatwiej rozwiązać, jeśli wiesz, na przykład, jak zrobić kopertę z rąk.

Najprostszym rozwiązaniem – jest kupić prostą kopertę bez napisów i ozdobić go do swojego gustu. Można użyć kolorowego papieru, sztuczne kwiaty, koraliki, wstążki, napisać gratulacyjny tekstu. Taka koperta własnymi rękami będzie ciekawe do zrobienia, nie tylko dorośli, ale także dzieci. Dzieci mogą narysować obrazek, wklej różne ozdoby lub nawet całkowicie wymyślić własnego kopercie projektowania.

W dawnych czasach używane do uszczelniania litery specjalny druk metalu, a następnie wosk, który został przywieziony do Europy z Chin. Stąd wyrażenie „aby wydrukować list”, która jest stosowana do otwarcia drukiem. Złóż kopertę z rąk z domowej roboty stempla nie jest łatwe, ale jest możliwe, zwłaszcza, gdy druk jest nadzwyczajna.

Jest to niemożliwe, aby narysować kopertę z domowej roboty drukowania, to najlepiej po prostu związać swoją piękną wstążką – to kolejny pomysł na dekorację.

W Europie, koperta przyszedł na początku 18 wieku. Pierwszy jego partia zatrudnieni Brewer rozdawane za darmo. Tak zaczął się prawdziwy boom na kopertach papierowych. Każdy chciał wysyłać listy tylko w kopercie. Rozmiary pocztowe były różne, więc maszyna została zaprojektowana do tworzenia kopert o różnych kształtach.

Aby kopertę z rąk różnych kształtach i rozmiarach, trzeba tylko fantazję. Najważniejsze, że banknoty są umieszczane w nim swobodnie, bez zginania.

Jeśli nie wiesz, jak określić rozmiar koperty, po prostu zrobić. Wybierz kawałek papieru do bazy. Umieścić go banknotów i zawinąć je w papier, zostawiając trochę miejsca na każdej stronie, klej Dekoracje krawędziach. Teraz, to proste i piękne koperta z rękami gotowymi.

Popularność wysyłania przesyłek pocztowych w kopertach rosła z każdym dniem. Doprowadziło to do tego, że w 19 wieku w Anglii, kolor koperta może określić co dzień było napisane. Niedziela była korzystna dla białych kopert dla Poniedziałek – jasnoniebieskim, aw piątek litery zostały napisane ze srebrnej kopercie. Teraz nie ma ścisłego preferencji, ale jeśli chcesz stworzyć niezwykły kopertę z rąk, a następnie do papieru bazowego mogą być wykorzystywane w dowolnym kolorze i fakturze.