603 Shares 8250 views

Ivan Dodig – uczestnik końcowego męskiego turnieju tenisowego w parze

Obecnie Ivan Dodig jest dość doświadczeni gracze biorący udział w World Tour. To jest tenis reprezentacja Chorwacji. Podczas swojej długiej kariery, która rozpoczęła się ponad dziesięć lat temu, John grał dużo meczów w deblu i singli. Jest to dość doświadczony gracz. W tym roku zwrócił trzydzieści jeden lat. Niemniej jednak, kontynuował swoją mowę i nie zamierza zasłania rakietę.

kariera tenis Ivan Dodig

Ivan Dodig kariera tenis jest bardzo interesujący i pełen różnych wydarzeń. Jego pierwsze kroki w sporcie zawodowym jako profesjonalny gracz Ivan Dodig zaczęła dość późno. Począwszy mecz mężczyzna odbył się w dziewiętnastu lat. Większość chłopców rozpocząć karierę znacznie wcześniej. Ale nawet w tym przypadku, jego pierwszy mecz w turnieju ATP musiał czekać jeszcze dłużej – przez cztery długie lata. Oczekiwanie, Ivan idzie do przyszłej pierwszej rakiety świata – Novak Djokovic. Traci mecz. Oczywiście w karierze tenisista w przyszłości było sporo zwycięstw, nawet na tak znanego sportowca, jak Rafael Nadal. Niemniej lepiej Ivan Dodig, tenisista, osiągnął deblu.

W singlu, brał też udział. Ale wówczas sportowiec nie wykazują dobre wyniki. Ale, będąc w dobrej kondycji, wstąpił na górę 30 Ranking ATP. Ale to było tylko raz. Nie mógł się oprzeć na tym poziomie. Obecnie tenis jest na początku drugiej stu rankingu ATP, który nie pozwala mu na uczestnictwo w turnieju głównego zawodów bez gier kwalifikacyjnych lub liczyć na zaproszenie organizatorów turnieju w postaci białej karty członkowskiej.

Sukcesy podwaja gracza

Czasami zdarza się, że tenisista nie przejawiać w singlu, ale jest całkiem udany sportowiec w deblu. Ivan Dodig stało. Jego główne sukcesy w swojej karierze tylko spadnie na bliźniaczych zawodach tenisowych. To właśnie w tych turniejach Ivan Dodig dostał swój najlepszy wynik, wygrywając w 2015 roku, w pierwszym turnieju „Grand Slam” w ich życiu. Było otwarte mistrzostwa Francji, tak zwany „Roland Garros”.

W ciągu dwóch lat przed tym wydarzeniem Ivan Dodig starał się wygrać trofeum w Londynie, osiągając finał Wimbledonu w parach. Ale przeciwnicy chwila szczęścia. I na korcie trawy, Ivan nie osiągnął pożądanego rezultatu. Ale na jego ulubionych korty twarde, dotarł do półfinału maksimum. Tak było w Australii. Taki sam wynik w Stanach Zjednoczonych zaobserwowano.

Marcelo Melo – stałym partnerem Ivan Dodig

Jego głównym sukcesem w deblu tenisista osiągnął wspólnie z brazylijskiej Marcelo Melo sportowca. W ostatnim turnieju ATP w deblu byli finalistami. To był prawdziwy sukces Ivan. Nadmuch trwa nawet teraz działać, utrzymując ścisłą współpracę. Ze względu na dobre wyniki w bieżącym roku w sprawie ostatecznego podwójnej turnieju w Londynie zaprosiła Dodig Ivan. Melo Marselo, oczywiście, będą uczestniczyć z nim w tych zawodach jako zespół kolegi.