741 Shares 9798 views

Badanie przed ciążą – jest kluczem do zdrowego dziecka

Ciąża – Jest to ważny krok, który musi być rozwiązany przy jedynie po dokładnym badaniu. Wiele kobiet zaniedbać ten ważny warunek, który dalej prowadzi do niezadowalających rezultatów. Badanie przed ciążą znacznie zwiększa szansę bezpiecznie kompletny ciąży i urodzić zdrowe i pożywne dziecka.

Całościowe badania przed ciążą wiąże pominięciem lekarzy następujących specjalności: lekarz ogólny, ginekolog, okulista, stomatolog, kardiolog, i innych, w zależności od stanu zdrowia przyszłych matek.

Ginekolog.

Każda kobieta planowanie poczęcia powinno przejść badanie ginekologiczne. Są to standardowy rozmaz na zakażenia, zapalenia i mikroflory. nie może obyć się bez kontroli na krześle, w którym lekarz może określić, czy sugerować obecność jakiejkolwiek choroby. Jeśli zdiagnozowano nadżerek, konieczne jest, aby leczenie zachowawcze. Cauterize erozji przed pierwsza ciąża nie jest zalecane, ponieważ blizny na macicy nie mógł wytrzymać duże obciążenie ze wzrostem macicy w czasie ciąży.

Po przeprowadzeniu badania na fotelu i szczegółowym kwestionowanie stanu zdrowia pacjenta, lekarz może przepisać miednicy USG i jamy brzusznej, jak również badanie piersi i tarczycy. Badanie ultrasonograficzne chorób show i niezakłóconego koncepcji przy braku anomalii.

Gdy jest to konieczne, aby oddać nieregularności cyklu miesiączkowego analiz hormonów. Terapia hormonalna następnie powtórnej analizy będą przypisane zaburzenia równowagi hormonalnej.

Jest to bardzo istotne dla kobiet planujących ciążę należy badać na zakażenia. Ma to zapobiec powikłaniom ciąży i nieprawidłowości w rozwoju dziecka. Na przykład, że zakażenie różyczką zostaje przeniesiony w czasie ciąży może prowadzić do deformacji płodu i niepełnosprawności.

Analizy na infekcje seksualnych uwzględnionych w badaniu przed ciążą iw czasie ciąży egzaminu. Analizuje na Ureaplasma, Mycoplasma, chlamydia, opryszczka, ludzkiego wirusa cytomegalii i innych infekcji.

W przypadku infekcji, które są w stanie aktywnym, który jest zdolny do powodowania szkody dla kobiety i dziecka łożyska, konieczne jest, aby spędzić leczenia. Powinny być traktowane zarówno partnerów, chorób przenoszonych drogą płciową.

Terapeuta.

Podczas odwiedzania terapeuta jest konieczne, aby powiedzieć wszystko o jego zdrowie i choroby przeniesionej wcześniej. Według zapisów szpitalu, a historia, terapeuta wyznaczy niezbędnych testów i egzaminów. Obowiązkowe badanie ogólne moczu i krwi, chemia i analiza krwi krzepnięcia.

Okulista.

Do samodzielnego dostawy jest niezbędne do zawarcia okulisty na stan oka pacjenta. Skłonność do zbadania odwarstwienie pod wpływem obciążenia i ciśnienia w oku podczas dostawy i innych chorób okulistycznych.

Dentysta.

W czasie ciąży, mogą wystąpić problemy z zębami. Ze względu na zmniejszenie ilości macierzystych witamin i minerałów, zwiększona wrażliwość zębów, można zauważyć, występowanie próchnicy zębów i innych chorób zębów. Dlatego trzeba być osłonięty przed ciążą i rozwiązać wszystkie, nawet małe problemy z jamy ustnej w celu zmniejszenia prawdopodobieństwa wystąpienia choroby w okresie ciąży. Ponadto, w trakcie ciąży nie powinny być wykorzystywane do prowadzenia promieni X i znieczulenia – może to spowodować uszkodzenie rozwijający się płód.