703 Shares 3153 views

Co zrobić, jeśli stale przysięgać z mężem?

Często można usłyszeć, że wyrażenie, że „kochanków, tylko bawić.” Jednak regularne kłótnie w rodzinie nie może przynieść nic dobrego. Przyczyn tego zjawiska może być wiele. Jeśli często zastanawiam się: „Co, jeśli mój mąż i ja ciągle przysięgam,” nadszedł czas, aby ostatecznie potwierdzić istnienie problemu i spróbować go rozwiązać pokojowo. Ale od czego zacząć? I jak to naprawić sytuację?


Co powoduje, że walki i kłótnie?

Najprostsza zasada w rodzinie: „Aby móc słyszeć i słuchać swojego partnera.” To właśnie z powodu niezgodności z tą zasadą zwykle zaczynają kłótnię.

W rezultacie, zarówno mąż i żona nie są już słuchać innych i szanować ich interesów. Zaczynają się bronić każdego jego punktu widzenia, w wyniku regularnie argumentować i kłótnia. Stąd istnieją doniesienia o przypadkach kobiet, takich jak ten, „stale kłócić z mężem ze względu na małe rzeczy.” W tym przypadku oboje małżonkowie zaczynają przypominać urażony dzieci, które wybrała zabawkę. Każdy z nich stoi na jego wydajność, a drugi nie zamierza.

Jeśli wszystko nadal w tym samym tempie, a następnie zarówno mąż jak i żona sobie sprawę, że oni nie mają absolutnie nic wspólnego. Konsekwencje tego – rozwód, podział majątku ze wszystkimi konsekwencjami wynikającymi.

Najważniejsze – aby zatrzymać w czasie

Jeśli mąż i żona kłócą się nieustannie, a przynajmniej jeden z nich jest na pewno się zatrzymać i wziąć trzeźwo spojrzeć na sytuację. Ostrożnie myśleć o tym, jak to wszystko się zaczęło i jak twój spór występuje. Jeśli takie nie było możliwe, aby pamiętać, trzeba myśleć o tym, że sprawcy kłopoty w rodzinie jest pewny dla obu partnerów.

Jeśli w swojej opinii, spór rozpoczął męża, co zapobiega Państwo zatrzymać się w czasie? Dlaczego nagle stać się dzieckiem i gwałtowne bezpiecznik do kłótni? Państwo wspierał argumentując, dlatego usterka nie jest mniejsza niż to.

Jest możliwe, że twój małżonek jest po prostu spalony. W tym przypadku, może to mieć wpływ różne czynniki, w tym nieprzyjemnych chwil w pracy, brak środków finansowych i innych. Bądź mądrzejszy. Nie reagują na wołanie podwyższenia jego tonu. Zaproponuj męża, aby się uspokoić i spojrzeć na przedmiot sporu spokojnie. W tym przypadku odcień powinien być zrównoważony, a głos – spokój. Po tym, wielu ludzi się do życia. Pamiętaj, najważniejsze – aby zatrzymać w czasie, zanim zostały one powiedzą, co nie było warto powiedzieć. I wtedy nie będzie już zastanawiać, dlaczego mój mąż i ja ciągle przysięgam.

Postaraj się znaleźć kompromis

Wszelkie negocjacje, w tym tych, które odbywają się pomiędzy dwoma podważenie małżonkowie muszą kompromisu. Czasami nie jest to łatwe, ale konieczne. Na przykład, jeśli spór, który będzie odebrać dzieci ze szkoły lub przedszkola, pójść na kompromis i zrobić harmonogram. W poniedziałki i środy, będzie to uczynić swojego męża, a ty – we wtorki i czwartki. I że nikt nie został ranny, piątek doskonale poradzić sobie z tym zadaniem dziadków. I wtedy nie staną się nawiązać rozmowę z przyjaciółmi z frazą: „Dziewczyny, ciągle kłócić z mężem, jak naprawić sytuację”.

Co powoduje, że brak kompromisu?

W przypadku braku kompromisu lub chęci go szukać, każdy partner zrobi na złość drugiej. Na przykład, mąż regularnie pobyt w pracy, ponieważ to właśnie tam może pozbyć się oskarżeń i kaprysów. Będzie to wyłączyć telefon, spędzać więcej czasu z rodziną. A czasami nie są w stanie trzeźwym. Wszystko to przekłada się na jakimś proteście i chęć ucieczki od nieprzyjemnych i napiętej sytuacji w rodzinie. Jak mówią, człowiek powinien być niezawodny powrót do domu. Jeśli nie, to po prostu wrócić tam rzadziej iw końcu, być może, a wszystkie przystanki.

Żona, wręcz przeciwnie, będzie obrażony. Czasami będzie ona szukać pomocy u rodziców, krewnych i współpracowników. Wszystkie z nich pyta: „Z jej mąż stale przysięgać, co robić?”. Oczywiście, każdy przypadek jest inny. Jednak takie podejście małżeństwo jest mało prawdopodobne, aby trwało to długo. Działać i zmieniać rzeczy na lepsze.

