196 Shares 1748 views

Jak poślubić.

Pytanie, jak się żenić, prędzej czy później każdy z uczciwsze spotkań seksualnych w swoim życiu. Oczywiście, to wszystko razem, aby zmaksymalizować sukces, trzeba przestrzegać pewnych zasad i wskazówek. Dla większego sukcesu w porównaniu z pięknych kobiet, wśród ludzi, należy przestrzegać pewnych technik, które powinny być wykorzystywane podczas spotkań i rozwijanie relacji.


Znajdź nie żonaty facet nie jest tak trudne, jak to jest, aby utrzymać w przyszłości. I już stają się legalnym żona mężczyzn okazuje się nie każdą piękną kobietę. Dlaczego tak jest? Jaki powinien być dziewczynę, że został wezwany, aby wziąć ślub? Poniżej znajdują się podstawowe wskazówki dla coraz swoje życie na wysokim sposób i pomóc doprowadzić mężczyznę do długo oczekiwany ślub.

Zacznij od siebie

Najważniejszą zasadą jest, aby stać się prawdziwą mistrzynią życia, w którym będzie można zrealizować się w pełni ujawnić swoje wewnętrzne „ja”. Aby zapewnić piękny wygląd, przede wszystkim należy zadbać o ich zdrowie. Nie jest tajemnicą, że zdrowie jest kluczem do piękna twarzy i ciała, dobrego zdrowia i dobrego samopoczucia. Aby to zrobić, należy zachować zdrowy styl życia:

– większą aktywność;
– zapewnienie prawidłowej diety i trzymać się określonej diety;
– zapewnić sobie spokojny sen;
– porzucić złe nawyki.

Oprócz zdrowia, należy zwrócić uwagę na skórę, włosy i paznokcie. Nie zaniedbuj z usług specjalistów – manikiurzystka, kosmetyczka, wizażystka, stylista włosów. Aby mieć pewność, trzeba mieć zadbany wygląd, to było wtedy, że pozytywna energia będzie pochodzić z wewnątrz.

Duch wewnętrzny

Głowa dziewczynki musi być stale obecne myśli o ewentualnym spotkaniu z mężczyzną, musi pochodzić z pragnienia na fakt, że jest ona gotowa do pracy z mężczyznami o kontakt. Mężczyźni czują się go z daleka.

Sieci społeczne

Dziewcząt, którzy chcą się żenić, niezależnie od ich stanu powinno być umieszczone w kolejności ich sieci społecznych. Odwiedzający powinni zobaczyć strony, które hozyaykaakkaunta – to naprawdę poważna dziewczyna już mógł mieć rodzinę. Konieczne jest, aby dać się zbytnio powodując fotografie, raporty ze stronami nocne, ostre wypowiedzi. Podczas przeglądania strony, powinno stać się jasne, że kocha dzieci, komfort, dobre jedzenie, ma swoje osobiste zainteresowania (tutaj jest indywidualnie). Idealne pozycje zwojami, piękne miejsca w Rosji i Europie, zajmującą się sportem rozrywki, dzieci, rozwoju osobistego. Strona gość może być nie tylko potencjał młodych ludzi, ale także różne jego krewni.

znajomy

Głównie podczas spotkań naturalna potrzeba. Wiele dziewcząt spróbować na pierwszy rzut oka wydają się zupełnie inaczej niż w rzeczywistości. Po pierwsze, po chwili oszustwa nadal być ujawnione, a po drugie, człowiek, takie zachowanie może nie podoba, a on nie chce pojąć długotrwałe relacje.

Bardzo często, gdy spotkanie może się zdarzyć, że między mężczyzną a kobietą zavyazhutsya przyjaźnie. Lepiej lub gorzej to jest niemożliwe, aby powiedzieć na pewno. Są pary, które były początkowo przyjaciół i nicy są teraz albo już weszło w związki małżeńskie. Istnieją również przypadki, w których przyjazne stosunki nie były w stanie rozwijać się w coś więcej.

