572 Shares 7780 views

9 zasad szczęśliwego życia rodzinnego, które naprawdę nie działa

Kiedy kochankowie decydują się na ślub, otaczający dać im wiele wskazówek i pomysłów na temat zasad, które rzekomo ustalenia, czy ich rodzina jest szczęśliwa: co robić, kiedy i jak to zrobić, a czego zdecydowanie nie powinien robić. Ale może być lepiej po prostu zignorować to wszystko i nie ugrzęznąć w analizie każdej sytuacji gospodarstw domowych?


Dzisiaj mówimy o niektórych tak zwanych „właściwych zasad” życia rodzinnego, które mogą i powinny być ignorowane. Spróbować – na pewno ci się spodoba!

Nie daj się nabrać przez swojego partnera

Ludzie, którzy nigdy nie radzisz leżeć do swojego partnera, prawdopodobnie nie przestrzegają tej zasady. Prawda jest taka, że wszyscy kłamią, bo kiedy mówisz coś, albo nie mówić o czymś, jest również uważane za kłamstwo.

Wystarczy wyobrazić sobie, jak wiele nieprzyjemne chwile oboje można uniknąć, jeśli stop mówić o małych i nieistotnych chwil, które nie są istotne.

Słaba kobieta obok silnego człowieka

Chęć czasami działają jako „słabą kobietę”, przez wzgląd na ludzi może przypadkowo zamieniają się nadmiernego zachowanie infantylne.

Pamiętaj – jesteś równymi partnerami w małżeństwie, więc nie zamieni się w nastrojowym dziecko. Dostać.

Nie używać seksu jako sposobu pojednania

Można dąsać na siebie przez długi czas ze względu na wszelkie drobiazgi, więc dlaczego nie zrobić go jak zarówno podoba?

Przyczyny konfliktu w związku, w końcu może pojawić się znikąd – i jest to dobry sposób, aby zapomnieć o takich drobnych sprzeczek. Nie udawaj, że to nie działa!

Spędzenia wolnego czasu razem

Jeśli chcesz odpocząć od siebie, zrób to.

spędzać czas razem, oczywiście, ważne, ale należy to zrobić tylko wtedy, gdy sami chcemy. Jakość jest ważniejsza niż ilość.

Znajdź coś można zrobić razem

Nie ma nic gorszego niż zmuszanie partnera dzielić swoje interesy. Jeśli nie lubi chodzić do teatru lub na wystawach, a ty nie jesteś zainteresowany w sporcie w ogóle, oznacza to, że każdy powinien robić swoje hobby.

To daje pozytywne emocje, które mogą poprawić atmosferę w domu.

Nie kłóć się o małe rzeczy

Nie ma potrzeby martwić się w ciszy wszystkie ich skarg i roszczeń. Pary, które robią to, w pewnym momencie, nie wstać, a następnie wszystkie te małe rzeczy razem zamieniają się w poważnym konflikcie.

Dlatego, aby powiedzieć, że ci się nie podoba, nie zwlekaj. Bądź szczery i wkrótce zauważysz, że wiele pozornie „zakazane” tematy można dyskutować bez kłótni i rozwiązywania problemów spokojnie.

Dzieci powinny być w pierwszej kolejności

Rodzice z pewnością powinny być blisko dzieci, gdy ich potrzebują, za wszelką cenę dbać i chronić je.

Jednak nie należy zapominać o sobie i swoim partnerem, jeśli masz dzieci. Zostaw jeden wieczór w tygodniu, lub co najmniej miesiąc po prostu dla siebie.

Obrócić swoje życie razem w partii

Wsparcie dajesz siebie, nie powinny powodować niezadowolenie jednego z partnerów. Najważniejszą rzeczą – jest czuć pozytywne emocje.

Jeśli naprawdę chcesz, aby uzyskać mnóstwo zabawy siedzi na kanapie na koniec ciężkiego tygodnia, nikt nie ma prawa potępiać ciebie.

Pracować nad swoim związku

Wiele osób podejmuje ideę „pracy na temat relacji” zbyt dosłownie. Niektóre pary spędzają dużo czasu zbyt poważnych rozmów o tym, co robią źle, podczas gdy inni chcą odwiedzić z psychologiem rodzinnym.

W rzeczywistości, w trudnych okresach w związku powinien odpocząć i puścić swoich problemach, a nie tworzyć nowe. Tak więc, nie trzeba do niech ktoś trzeci kolidować z relacji.