791 Shares 2250 views

„Chevrolet Niva” – dysponują lineup SUV

Czy na krajowym rynku na zakup dobrego SUV 450-500 tysięcy rubli? Okazuje się można. A dzisiaj nie chodzi o samochody na rynku wtórnym. W tym artykule, będziemy rozważać możliwość zakupu nowego SUV o nazwie „Chevrolet Niva”. Drożność cechą tego terenowe znanego każdemu kierowców, a dzisiaj spróbujemy dowiedzieć się, jakie innowacje wdrażane producent krajowy w nowym 2013 wzorowego rzędu legendarnego „Niva”.

wygląd

Konstrukcja zaktualizowanego SUV jest naprawdę powoduje szacunek ze sterownikami. Powodem tego jest współpraca z lokalnymi deweloperami z włoskich projektantów, którzy byli w stanie stworzyć pojazd prawdziwie terenowy. W przedniej części nowe pozycje znajdują się główne światło mijania markowych i dużą osłonę chłodnicy z godłem złotej amerykańskiej firmy „Chevrolet”. Podkreślają wygląd SUV okrągłe światła przeciwmgielne i nowy body kit. Jednakże, zgodnie z kierowców, czarne wkładki na zderzaku się bardziej niż organiczne ciała barwione. Nowy model dodała trochę się wielkością, ale również nabyte wielofunkcyjnym lusterek wstecznych. Teraz ma ogrzewania i elektrycznych.

wnętrze

Wewnętrzna część „Chevrolet Niva” został również poddany zmianom. Po pierwsze, samochód ma bardziej nowoczesny panel przyrządów dogodnie kierownica 3-ramienna. Po drugie, lusterko wsteczne (jeden, który znajduje się we wnętrzu) jest bezpiecznie przymocowany do szyby, i obecnie nie drga w czasie jazdy. Ogólnie rzecz biorąc, zmiany we wnętrzu miały na celu zwiększenie poziomu komfortu kierowcy i pasażerów, i że twórcy naprawdę się stało. Ale poprzednie niedociągnięcia nadal pozostawała: z powodu wąskich kanałach osoba jest trudna do kontrolowania dźwignie. Tylny rząd siedzeń jest bardziej jak krzesło ze sprężynami. Reflektory Hydrocorrector są niewygodne w użyciu. Chociaż, jeśli porównamy nowy produkt z jego poprzedników, można powiedzieć, że nowy model ma więcej zalet, a może wkrótce samochód będzie standardowy rynek motoryzacyjny WNP.

"Chevrolet Niva" 2013 – dane techniczne

Mimo licznych zmian w dziedzinie projektowania i wnętrza w niczym technicznym nowy stało. Nowością jest wyposażony w ten sam silnik co w poprzedniej serii SUV Chevrolet Niva „” Charakterystyczne dla tego zestawu zapewnia przestrzeń roboczą 1700 centymetrów sześciennych i mocy 80 KM. Według spółki, Interservice jeep zasobów wzrosła do 14 tysięcy kilometrów. Jest to całkiem dobry wskaźnik dla nowego samochodu „Chevrolet Niva”.

charakterystyka skuteczność nie jest bardzo odsłania: 100 km nowość zużywa około 8,6 litra benzyny na autostradzie. W miejskich odsetek ten wzrasta do 14 litrów. Nieco zawyżona figurę, ale jest to seria pojazdów terenowych „Chevrolet Niva”.

głośnik

Warto zauważyć, że samochód ma właściwości niskiej dynamiki. Do 100 kilometrów na godzinę samochód jest rozproszona w ciągu zaledwie 19 sekund, a prędkość maksymalna wynosi 139 km na godzinę. Być może te błędy zostaną poprawione, gdy światło będzie nowy „Niva Chevrolet” -2015, cechy, które w zależności od firmy, będą znacznie wyższe niż obecnie serii samochodu.

cena

Koszt nowego „Pole” waha się od 434 do 510 tysięcy rubli.