189 Shares 8806 views

Oddziały w Mińsku. Biuro podróży "Rosting" (Mińsk). "Smolyanka" – Travel Agency (Mińsk)

W Mińsku, jak w każdym innym dużym mieście, istnieje wiele różnych firm turystycznych. Niektóre specjalizują się wyłącznie na wycieczki autobusowe, inne oferują podróż do Białorusi, ale jest to zwykle lista świadczonych usług jest na tyle elastyczny. Ale poziom ich znacząco różne. Która podróż spółki Mińsku z obszernej listy jest do wyboru w pierwszej kolejności?

biuro podróży „Rosting”

Przede wszystkim warto wspomnieć o jednym z liderów na rynku białoruskim. To biuro podróży „Rosting” (Mińsk). Jej najbardziej popularnym miejscem jest Bułgaria że nawet zauważyć ambasadę tego kraju. W „Rostinga” ma oficjalnych certyfikatów i dyplomów z bułgarskich ambasadorów. Jednakże, wielu operatorów. W białoruskim rynku, firma pojawiła się w 1994 roku, a podczas jego istnienia ewoluował do poziomu dziewięciu biur w stolicy, a siedem – w regionach. oddziały regionalne w Bobrujsk, Brześć, Gomel, Słuck Saligorsk, Mohylewie i Grodnie. Co do zasady, lato tutaj traktować tych, którzy planują jechać do Bułgarii, Czarnogóry, Turcji, Chorwacji czy Grecji. Klienci są również oferowane przez Cypr, Włochy czy Hiszpania. Winter „Rosting” oferuje relaks terapeutyczny w bułgarskich górach lub wycieczki do wysp Azji Południowo-Wschodniej, na przykład, w Sri Lance. Znawcy świątecznych jarmarków w Europie może przejść przez touroperatora na podróż do Czech, Austrii i innych krajów. podróżować również firma oferuje usługi wizowe, bilety autobusowe i wycieczki do ośrodków narciarskich. Stan setek wykwalifikowanych pracowników gwarantuje wybrać najlepszą trasę dla każdego klienta.

"Smolyanka" – Travel Agency (Mińsk)

Poprzednia firma „Rosting” ustanowił szczególnie ciepłe stosunki z Bułgarii. „Smolyanka” zaczął pracować z podróży do Czarnogóry i Serbii, i jest nadal najbardziej aktywnie związany z tymi krajami. Firma dodała ponad piętnaście lat temu i udało się ulokować w białoruskich turystów. Lato czy zima święto, prowadzone pod nadzorem uważnych przewodników „Smolyanka” gwarantowana jest do obsadzenia z pozytywnych wrażeń. Firma posiada oferty dla tych, którzy przychodzą, aby nauczyć się kultury i historii, kocha tradycje innych narodów, jak i dla tych, którzy chcą odpocząć nad morzem na ciepłym piasku. W Mińsku istnieją dwie gałęzie, z których jeden działa tylko z kierunku Czarnogóry. Innym możliwym do rozwiązania problemu wizowego, zamówić bilety do Bułgarii lub zwiedzaniu wyjazd do Europy.

biuro podróży "Travel"

Wyliczanie udanych biura podróży w Mińsku, był jednym z pierwszych warto wspomnieć ten jeden. Podobnie jak jego poprzednicy, oferuje imponującą okres pracy. "Mińsk Travel" – Travel Agency, która ukazała się w 1993 roku. Była to jedna z pierwszych firm, które oferują Białorusini autobusów turystycznych w krajach WNP i Europie Zachodniej. LLC „Podróż” jest zawsze zaangażowany w różnych targach, regularnie otrzymuje nagrody i certyfikaty na skalę krajową. Firma współpracuje z innymi firmami na całym świecie i służy turystów z różnych krajów. Wraz z nim prowadzone wycieczki autobusowe, wycieczki powietrzne wykonane. Ponadto firma zajmuje turystów zagranicznych w Mińsku i organizuje podróże dla Białorusi. Pracownicy dwudziestu dziesięć biur podróży i przewodników wycieczek gwarantują maksymalną uwagę na każdej firmy klienta.

Biuro podróży „łzawienie”

Być może jest to jedna z firm z najszerszej gamy usług. „Łzawienie” – biuro podróży w Mińsku, który chętnie do każdego klienta. Miłośnicy wakacje na plaży personel będzie oferować wakacje w Turcji lub Bułgarii, Egipcie czy Cypru, Czarnogóry i Chorwacji. Dla tych, którzy chcą spędzić wakacje budżet i zorganizować kolejną podróż do krajów WNP. Nawet jeśli trzeba zatrzymać się tylko na weekend, będzie oferowane dziesiątki opcji z Rygi do Sankt Petersburga. Ponadto operatorzy turystyczni współpracują z klientami korporacyjnymi i grup studentów w sprzyjających warunkach. Cudzoziemcy firma może zaoferować pomoc w uzyskaniu wizy na Białoruś, organizuje wycieczki, rezerwacje hotelowe i transferów. Najważniejszą działalnością jest Polska, która oferuje wycieczki, wyjazdy do kurortów nadbałtyckich i więcej.

