235 Shares 6679 views

Ciekawe pomysły na ogród własnymi rękami ze starych rzeczy

Każdego lata miejsce zamieszkania lub właściciel domu na wsi, prędzej czy później chcą się czuć jak dekorator i ozdobić swój ogród lub do domu z czymś niezwykłym. Na pewno masz jakieś stare rzeczy i szkoda wyrzucić, ale użycie nie jest już możliwe, proponujemy kilka ciekawych pomysłów na ogród.

Ich ręce niepotrzebnych rzeczy , można stworzyć bardzo piękne elementy dekoracji.

Dziecko dorasta, dorośli i dzieci zużywają się, buty z mody. Dlaczego więc nie wykorzystać stare buty gumowe, które były małe i nie są potrzebne, jak oryginalne doniczkach kwiatów letnich?

Wlać je do czarnej ziemi i sadzić sadzonki roczne, które nie wymagają dużej przestrzeni do systemu korzeniowego.

Bardzo kreatywne spojrzenie na doniczkach roślin pnących ze starych trampki lub buty.

Zabezpieczyć je tuż przy pniu drzewa w swoim ogrodzie lub na pniu ściętego pozostałego z jabłkiem, i są wyposażone w nowoczesne ogrody Babilonu.

Ciekawe pomysły na ogrodzie i ogrodzie można cios nie tylko stare buty, ale także każdy inny niepotrzebnych rzeczy. Zamocować bagażnik, rama lub przednie koło złamanego koszy rowerowych dla kwiatów, farby samego pojazdu w jasnym kolorze farby na metal, oraz unikalny obiekt sztuki złożyć w swoim ogrodzie.

I w tym samym domu, który bez zbędnych pudełka, walizki, torby? Takie pomysły dać ręce rodzą się z jednego pola widzenia do nich. Tworzenie kawałek pustyni w swoim ogrodzie. Odbiór bezpretensjonalne rośliny nisko rosnące z jednego siedliska otoczki, zasadzić je w starej walizce. Niech ten kwiatowy rozmieszczenie przypomina o gorących dni wakacji.

Jeśli projektowanie ogrodu nie zapomnieć o ptakach. Oni nie tylko uczynić nas szczęśliwymi w godzinach porannych jego wesoły śpiew i skaczące tryle, ale również przyczynić się do czynienia z różnymi szkodnikami. W trudnych zimowych miesięcy trzeba zróżnicować dietę dla ptaków, aby przyciągnąć je do naszego ogrodu. Uczynić wyjątkową podajnik ptak z puszce jako rodzina. Wyciąć mały otwór w dnie, przymocować pod okonia ptaków. Niech nasz stary banku przekształcony w latające pszczoły lub chrząszcza z drutu i zrazy lub plam wykonanych z farbą wielokolorowe.

Co wydaje się czekać na starym biurku? Malowane z blatem, szuflady nie zamykają, a model jest przestarzały. Jednakże, to daje nam pomysły, aby dać swoje ręce. Dajmy jasność stary stół i krzesła, słońce, dodając do ich koloru. I pól można zrobić kwiat wzgórza. Będzie dobrze wyglądać na dużą roślin na dnie szuflady, a na górze – kaskadowe kwiaty.

Nie ograniczaj swojej wyobraźni standardowego przeznaczenia rzeczy. Ciekawe pomysły, aby dać swoje ręce rodzą się z jednej stronie na starej, zapomnianej rzeczy jesteś gotów rzucić. Nie spiesz się, aby to zrobić. Jasne farby, sadzonki kwiatów, mały ułamek cud przekształcić nie tylko swój ogród i dom, ale również dodaje radości i świętowania w życiu i życiu codziennym Ciebie i Twoich bliskich.