845 Shares 5504 views

Amerykański samochód „Dodge Caliber”: opinie właścicieli, a nie tylko

Przy opracowywaniu nowego sedan „Dodge Caliber” Amerykańscy projektanci byli przekonani, że nowy produkt nie pozostanie bez uwagi opinii publicznej. Według kierownictwa firmy, maszyna jest sprzedawany jako SUV klasy SUV z wyglądem samochód miejski. Tak, rzeczywiście, dziwne połączenie dwóch różnych klas na pewno nie może być pozostawione bez opieki. Nie można też ignorować ten nowy produkt pod nazwą „Dodge Caliber.” Specyfikacje, projekt i jego koszt zostaną omówione w ramach tego przeglądu.

wygląd

Na zewnątrz można tylko powiedzieć, że ten nowy produkt z pewnością wyróżniać się z tłumu „szarych” maszynach. Zewnętrznie samochód jest opisany jako potężny i imponujący samochodu terenowego, ale nadal klasa SUV nie można przypisać. Tak, i „samochód osobowy” trudno nazwać „Dodge Caliber.” Liczba właścicieli powiedzieć straszny i potężny przód urządzenia obsługującego imponującą osłonę chłodnicy z reflektorami trójwymiarowych. Duży prześwit i duże koła dają nowe zaufanie produktu. Kształt samochodu sprawia wrażenie, że będzie to przezwyciężyć wszystkie ford lepsze niż pełnoprawny SUV.

Wnętrze samochodu „Dodge Caliber”

Opinie mówią właściciele przestronny salon i stylowe wykończenie. Ale znowu, materiały wykończeniowe wykonane amerykański sposób. Nieprzyjemne w dotyku twardy plastik jest bardziej jak o pickupa niż na prestiżowych samochodów osobowych. Tylny rząd siedzeń dla komfortu może być porównywana z ławki – tak mówią o wnętrzu do „Dodge Caliber” opinii właścicieli. Ale istnieją zalety. Główną zaletą wewnątrz nowych elementów jest wolna przestrzeń. Z tyłu samochodu Dodge Caliber „” może pomieścić do trzech osób, wszystkie z nich nie odczuje brak miejsca. Architektura panelu przednim jest bardzo atrakcyjna, nie podpowiedź chamstwa. Tutaj takie go wewnątrz amerykańskiej „Dodge Caliber.”

Recenzje właścicieli charakterystyki technicznej

Na rosyjskim rynku samochód będzie dostępny tylko w jednej wersji – z dwulitrowym benzynowym jednostkę o mocy 156 koni mechanicznych. Właściwy wybór nabywców krajowych i pozbawiony w dziedzinie transmisji. W połączeniu z silnikiem benzynowym działa tylko jeden bezstopniowa wariator 6 wirtualnych biegów. Setki takiego pojazdu do zdobywania 11,3 sekundy. Dla „Dodge” ta jest uważana za bardzo duże. Wśród gamy maszyn można znaleźć pick-upy, które zyskują sto 7-nieparzyste sekund. Ale wracając do naszego przeglądu. W części technicznej nowość może się pochwalić jedną cechę, która nie występuje w żadnym samochodzie, z wyjątkiem „Dodge Caliber.” Liczba właściciele twierdzą, że zmiany biegów jest tak cicho i gładkie, że można dowiedzieć się o niej tylko z zeznań wyświetlacza ciekłokrystalicznego, który jest zamontowany w desce rozdzielczej. Ta funkcja nie może pochwalić się nawet high-tech „Japs”, wyposażony w automatyczną skrzynię biegów.

Jeśli chodzi o cenę, nowy „Dodge Caliber” będzie mieć wartość 17.700 do 23.000 euro, w zależności od poziomu wyposażenia.