368 Shares 3036 views

Jak dodać swoją stronę do Google?

Każdego dnia, World Wide Web są tysiące nowych blogów i stron internetowych. Nic więc dziwnego, wyszukiwarki często nie radzą sobie z indeksowaniem nowo projektów. Jak zmienić tę sytuację? Pierwszą rzeczą, która przychodzi do głowy – jest powiedzieć o miejscu, które się pojawi, lub, innymi słowy, dodać witrynę do wyszukiwania systemu.


Boty będą uczyć się o wschodzących witryn wykonując linków na innych stronach. Jeśli witryna nie ma żadnego powiązania, jest mało prawdopodobne, że będzie to hit tego problemu.

Wyszukiwarki zobaczyć nowych stron internetowych przy użyciu swoich robotów, które poruszają się na linki, a jeśli oni znaleźć coś nowego, to w kolejce do indeksowania.

Większe wyszukiwarki zaoferować webmasterom forma specjalnie zaprojektowane dla nowych terenów, takie formy są często nazywane addurilkami (w głównym zwrotem Dodaj URL).

Ten artykuł dotyczy kwestii, jak dodać stronę do Google. Google – jeden z najbardziej popularnych wyszukiwarek w Rosji i na świecie.

Jak dodać swoją stronę do Google?

Twórcy Google dla webmasterów dostarczają prywatnego gabinetu, w którym użytkownik, oprócz wszystkich innych działań należy go dodać do serwisu w celu potwierdzenia prawa do niego dodać mapę witryny. Rosyjska wersja usługi nazywa się „Narzędzia dla webmasterów”.

Po kliknięciu „Zaloguj się z narzędzi dla webmasterów”, zostaniesz automatycznie przekierowany na stronę logowania.

Jeśli wcześniej zarejestrowany w żadnym z usług Google, na przykład, stworzył skrzynkę Gmail, można wprowadzić nazwę użytkownika i hasło używane do logowania, aby móc pisać. W przeciwnym razie, uzyskać informacje o tym, jak zarejestrować się w Google.

Na pierwszy znajomy z „narzędzia dla webmasterów” da się nie zauważyć przycisk „Add Site”, znajdujący się w centrum ekranu. Jest to zamierzone, ponieważ my wciąż nie mamy nic dodawać, a Google oferuje nam wcisnąć ten przycisk. Oczywiście robimy.

Na tej stronie w ramach powyższego przycisku pojawi się małe okno używane, aby wprowadzić adres, aby dodać stronę. Adres jest wpisany z dodatkiem http: //. Po tym, kliknij „Kontynuuj” przycisk.

Dowód własności

Sprawdź, czy strona jest dość prosta. Potwierdzenie opcji wpaść zalecanej alternatywy.

Jak zaleca w pierwszej kolejności jest to opcja, szacowany pobierz plik HTML na serwerze, gdzie nasza strona. „Pobierz plik weryfikacyjny HTML” kliknij link. Zostaniesz poproszony, aby pobrać plik, który jest przy użyciu menedżera FTP trzeba przesłać do serwera, aby dodać witrynę. Po pobraniu pliku przez FTP, kliknij przycisk „Potwierdź”, automatycznie przejść do paska narzędzi.

Jak dodać swoją stronę do Google, rozumiemy, będzie teraz dodać mapę strony. W okienku po lewej stronie jest napis „Konfiguracja witryny”, po kliknięciu na nią pojawi się podmenu.

Wybierz «strona Mapa strony Pliki” otwiera, można uruchomić mapę strony. można zauważyć przycisk zatytułowany „Prześlij mapę witryny” i naciśnij je w otwartym oknie wprowadź ścieżkę do pliku mapy witryny w stosunku do katalogu głównego.

Następnie kliknij przycisk „Prześlij mapę witryny” (przycisk z prawej adresów mapa strony). Odczekaj chwilę.

Po kilku dniach lub więcej mapa serwisu przetwarza robota wyszukiwarki Google, a następnie będzie można przeglądać na stronach raportu, który przeszedł indeksowanie.

Regionalna strona członkostwa

Google nie zezwala na wybór regionu, ale jeśli dodać witrynę do każdej organizacji, wpisz swój adres w katalogu Google, to pomoże udzielić witrynę i zwiększyć jego wiarygodność.

Mamy nadzieję, że informacje zawarte w tym artykule pomógł Ci zrozumieć, jak dodać własną stronę do Google. Jak widać, to całkiem proste, a moc nawet początkujący.