738 Shares 2527 views

Dobrym kolońska dla mężczyzn – oznaką statusu i smaku. Najlepsze kolońskie dla mężczyzn

Wybierając prezent dla mężczyzny, wiele kobiet uważa się zaprezentować każdy z perfumami. Ale jak wybrać? Konieczne jest, aby dać pierwszeństwo do duchów, wody toaletowej lub wody kolońskiej dla mężczyzn kupować? O tym, jaki rodzaj perfum lepiej dać pierwszeństwo, mówi artykuł.

wody toaletowe, perfumy lub woda kolońska

Przede wszystkim należy zauważyć, że duchów – wiele pięknych pań. Nie każdy przedstawiciel płci silniejszej uzna za stosowne dla siebie zakupu takich środków. Ale słowo „Kolonia” dla mężczyzn jest znacznie bardziej odpowiedni. Woda toaletowa jest specyficzna lekki i delikatny smak. W przeciwieństwie do jej Kolonia pachnie bardziej gwałtownie i intensywnie. Ta cecha jest bardziej odpowiedni dla zapachu, wybrany przedstawiciele silniejszej płci.

Kolonia dla mężczyzn jest wytwarzany za pomocą następujących wskaźników głównych komponentów:

  • Alkohol – 80%.
  • Kompozycje zapachowe – 5%.
  • środki smakowo-zapachowe, utrwalacze – 15%.

wody toaletowej zawiera 25% składników aromatycznych.

Na jakiej podstawie ludzie stają się duchy

Przedstawiciele silniejszej płci mogą nabyć swoje własne perfumy. Ale oni nie są zwolennikami długiej selekcji, tak dokonywać zakupów w ciągu kilku minut. Jednocześnie wielu mężczyzn po opowiedziała się za pewnego smaku, dostać go w ciągu kilku lat. W ogóle, zapach, który zatrzymał się na wybór wskazuje preferencje, status, sytuacja finansowa, charakter.

Kolonia dla mężczyzn – środek, który jest charakterystyczny dla ostrości, ponieważ lepiej wybrać nie jest bardzo ekscytujący smak. Konieczne jest, aby dać pierwszeństwo do zapachu, który odpowiada na obraz człowieka. Równie ważne jest projektowanie opakowań. Jak wiadomo, prawdopodobieństwo czuć „ich” zapach w butelce automatu jest znacznie wyższa.

Najpopularniejsze smaki

Można wymienić jako najbardziej ulubionym męskie zapachy obejmują:

  1. Acqua Di Gio – to kolonia dla prawdziwych mężczyzn, łączy piżmo, kwiaty jaśminu, mandarynka. Ten zapach jest wystarczająco trwałe i jeśli wchłaniane przez skórę.
  2. 212 Men – cudowny zapach, stworzony dla uroczystych kolacji i przyjęć. Łączy imbir, drzewo sandałowe, piżmo, grejpfruty.
  3. Cool Water for Men – zapach Davidoff, który jest jednocześnie subtelny i męski. Dzięki nutami piżma i rozmarynem jest całkiem przyjemne. Jest to wyjątkowy i niepowtarzalny smak.
  4. Krzywa – Kolonia, że kobiety lubią. odporny zapach łączy goździkowy, wapno, lawenda, piżmo. Jest bardzo stabilny i nie ma nawet późno w nocy.
  5. Acqua di Parma Colonia – to świeży i naturalny zapach, dodatki, które są całkowicie nieobecne. On jest reprezentowany przez połączenie cytryny, lawendy i róż, które uzupełnia drzewo sandałowe. Idealnym rozwiązaniem codziennie.
  6. Calvin Klein Eternity – zapach, uderzający w jej elegancji. Sandałowe oraz drzewo różane, lawenda stworzyć harmonijny bukiet.
  7. Drakkar Noir jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które nie lubią zmieniać perfumy. To zapach rozmarynu z domieszką bursztynu i drzewa sandałowego.

Przyzwoity smak można kupić w cenie 1500 rubli. Kolonia dla mężczyzn, cena jest niższa od określonej kwoty, nie można nazwać dobrym. W każdym razie, zapach – to nie jest narzędzie, które powinny znacznie zaoszczędzić. A chodzi o to, by nie ukryć nieprzyjemny zapach ciała. Dobrym Kolonia został nabyty w celu indywidualizacji.

Francuskie marki perfumeryjne

Bardzo wiele, oczywiście, zainteresowany francuskim przemyśle perfumeryjnym. Najlepsze kolońskie dla mężczyzn, oczywiście, są szczególnie popytu. Ponieważ ich produkcja jest prowadzona i rozwijana przez wieki wielokrotnie sprawdzonej technologii. Zwłaszcza teraz, metody te jeszcze bardziej ulepszone. W produkcji używamy tylko najlepszych surowców. Kolonia znaczna popularność spowodowany był Napoleon Bonaparte, który był zawsze z nim butelkę tego narzędzia. Idąc za przykładem słynnego dowódcy już zwrócić uwagę na francuskich woda kolońska. Mężczyźni wybierają marki perfum Cartier, Chanel i Dior. Te marki są znane na całym świecie.

Dobry smak – to oznaka zabezpieczonej i pewny siebie człowiek. Równie ważna jest odporność na zapach, jego percepcji. Nie jest konieczne, aby dać pierwszeństwo niedrogich perfum. Jego bukiet nie objawia się piękne wykończenie może być rozmazany i szorstka. Powinien zostać wybrany zapachy, które tworzą bukiet zauważalny notatkę. Powinny one łączyć i tworzyć harmonijną wniosku.