197 Shares 9174 views

Dziesięć głównych powodów wprowadzenia bloga korporacyjnego.

Teraz są tylko dwa rodzaje korporacyjnych internetowych blogów – wewnątrz przedsiębiorstwa i społeczeństwa. Intranet jest całkowicie ukryte przed użytkownikami zewnętrznymi. Oznacza to, że do udziału w dyskusji na te, są tylko ludzie, którzy pracują dla firmy. Publicznego – jest to publiczny blog internetowy, który został zaprojektowany z możliwością informowania opinii publicznej o wszystkich wydarzeniach.

Dlaczego publiczne blogi internetowe firmowe są tak popularne? W tym artykule postaram się opowiedzieć o najważniejszych zalet prowadzenia bloga internetowego dla firmy każdej sferze działalności było.

zalety:
1. Zapowiedź nowości. Dodawanie najświeższe informacje o przedsiębiorstwie, a także notatki o wydarzeniach, nowych usług, i tak dalej.
2. Przeglądy klientów. blog internetowy – jest to okazja, aby utworzyć ankietę dla stałych klientów. To stwarza okazję do poznania opinii usług lub towarów.
3. Przeprowadzenie testu. Wykonywać żadnych testów tylko uruchomione usługi.
4. Komunikacja. Zapytaj, pytania, i dostać się do nich zgodnych z prawdą odpowiedzi od osób odwiedzających witrynę i klientów.
5. Badanie popytu. Badać popyt na produkty firmy i ciepłe zainteresowanie nowymi produktami.
6. Poprawa wizerunku. Blog Online pozwala na tworzenie pozytywnego wizerunku firmy. Może to być osiągnięte przez pasywny lub aktywny propozycję.
7. Proste produkty reklamowe. Towary reklamowe częste wzmianki i jakościowego opisu.
8. Promocja stron przez MF i LF zapytań w wyszukiwarkach Yandex i Google jako konsekwencja tworzenia nowych tematów i omówić je z klientami i odwiedzających.
9. Wzrost frekwencji z powodu istniejących funkcji internetowych blogach, takich jak taśmy RCC i powiadamia wszystkich abonentów o nowo opublikowanych postów.
10. Szybko kierowania ruchu ze znanych portalach społecznościowych. Jak dzisiejsze blogi internetowe umożliwiają pełną redundancję wszystkich stanowisk w życiu społecznym. Sieci, Twitter, VKontakte, Facebook.

Z powyższych punktów wyraźnie pokazuje, że rola korporacji internetowej blogu jest bardzo mocny na miejscu różnego rodzaju, czy to jest zasobem handlowy lub sklep internetowy. blog internetowy z właściwym podejściem wpływa na wzrost frekwencji i daje wiele korzyści w zakresie promocji serwisu.

Dlatego przed utworzeniem strony internetowej towarzyszyć własną firmę całkowicie i od razu myśleć o korporacyjnym blogu internetowym. Istotne jest, aby wziąć pod uwagę różne punkty nadal na samym etapie projektowania. Dyskutuj z twórcami funkcji oprogramowania przyszłego zasobu. Lub użyć systemu zarządzania treścią gotową i odpowiedni. I są teraz bardzo dużo, a większość z nich jest całkowicie bezpłatny.