495 Shares 5789 views

Dzhon Izner – tenisista od Boga!

Dzhon Izner – najlepszy amerykański tenisista. Grał najdłuższy mecz w historii zawodowego, który trwał 11 godzin i 5 minut przez 3 dni na Mistrzostwach Świata w 2010 roku. W pamięci, że jego nazwisko zostało wpisane do Sądu blaszki 18 na Wimbledonie. Ten błyskotliwy zawodnik wszedł w pierwszej 10 najlepiej zarabiających tenisistów w 2015 roku. Według ekspertów, jej rezerwy państwowe w wysokości 75 milionów dolarów! Wiele byłby zainteresowany, aby dowiedzieć się o zainteresowaniach, marzeniach i okoliczności życia osobistego młodego mistrza. Nauczmy się o nich więcej.

„źle” hobby

Nie każdy wie, że Dzhon Izner nie lubi oglądać w telewizji mecze na Wimbledonie. On woli do piłki nożnej, koszykówki i hokeja. A w liceum, był wielkim fanem WWE (Wrestling). Shon Mayklz był jego idolem. To niesamowite, prawda?

Jest również dość ekscentryczny człowiek, podobnie jak wielu wielkich tenisistów. Na przykład, Andre Agassi kocha neon stroje, peruki i starożytne zamki. Novak Djokovic kocha pudel Pierre i nie będzie się z nim rozstać, nawet w konkurencji. Znani Ilie Nastase nie wyobrażam sobie życia bez jego spektakli teatralnych.

Co ważne, Isner bierze udział w międzynarodowej kampanii mającej na celu stymulowanie i inspirowane ludziom prowadzić aktywny tryb życia. Poza tym, on ciągle trzyma akcje charytatywne w całym kraju.

Trochę informacje biograficzne

Tenisista Dzhon Izner urodził się 26 kwietnia 1985 roku w Greensboro, North Carolina, USA. Syn budowniczego i agenta nieruchomości. On jest szaleńczo zakochany w psach (on ma cocker spaniel angielski nazwie Magill), klasycznego rocka i wędkowania. Poważnie, grać w tenisa, zaczął się z 11 lat w klubie Vestsayskom w Greensboro. absolwent liceum Valter Hayns. Przez cztery lata studiował na University of Georgia, gdzie specjalizował się w dziedzinie komunikacji mowy.

Jego pierwszy mecz odbył się w lecie 2007 roku. Wtedy John stał na 839 miejscu w światowym rankingu. Po wygraniu turnieju US F14 Futures, przeniósł się on do górnego 300. Po tym, i rozpoczął serię „wielkie zwycięstwo”. Obecnie mieszka w Tampa (FL). Szkolenie w Saddlebrook Academy, wraz z innymi amerykańskimi zawodowych tenisistów, takich jak Dzheyms Bleyk i Mardy Fish.

styl gry

Dzhon Izner stał się sławny dzięki swojej niezwykłej mocy i spójności w meczach. Wiele pochwalił go za jego opanowaniem. Tenis dostarcza silnych rund z jego prawej strony. Często reaguje przeciwnikom podejść do sieci, a ścisłymi salwy. Jego ruchy na boisku są ciągle ulepszane. Było to szczególnie widoczne w historycznym meczu z Nikolya Mayu na Wimbledonie.

Od stycznia 2012 jest sponsorowana przez tak znanych marek, takich jak Lacoste i Prince.

Izner Dzhon – ocena i wygrana

W ciągu ośmiu lat pracy zawodowej nie było bez osiągnięć. On dwa razy dostał się do pierwszej 10 najlepszych tenisistów na świecie. Zdobył dziesięć tytułów ATP w turnieju singli, zdobywając 8 mln $. Był w stanie wygrać słynny Djokovic i Federer. Dzięki ogromne wysiłki i tytanicznej pracy Ocena Iznera w 2015 roku osiągnęła liczbę 11.

Pomimo swoich wielkich zwycięstw, John mówi, że nigdy nie miał sobie za cel być numerem 1. Chce po prostu zarobić na życie, stał się prawdziwym mistrzem. A każdy z jego gry – jest to wielkie wydarzenie, gdzie „wszystko jest zagrożona.”

W rezultacie, możemy powiedzieć, że Dzhon Izner – nie tylko tenisista, ale również dość niezwykły człowiek, który kocha swojego psa i muzyki rockowej. Jego „orzeźwiający” i przekonujące podejście do gry jak wszystkich jego fanów. Nigdy nie wiadomo, co będzie kończyć mecze z nim jak Isner uwielbia zorganizować „ostrych zakrętów.” Czekamy na jego nowych i jasnych zwycięstw!