434 Shares 2815 views

Czarne prezesi: definicja, metody, techniki i funkcje

Internet – to wszystko. Być może, tak więc można powiedzieć o jej znaczeniu we współczesnym świecie. Po tym wszystkim, jeśli ktoś ma pytanie, zaczyna szukać odpowiedzi w internecie. I tylko te miejsca, które zajmują czołowe miejsca w poszukiwaniu będą honorowane z uwagą. Dlatego wśród wszystkich właścicieli witryn istnieje ostra konkurencja o miejsce na stronie wyszukiwania.

Webmasterzy używać różnych metod, aby pokonać konkurencję. Niektóre z nich są dość podejmowane przez roboty wyszukiwarek, a niektóre bardzo ryzykowne, ponieważ mogą one prowadzić do zasobu pod filtrem. Niektóre z tych technik – Black SEO, czyli optymalizacji czarnym. Na nich zostaną omówione w artykule.

Czym jest optymalizacja?

Przed rozpoczęciem nauki czarnego CEO, trzeba mieć ogólne pojęcie o tym, co do optymalizacji strony i co to jest. Optymalizacja witryny internetowej – to metoda promocji zasobów wyszukiwarki, rodzaj skomplikowanych technik, które będą zajmować pierwsze pozycje w poszukiwaniu konkretnej strony zapytań.

Optymalizacja to wewnętrzne i zewnętrzne. Aby dołączyć wewnętrzną optymalizację zawartości (tekstu, grafiki i plików multimedialnych). Optymalizacja zewnętrzny jest powiązanie budynku. Oznacza to, że zasób powinien być połączony do innych stron o podobnej tematyce. Równie ważne jest stworzenie semantycznego rdzenia i wybór kluczowych zapytaniami. Zazwyczaj optymalizacja – długie, czasochłonne i procesem ciągłym. Ale jeśli robisz wszystko zgodnie z zasadami, to prędzej czy później miejsce zajmie wiodącą pozycję w wynikach wyszukiwania.

Jednak istnieją sposoby, które pomagają przyspieszyć ten proces. Ten tak zwany czarny i szary SEO SEO. Jaka jest różnica pomiędzy różnymi rodzajami optymalizacji?

rodzaje SEO

W zależności od tego, jak właściciel promuje swoje zasoby, Optymalizacja stron można podzielić na kilka odmian:

 • Biały Optymalizacja stron. Najbardziej rzetelny sposób promowania zasobu. Witryna rozwija się naturalnie i stopniowo.
 • Szary Optymalizacja stron. Metody promocji nie jest najbardziej uczciwy, ale nie zakazane, najważniejsze – nie przesadzaj.
 • Pomarańczowy Optymalizacja stron. Jego głównym celem jest, aby ruch w dowolny sposób. Można to przypisać, aby przyciągnąć odwiedzających, którzy nie są grupy docelowej, oraz dodanie słów kluczowych, które nie są istotne dla tematu zasobu.
 • Czarny Optymalizacja stron. Opiera się ona na różnych metod przebiegłości, który pomaga oszukać wyszukiwarki i doprowadzić do zasobu w szczycie.

Aby zrozumieć różnice między białym, szarym i czarnym SEO, trzeba wziąć pod uwagę konkretne przykłady specyfiki ich funkcjonowania.

biały CEO

Jak już wspomniano, jest to metody prawne promocji strony internetowej. Można przynieść przykładem dla celów poglądowych. Załóżmy, że zasób został zarejestrowany w katalogu stron w celu uzyskania ruchu. Katalog ten ma wysoką TIC i odpowiada tematycznie strony. Taka rejestracja nie jest zakazane przez wyszukiwarki, zwiększa ruch i zwiększa wagę do zewnętrznej witryny masy odniesienia.

szary CEO

Drugi scenariusz wyglądałby następująco: ten sam zasób został zarejestrowany w katalogu stron internetowych w celu budowania link. Często te katalogi nie mogą całkiem pasuje do tematu, ale nie jest to zabronione przez wyszukiwarki.

W rzeczywistości różnica w kolorze białym i szarym optymalizacji tam. To zależy bardziej na poziomie moralnym i integralności właściciela zasobów. Dla wyszukiwarek, procesy te nie różnią.

czarny CEO

Oto sposoby promocji mogą mieć bezpośredni wpływ na pozycję w rankingu zasobów, a większość z nich nie są zakazane przez wyszukiwarki. Takie metody mogą obejmować zakup linków ze słowami kluczowymi lub użyć maskowanie jest, gdy wyszukiwarek i odwiedzających, aby zobaczyć różne informacje.

Jeśli dać przykład na stronie rejestracji w katalogach, a potem po prostu zamówić czarną optymalizator avtoprogon linki do zasobu podstawowego w bazie 40.000 katalogów. Katalogi mogą być rejestrowane, ale to pokazuje wyraźną próbę mylić robotów internetowych podczas indeksowania zasobów. Dla takiej zasadzie nie powinny być sankcje, ale również korzystać z niego trochę.

Przyjęcia czarny CEO

Więc, co jest czarne SEO? Jest to sposób na promowanie swojej witryny przy użyciu zabronionych metod. Jest to rodzaj działalności, które są zaangażowane w badania i rozwój technologii wyszukiwania. Opierając się na nich witryn, których głównym celem jest zwabienie turystów i treść reklamy display zarabiać. A im więcej wiemy o technologii wyszukiwania, tym gorzej pracy wyszukiwarek.

Teraz rozumiem, dlaczego są one tak często aktualizować algorytmy wyszukiwania.