Biuro podróży „Viapol”

Ci, którzy chcą lepiej poznać Białorusi, należy zwrócić uwagę na tę organizację. Jeden z najstarszych firm turystycznych w kraju i zestawy organizator wycieczki poznawcze – „Viapol” (Mińsk). biuro podróży współpracuje z 1992 roku i posiada wysoki rating, posiada szereg dyplomów i nagród za swoją pracę w dziedzinie turystyki edukacyjnej. Każdy klient pozostanie w pamięci nie tylko wrażenie – „Viapol” daje swoim turystom markowe upominki. Ponadto, podczas biuro podróży zapewnia maksymalny komfort. Pracownicy „Viapol” nie tylko zapalonym turystów, ale także wykwalifikowanych rzemieślników, którzy mają publikacje w publikacjach tematycznych. Skład zespołu obejmuje najlepszym przewodnikiem Anatolij Varavva kraj, autor książki o Białorusi.

Biuro podróży „Blue Bird”

W pierwszej dziesiątce obejmuje, co do zasady, najstarszej firmy w kraju. Taka jest „Blue Bird” – biuro podróży w Mińsku, który od dawna się zarówno na Białorusi, jak i za granicą. Współpracuje z agencjami na całym świecie i zapewnia pełną obsługę klienta w czasie spoczynku, dopóki nie wrócił do domu. Romantyczny nazwa przypomina nam magicznego ptaka bajki Maeterlincka, który pomaga zrealizować marzenie. Charakterystyczną cechą firmy jest długa wycieczka autokarowa z miast Europy Zachodniej. Zobacz w jeden urlop w Polsce, Niemczech, Francji i Hiszpanii czy Włoch wydaje się niemal niemożliwe. Ale z „Blue Bird” łatwo jest stać się rzeczywistością, a podczas całej podróży klienta gwarantuje komfort w drogim autobusem turystycznym, a sprawdzona jakość hotelu jest doskonała.

biuro podróży "Ecotour-6"

Wyliczanie biur podróży z Mińska, to warto wspomnieć, to jedno. „Ecotour-6” pracuje w stolicy od ponad dwudziestu lat. Od 1991 roku organizuje wycieczki do Europy. Pierwszy obszar pracy była Polska, a wkrótce pojawił się na wycieczkę do Francji i Włoch. Od 1996 roku firma organizuje również wycieczki do Czech. Podróż do Pragi i Karlowych Warach jest bardzo popularne przez cały czas istnienia „eko-tour-6.” Dla turystów, którzy mają dostępne tylko dwa dni wolnego na wycieczkę, nie jest wycieczka do Wilna. Firma współpracuje z obu grup i indywidualnych turystów i obcokrajowców. Dla nich istnieje szeroki wybór kuponów do sanatoriów i wycieczek w całym kraju. Stworzony przez strony Białorusi była nagroda online w jednej z wystaw w stolicy, a strona firmy wśród 15 najczęściej odwiedzanych.

Biuro podróży „EkologiyaTur”

Mówiąc o firmach turystycznych Mińska powinny być nazywane i „EkologiyuTur”, ponieważ istnieje ona od 1993 roku i od dawna znane w całym kraju. Jego głównym zadaniem jest objechać Europę autobusem, narty i wakacje nad morzem jak również dla dzieci i programów młodzieżowych. Liczba krajów, z którymi operatorzy prac firmy obejmuje Czechy, Węgry, Polska, Austria, Bułgaria, Francja, Włochy, Czarnogóra, Szwajcaria i Chorwacja. Ci, którzy chcą wybrać się na wakacje na morzu oferują podróże lotnicze do Turcji lub Egipcie, na Wyspach Kanaryjskich czy Kuba. Nawet bardziej egzotyczne propozycje dotyczą Malediwy i Seszele. Nawet jeśli taka podróż nie wydaje się kusząca, operator wybierze się na wycieczkę do dowolnego kraju, który tylko zadzwonić do klienta. Firma może również ubiegać się o organizacji wycieczek weekendowych lub podróży służbowej za granicą.

Biuro podróży „Alatantour”

Pełną listę najlepszych firm w Mińsku, że warto. „Alatantour” istnieje od 1993 roku i obecnie jest jedną z największych firm w kraju. W stolicy, ma pięć biur w regionach jest dziesięć oddziałów. Spółka z wielką uwagą odnosi się do wszystkich swoich klientów i stale pracuje, aby rozwinąć geografii dostępne dla miejscowości turystycznych. touroperatorów może zorganizować w podróży grupowej i osobistej podróży, a koszt każdej klasie. Firma współpracuje z Międzynarodowego Stowarzyszenia Transportu Lotniczego, który pozwala na książki i sprzedawać najlepsze bilety. Innym tematem jej prac jest wsparcie cudzoziemców w Białorusi celach biznesowych lub turystycznych wycieczek. Wysoki profesjonalizm wyróżnia „Alatantour” we wszystkich aspektach pracy białoruskiej firmy, więc do końca danego nim, nie bój się.