Jak wyeliminować ten problem razem?

W celu rozwiązania wszelkich problemów, konieczne jest, aby działać razem. Na przykład, wiele kobiet twierdzi, że ich twierdzenia są czysto finansowy. Od nich można usłyszeć coś takiego: „Ciągle kłóci się z mężem z powodu pieniędzy. Oni nie wystarczyć. Wynagrodzenie jest niewielka. Kupuj i nic nie możemy odłożyć „etc. Jednak przed nag mężem i jeszcze raz przypomnieć mu o jego małej pensji, pomyśl o tym, co zrobili specjalnie w celu rozwiązania tego problemu. Więc w jaki sposób działają?

Aby rozpocząć, należy skonsultować się z mężem. Jednak nie robią rozmowę tylko jeden wyrzuty. Psychologowie zaleca się stosowanie taktyki „hamburger”. Pamiętaj, że hamburger ma dwie bułki i Klops.

Więc tutaj, najpierw trzeba chwalić męża, potem trochę krytykować (z umiarem oczywiście), a następnie – ponownie chwalić. Na przykład, można uzyskać coś takiego: „Drogi! Masz taki utalentowany i inteligentny. Oto tylko szef nie docenić. Wynagrodzenie masz trochę, choć pracy siedem dni w tygodniu, ale nadal robi wszystko z trzech ekspertów. To jest złe. Rozmawiać z kierownictwem. Powiedzieć, że nadszedł czas na rozwój kariery. Ze stanowiska już dorosła i gotowa do odpowiedzialności, nowe zobowiązanie. Poprosić o podniesienie i zwiększyć wynagrodzenia. Wiesz, jak bardzo doceniam odwagę, roztropność i zdolność reagowania. uda, zobaczysz!”.

Wierzcie mi, w tym podejściu, nie trzeba już szukać odpowiedzi na pytanie: „Powiedz mi, co mam robić? Stale przysięgam z moim mężem i nie wiem co robić!”.

Nie próbuj zmieniać i ktoś szuka pokojowego rozwiązania

Najczęstszym błędem w stosunkach rodzinnych jest pragnienie jednego partnera do innego remake'u. Stąd, wzajemne obelgi i oskarżenia. Oto tylko jedna osoba nie może być zmieniony, oczywiście, jeśli nie chcą.

Jeśli użytkownik zdecyduje się zaangażować w „Edukacja” męża, pomyśl o tym – to jest możliwe, że coś jest z tobą nie tak. Jeśli uważasz, że jesteś w porządku, do fundamentalnych zmian w charakterze małżonka należy delikatnie i dyskretnie działać. A następnie ze swojego słownika na zawsze stracony hasłem „stale przysięgać na męża”, które często można wykorzystać podczas komunikowania się z przyjaciółmi.

Prostym przykładem, który słychać w recepcji, wielu psychologów – mąż często chodzi w butach z mieszkania, a jego żona nie lubi. Co robisz w tej sprawie? Przestać krzyczeć na niego. Jeśli jest on tak używany, rozmowa podniesionym głosem nie pomaga tutaj. Tak egoistyczny fraza: „Chcę, aby nie chodzić po mieszkaniu w butach” może być łatwo zmieniona na „Chciałbym zobaczyć w nasz dom był czysty i przytulny. Więc być uprzejmy, nie chodzić w butach w pokoju i docenić moją pracę. "

Już komunikować się ze sobą

Zdarza się, że kobiety stanowią niewybaczalny błąd – są niezadowoleni z czegoś, ale nie mówić o przyczynie jej męża. Oczywiście, możemy spodziewać się, że mąż będzie rozwiązać, dlatego że obraził druga połowa, możliwe jest od lat. Zasadą jest, że nie zdaje sobie sprawy, co tak naprawdę chodzi.

Jeśli masz coś nie pasować, powiedzieć współmałżonka. Jednak nie warto robić w formularzu wniosku – lepiej mówić cicho i łagodnie, bez ranienia jego męskiego ego.

Ciąża: Mój mąż i ja ciągle przysięgają

Często kłótliwy i wahania nastroju mają tendencję do kobiet, które są w ciekawym miejscu. Wszystko to wina nadmiaru hormonów. Oczywiście, jeśli masz męża kochającego i troskliwego, zrozumie, co to był przywiązany swoje wahania nastroju.

Jeśli sytuacja nasiliły się, a wraz z tym nie można zrobić niczego i skandale nadal staram się robić ćwiczenia oddechowe. To pomaga się zrelaksować i uspokoić umysł, a nawet zrównoważyć emocje. Ewentualnie dopasować specjalny zestaw jogi dla kobiet w ciąży z elementami prostych ćwiczeń i oddychania.

Więcej spacer na świeżym powietrzu. W końcu, można radzić sobie z emocjami i metod alternatywnych. Na przykład, psychologowie radzą, aby śpiewać, tańczyć lub prowadzenia działalności twórczej (na drutach, szycie, rękodzieło coś). A następnie w rodzinie będzie cichy i spokojny.