Ale nie ważne ile nie zostały one zaktualizowane, zawsze znajdzie się praca 7 Black technik SEO:

 • Ukryj tekst. Jednym z klasycznych sposobów promowania zasobu. Jej istota polega na tym, że użytkownik ukryj tekst, przepełnione kluczowych żądań. Aby to zrobić, należy użyć mniejszą czcionkę lub kolor tła jest absolutnie identyczne i litery. Goście są widoczne tylko niezbędne informacje o nich, a roboty przyznane mnóstwo zapytań słów kluczowych.
 • Maskowanie. To jest, gdy zasób istnieją dwa rodzaje treści: użyteczne i atrakcyjne – dla użytkowników, inne, bez znaczenia, i z dużą ilością słów kluczowych – dla wyszukiwarek.
 • Niewidoczne linki. Aby zwiększyć masę odniesienia, jak kotwica użyciu interpunkcyjne lub miniaturek, które nie są widoczne dla ludzi.
 • Drzwi. W dosłownym tłumaczeniu „drzwiach”. promocja czarny SEO opiera się na zasadzie tworzenia zasobów niskiej jakości i promować je w górę, po czym użytkownik zostaje przekierowany do strony internetowej, która jest przeznaczona właśnie dla nich. Nawet dzisiaj, metoda ta jest aktywnie wykorzystywana.
 • Linkfarming. Sposób promocji, która tworzy cały zasób sieciowy, który odwołania kierowane są do siebie. Tzw wzajemny związek budynku.
 • SAT. Cechy czarny SEO-promocyjne mają na celu stworzenie sieci zasobów, aby pomóc promować główne miejsce w czołówce. Po głównym miejscem odnosi się do tych samych zasobów, a tym samym wszystkie satelity są na pierwszej stronie wyszukiwania.
 • Automatyczna rejestracja. Site nieaktywny są zapisywane w specjalnych katalogach i linki giełdach.

Trochę więcej o sposobach

Teraz jest jasne, że taki czarny CEO. Sposoby przedstawione powyżej – nie są jedynymi w czarnej technologicznego. Istnieje kilka technik, które nie zostały ujęte w Top 7:

 1. Spamdeksing. Metoda ta jest do tworzenia stron, które koncentrują się wyłącznie na roboty wyszukiwarek. Różnią się one analfabetyzmu informacyjnego oraz dużej liczby słów kluczowych. Gdzie te słowa nie zawsze są związane z tematem witryny i są wysokiej popytu, które przyciągają turystów (ale ich nie posiadają).
 2. Zamiana. Technika ta doskonale nadaje się do miejsc jednodniowych. Jej istota polega na tym, że jak tylko strona idzie indeksowanie przez wyszukiwarki i zajmuje pierwszą pozycję, zawartość całkowicie zmienić. I aż do następnego indeksowania przez wyszukiwarki internetowej zajmuje pozycję lidera. Technika ta jest najczęściej używana w przypadku projektów krótkoterminowych. Takie strony są nazywane jednodniowe motyli, ich życie, choć jasne, ale krótki.

Korzystanie z czarnym optymalizacji

Od dawna miałem wrażenie, że czarna CEO – jest obrzydliwy sposób promowania zasób, który nie ma nic pożytecznego. Kilka miesięcy później, w miejscu wypada pod filtrem, a cała praca idzie na marne. Ale istnieją techniki, które pomagają w tworzeniu wysokiej jakości treści. Istnieją sytuacje, gdy trzeba ukryć przed użytkownikiem pewnej części tekstu. W tym przypadku można użyć «display: none» styl. Ban za to nie wynika, pomimo nieznacznego obniżenia wagi słowa kluczowego.

Ci, którzy pracują z elementów blokowych, można skorzystać z styl «text-indent: -1000em», aby ukryć wszystko, co jest potrzebne, ale zakłóca oglądania treści. Przydatne byłoby użyć tag «noframe» i «noscript». Gdyby umieścić linki, użytkownik nawet nie domyślać się o ich istnieniu, ale wyszukiwarki nie zauważy. Metoda ta jest istotna, gdy właściciel chce umieścić na swojej stronie linków odsyłających. Dostaje ruch, ciężar strona przenosi do strony partnera, a użytkownicy po prostu cieszyć przeglądania treści.

Daj się czy nie?

Większość SEO kategorycznie przeciwko wykorzystaniu czarnych prezesów, ponieważ oprócz filtrów, wyszukiwarki można całkowicie wykluczyć witryny z indeksu wyszukiwarki. Czarny optymalizacja koncentruje się na promowaniu ciągu technik zasobów, które są poza zarządzania wyszukiwarek. SEO nie tout stron internetowych z przydatnych i unikalnych treści i promować używać tylko metody prawne, czyli białą optymalizacji.

Ale to jest trudne do zaakceptowania. Jeśli myślisz logicznie, niektóre czarne techniki SEO nie są tak złe, i można ich używać bez obaw o sankcje. Oczywiście, to nie stosuje się do takich metod jak ukrytego tekstu i linków, maskowanie i drzwiach. Jak dla linkfarminga i tworzenia satelitów, to jest świetna strategia, aby pomóc osiągnąć swoje cele. Ale tylko pod warunkiem, że są one wykonane ręcznie i nie są skorygowane przez roboty. W tym przypadku czarny CEO zamienia się w biały.

W optymalizacji, jak również w biznesie, trzeba zobaczyć korzyści, firma nawet straty. Połączyć pozornie niekompatybilnych pomysły i zrozumieć, gdzie kończy się poza granice. Tylko w tym przypadku, nawet czarny optymalizacji można uzyskać korzyści.