Trzy w jednym

Z pewnością każdy zna powiedzenie, że idealna kobieta powinna być w domu – gospodyni w królowej partii w łóżku – kobieta niemoralna (Intencją zastępując słowo kluczowe). Jak banalne, jak to brzmi, ale to prawda. Te trzy składniki są kluczem do długotrwałego związku, prowadząc właściwą drogę do ślubu. Zbadajmy każdy bardziej szczegółowo.

Pani domu. Oczywiście, kobieta – opiekun paleniska. Pomimo faktu, że nie uznano, że kobieta powinna w pełni zadbać o dom, troska o organizację komfortu powinien podjąć. Mężczyźni czują ciepło pochodzące od kobiety, chcą wrócić do domu, zobaczyć cute i atrakcyjna kobieta, staram się robić dobre rzeczy dla niego. Pyszne jedzenie, czysty dom – wszystko, co nie jest żonaty mężczyzna chce się dostać do domu.

Jeśli dziewczyna jest zaproszony do wyboru mnie odwiedzić, to jest bardzo potrzebne w tym przypadku być przechowywane w lodówce produktów, z których można przygotować smaczne danie. Możliwość szybkiego i smacznie gotować, kolejność na stole w kuchni, osobiste schludność są doceniane. Gdy dziewczyna wyszła z ulicy, ubrany w domu, umyła ręce, włosy zebrane, i znowu wszystko jest dobrze uporządkowany po kolacji. Nie ma nic gorszego, niż kiedy młoda dama chodzenia na brudnej podłodze bez tenisówek i przygotowuje jej włosy bez mycia go przed ręką.

Królowa imprezie. Mężczyźni nie powinny być w żadnym wypadku być wstyd za mój kochany. Więc po prostu musi znać zasady etykiety, zachowywać się inteligentnie w absolutnie każdym społeczeństwie. Dokładniej mówiąc, powinna być w stanie się wyżywić prawidłowo.

Zdeprawowany kobieta w łóżku. Bądź co bądź, intymne relacje są zawsze na pierwszym planie. Że związek nie pęka w szwach, a człowiek po prostu oszaleli ze swej pani, muszą przestrzegać podstawowych zasad:

1) kochać siebie, być pewny siebie i zrelaksowany w pasteli. Nie trzeba się obawiać żadnych odmian, stoi śmiało oferować swoje pomysły (oczywiście w rozsądnych granicach). W związkach intymnych nie powinno być ograniczenia i ograniczenia, należy zwrócić na siebie całkowicie.

2) bielizny. Wszędzie tam, gdzie była kobieta w nim powinno być zawsze na sobie bieliznę, która nie wstydzi się pokazać. Pamiętaj! Nigdy nie nosić stare, wyblakłe i przeciągnął rzeczy! Człowiek nie powinien w żadnym wypadku być postrzegane w podobnej formie jego kobieta.

Nie chcę

Mężczyźni uważaj lub obawiają się kobiet, zbyt uporczywie starając się przekonać ich do ślubu. Ze względu na naturę człowieka – myśliwego. Kiedy jest on zmuszony do zrobienia czegoś, często tracą zainteresowanie nim i nie ma odwrotny efekt. Oczywiście, że nie i odwrotnie wszelkiego rodzaju pokazują, że małżeństwo nie jest potrzebne. Takie zachowanie może również powodować uczucie niepokoju.

Relacje z rodziną i przyjaciółmi

Krewnych i bliskich przyjaciół męża – to ludzie, z którymi powinien spróbować znaleźć wspólny język. W życiu są ludzie, co bardziej prawdopodobne, aby odgrywać znaczącą rolę. Dlatego możliwe jest, że będzie ona w stanie zapewnić im wszelkie możliwe wpływy. Najlepszym rozwiązaniem byłoby okresowe wspólne hobby, standardowych połączeń telefonicznych i symbolicznych prezentów dla dat wypoczynkowych.