655 Shares 9789 views

Ana Ivanovic seks tenis symbol Serbii

Ana Ivanovic – uroczy tenisista z podwójnego obywatelstwa Serbii i Szwajcarii przez dłuższy czas wśród najlepszych WTA-tour. Sportowiec na jakiś czas, aby przebić się do pierwszej linii światowych rankingów tenisowych. Wydarzyło się w jej kariery wzlotów i upadków. Ona ma 15 tytułów w singlu, ale szef wśród nich – prestiżowy puchar „Roland Garros”.

wojna

Koniec lat 90. okazało brutalnego bombardowania Belgradu. Ana Ivanovic i jej rodzina od trzech miesięcy żyli pod zamachy. W tym przypadku 11-letnia dziewczynka nie tylko żył, ale również czas, aby zająć się na boisku. Jednakże, zgodnie z zawodników trenowała rano, podczas ciszy.

Tylko raz Ana nie może pójść na siłownię rano wojsko USA rozpoczęła atak rakietowy na Government Communications Headquarters, ale zamiast uderzyć chińska ambasada znajduje się obok sądu. Kiedy następnego dnia przyszedł do uprawiania tenisa, znalazła na ziemi kilka dziur na fragmentach rakietowych.

Basel

Future znany tenisista Ana Ivanovic Belgradu zniszczona przeniósł się do Szwajcarii. Menedżer Den Holtsman dziewczyny przeniósł się z rodziną do niemal idealistycznej Bazylei. To nie jest po prostu przeniesiony, ale jakoś do sportowca i jej rodziny narodowości szwajcarskiej. Ci, którzy zaprojektowany dokumenty o obywatelstwo w kraju alpejskiego z pewnością docenią Holzman feat.

W życiu sportowców Holzmann odgrywa ważną rolę. Biznesmen pierwszy spotkałem Ana gdy miała około 12 lat. Dan, który pracował finansista, zaprosił rodzinę do dziewczyn na lunch. Menedżerowie często wspomina swoje pierwsze spotkanie z Ana, „Poprosiłem ją, czego chce od życia? Spojrzała na mnie i powiedziała, że chce być na szczycie rankingów tenisowych ". Według finansisty, był tak zafascynowany bezpośredniości w tenisa, że postanowił na sam jej pomóc w osiągnięciu celu.

biznesmen firma zainwestowała w sportowca o pół miliona dolarów, ale ona już dawno zostały zwrócone pieniądze wraz z odsetkami.

sława

Na całym świecie Ana Ivanovic ogłosił się w 2005 roku, wygrywając turniej w Canberze. To było po zwycięstwie w Montrealu, Luksemburga i innych turniejach. Następnie Ana wygrał główną turnieju „Indian Wells” i „Roland Garros”. W lecie 2008 roku, zdała sobie sprawę, jej marzenie staje się graczem numer jeden w świecie tenisa.

W każdym sporcie, wzlotów i upadków. Niestety, Ana nie spędzają długi najlepszy tenisista świata. Spadek w karierze został spowodowany przez urazy i zmęczenie. W rankingu WTA sportowca spadła na 22. pozycję. 2012 i 2013 były bez wygranej.

Zwycięstwo zaczęli przybywać w 2014 roku. tenisista wygrał cztery z turnieju. W 2015 roku, po raz pierwszy po długim czasie doszła do półfinału, „Roland Garros”.

Grace i szczerość

Jeśli Maria Szarapowa obsesję na punkcie butów, Serena Williams kocha bikini, następnie Ana Ivanovic uwielbia ubierać. Od każdej trasie ona przynosi kilka nowych rzeczy. W tym przypadku zawodnik nie prowadzi markę i woli co ona jest, nawet jeśli jest to zwykły grosz.

Tenis intuicyjnie wybiera eleganckie suknie, które emitują talię i uwydatniają piersi. Jak Ana i sukienka z otwartym tylnym długości tuż nad kolanem. Na dziewczynki wydarzeniem społecznym mogą wybrać elegancki strój wieczorowy.

Ale Pantsuits, dżinsy Iwanowicz prawie żadnego zużycia, bo zamknęła smukłe nogi. Według sportowca, spodnie nosi wyłącznie w celu umieszczenia na dworze, gdy nie jest fajna pogoda.

Dziennikarze komunikować się z dziewczynami podczas konferencji prasowej, w jednym głosem mówią, że Ana – najbardziej uprzejmy i przyjazny wobec rozmówców sportowca. Jednocześnie pozostaje prawdziwe i naturalne, jak to możliwe.

życie osobiste

Długonoga brązowe włosy z figurą top modelu – jest Ana Ivanovic. Życie osobiste dziewczyny – i wzloty i upadki, a także w sporcie. Ze względu na uroczej tenisista z rozbrajającym uśmiechem i kilka romantyczny entuzjazm jeden poważny romans z golfisty Adama Scotta.

Ale teraz dziewczyna jest w locie swobodnym, angażując ściśle kariera. Ana nie jest ograniczony tylko do jednej tenisa: sportowiec uczy się od finansisty, został wycofany w kolorowych czasopismach. Tenis jest obywatelem serbski przedstawiciel UNICEF wraz z Emira Kusturicy.

Ponadto, Ana Ivanovic lubi grać w backgammon. W oczekiwaniu na wprowadzenie do sądu przed meczem wyjawia planszy i gra sama. Próbowała zainteresować innych tenisistów, ale nie mogli znaleźć partnera do zabawy.