180 Shares 6493 views

Zwrotnica pierwszej generacji „Nissan Qashqai”: przeglądy właścicieli i charakterystyki pojazdu

Pierwszy crossover „Nissan Qashqai” został zaprezentowany publiczności w październiku 2006 roku na Paris Motor Show. I pomimo tego, że w czasie światowych producentów już udało się zająć niszę kompaktowych crossoverów z ich innowacji „Qashqai” pewni debiutem i został uznany za jeden z najlepszych samochodów w swojej klasie. Pierwsza generacja „japoński” było tak skuteczne, że w 2009 roku zajęło mu tylko restyling kosmetycznych. Cóż, spójrzmy na to, co zdobył taką popularnością w małej zwrotnicy „Nissan Qashqai” na rynku światowym.

Recenzje właścicieli i przeglądu wygląd zewnętrzny

Projektanci dały nowością jest dość stanowczy wygląd. Zwrotnica przodu pokazuje nam silny wpływ zderzak z niezwykłą konstrukcję wlotu powietrza (wizualnie dzieli się na 2 części). Na każdej stronie głównego optyczne umieszczone prostokątny kształt, a pomiędzy nią flaunts ażurową kratę chrom god Nissan. Wytłoczona kaptur i dach płaski z powodzeniem ukończyć obraz crossover „Nissan Qashqai”. Opinie właścicieli powiedzieć, że twórcy udało się stworzyć konstrukcję tego SUV. Ale nadal jej głównym elementem – miasto. Dlatego komfort nie powinny być tutaj w końcu.

„Nissan Qashqai”: opinie właścicieli wnętrza

Przestronność wnętrza samochodu i zaskakująca funkcjonalność. Samochód wygodnie pomieścić do 6 osób w związku z kierowcą. Nawiasem mówiąc, dla dużej firmy rodzinnej dostarczył osobny modyfikacja „Qashqai + 2” Jest w stanie pomieścić do 2 osób więcej. Dla kierowcy zapewnia wygodny kierownicę 3-ramienna, kolumnę kierownicy i grunt elektroniki. Wśród głównych systemów wsparcia Należy także zauważyć obecność komputera pokładowego z monitorem TFT, który jest wyposażony we wszystkie urządzenia crossover „Nissan Qashqai” (fot panel przedni można zobaczyć poniżej).

Co do siedzeń, producent zdecydował się przeznaczyć sztywność i sportowy charakter, podobnie jak Japończycy w najnowszej generacji „Lancer”. Siedzenia są dość miękkie, wygodne, a obecność różnych regulacji pozwala dopasować je pod anatomicznych cech danej osoby. Jak widać, komfort – to nie jest ostatnia rzecz twórcy zwrócili uwagę na rozjazd „Nissan Qashqai”.

specyfikacje silnika

trzy silniki benzynowe, wśród których jest podstawą 1,6-litrowy silnik o pojemności 114 koni mechanicznych przewidziano na rynku rosyjskim. On obsadzone tylko 5-Step „mechanika”. Średnia silnik, a jego objętość 1,6 litra rozwija już 117 „Konie” władzy. To działa w tandemie z bezstopniowej zmiany przełożenia. „Top” jest uważana za dwa-litrowy 141-konny silnik, który jest dostarczany z 6-stopniową „mechanika” lub CVT CVT.

Koszt nowego crossovera „Nissan Qashqai”

Recenzje właścicieli świętować dostępności samochodów na rynku rosyjskim. Jego cena zaczyna się od znaku 806 tysięcy rubli. W tej cenie będą dostępne dla klientów tylko w wersji FWD z crossover „Nissan Qashqai”. Dla pełnego napędu będzie musiał zapłacić 986 tysięcy rubli. Najdroższe sprzęt jest wart około 1 miliona 176 tysięcy.