817 Shares 2658 views

Haki do zasłon – typ urządzenia do mocowania kurtynę na występie

Oczywiście, w każdym pomieszczeniu w mieszkaniu, czy jest to kuchnia, sypialnia lub dla dzieci, są okna. Bez nich, to jest po prostu niemożliwe, aby wyobrazić salonem. Przestrzeń zamknięta i będzie wyglądać „do zamieszkania”. Szczególną uwagę przywiązuje się do projektowania okien. Urządzenia styl, zamknij okna, muszą być zgodne z wnętrza jako całości. Tak więc, w porównaniu, w biurach tradycyjnie wykorzystał żaluzji, które służą bardziej do ochrony przed słońcem, niż do dekoracji. Apartamenty są w większości przypadków, gdy okno jest zamknięte jednocześnie i koronki i ułóż zasłony (sypialnia, dzieci). W żywych pokoje i kuchnie są często dekoracji okna składa żaluzji i zasłon lekkich przewiewnych. Oczywiście, tkanina w jakiejkolwiek formie jest nadal muszą stosować się do wnętrza mieszkania. Więc pojawia się pytanie: „Jak dołączyć do niej urządzeń w oknach” W tym celu może on być stosowany jako pierścienie i haki do zasłon. Co będzie potrzebne akcesoria, w zależności od rodzaju tkaniny kurtyny.


Różne rodzaje zasłon – różne wsporniki montażowe do zasłon

oczka

Ten metal pierścienie, które są nawleczone na półkę. Najbardziej niezawodny, a przy tym rodzaju czasu drogich urządzeń. Domu praktyczność tym, że pierścień można łatwo przesuwać wzdłuż półki rury. Najczęściej używane do gęstych materiałów osłonowych.

Haki do zasłon

Różnorodność tych mniejszych kawałków jest ogromna. Najbardziej powszechnie stosowane małe haki do zasłon, przeznaczony do zawieszenia światła tiulu. Na pre-szyte z tkaniny specjalnej wstążki, przez który pierwszy trochę „prisobirayut” kurtynę, co daje dodatkową lekkość i puszystość. Na tym szyte na krawędzi taśmy tkaniny są małe pętelki. Są gwintowane i haki do zasłony, metalu lub tworzywa sztucznego, przymocowany do okapu.

Większe urządzenia są wykorzystywane do wykonywania dekoracyjnych zasłon w łazience. Mogą one być okrągłe, w postaci pierścieni, lub, na przykład, kształt pętli. Takie haczyki do zasłony są przymocowane do tkaniny, są wkręcone w otwory na brzegu płótna.

klipów

Różnica pomiędzy tymi małe kawałki możliwość stosowania zarówno gęste i światła i delikatnych tkanin. Z pomocą zacisków może być regulowane poprzez długość zasłony już zawieszone okapu, chowając krawędzi aż do uzyskania pożądanej długości wyrobu. Takie ulepszenia mogą być duże urządzenia metalicznych z ząbków wzdłuż krawędzi kołki lub składać się z dwóch małych płytek falistego tworzywa sztucznego, jest zaciśnięta pomiędzy tkaniną.

Gdzie kupić haki do zasłon?

Niektóre nowoczesne zestawy do dekoracyjnych ozdób okiennych, składających się z siatek osłonowych, tiulu i lambrekin może obejmować także i gzyms z hakami lub klamrami. W przypadku zakupu i produkuje tkaniny zasłony na oknach siebie, kupić małe części do zawieszania zasłon mogą być w działach pasmanteryjnych supermarketów. Jest to również ogromny wybór narzędzi specjalnych znajdą Państwo w sprzedaży akcesoriów do żaluzji sklepach.