271 Shares 5261 views

Fikcyjne małżeństwo: Warto Lee Zawarcie?

Sham małżeństwo dziś jest środkiem rozwiązywania wielu problemów. Charakterystyczne jest, że najczęściej synonimem małżeństwa popiera koncepcję „komercyjnego lub biznesowego małżeństwa”. W rzeczywistości pojęcie to wyraża podstawowe znaczenie i cel do zawarcia tego rodzaju sojusze.


Cele i korzyści: dlaczego zawrzeć małżeństwo z rozsądku?

Z pozycji prawnej rejestracja małżeństwo to związek dwóch osób realizujących różnego rodzaju celów oprócz rodziny. Celami szczegółowymi danymi statystycznymi w większości przypadków jest chęć uzyskania obywatelstwa, świadczenia od państwa, aby uniknąć prześladowania religijne i etniczne, orientację seksualną lub ukryć. Najbardziej popularnym motywem było i nadal jest chęć uzyskania obywatelstwa danego kraju, aby móc tam zamieszkać na stałe i pracować.

koszt „usługi”

Według badania stanu społecznego w Rosji, około jednej piątej małżeństw w rzeczywistości są fikcyjne, przez który ludzie w kryzysie zarobić dobre pieniądze. Koszt małżeństwa jest dość wysoki. Panien i kawalerów posiadające wartościowe cechy, takie jak rejestracja Moskwie ocenia „swoją dłoń i serce” w wysokości od trzech do dziesięciu tysięcy dolarów. Stawki te można znaleźć w Internecie. Istnieje możliwość, aby spojrzeć na „żony” przez znajomego, to jest prawdopodobne, że podwyżka w rejestrze będzie kosztować nieco tańsze.

Niebezpieczeństwa małżeństw

Ze wszystkich możliwości oferowanych przez małżeństwa biznesowej, jest obarczona niebezpiecznymi konsekwencjami i serii, która może „pływać” w dowolnym momencie. Targowanie się w urzędzie stanu cywilnego, musimy w pewnym stopniu stać się zależne od fikcyjnego małżonka. Po tym wszystkim, może on realizować i podwójnego przeznaczenia i po obrazie jest zupełnie w stanie iść na policję wymagający odcinek nieruchomości lub jakichkolwiek korzyści finansowych. Fakty uzależnieniem obudowa nie jest znany w pojedynczych przypadkach.

Czy łatwo jest zorganizować działalność małżeństwa?

Ponieważ w ostatnich latach liczba małżeństw wzrosła na tyle gwałtownie, wniosek nasuwa się samo. Prawdopodobne, aby znaleźć partnera do małżeństwa (lub firmy) jest dość prosta.

Oczywiście, otwarcie w gazetach nikt nie pisze, że zapewnia podobne usługi. Oddziały małżeństwa i ze świadczenia takiej pomocy oficjalnie odmówił, twierdząc, że odmowa jest niezgodna z prawem działania.

Ale jest jeden pewny i niezawodny sposób, co z pewnością pomaga w poszukiwaniach – Internet.

Rejestrator odmówić wydania Unia nie może. Nawet w przypadkach, w których szczerze widzimy, że para jest wyraźnie ustalone na kryteriach komercyjnych: ogromna różnica wieku (zwłaszcza jeśli kobieta jest starsza niż człowiek), nie ma suknie ślubne i szczęśliwe uśmiechy niecierpliwi nowożeńców.

Czy małżeństwo poznawalne przypadek?

Nie, to nie jest. Chociaż wiele z podświadomego strachu. Zgodnie z rosyjskim prawem, odpowiedzialność karna i administracyjna do zawarcia nieszczerych sojusze nie są przewidziane.

Konieczne jest, aby nie bać się sądu, i do kilku tysięcy dolarów to nie stracić mieszkania lub innej własności. Spróbuj wtedy udowodnić w sądzie, że małżeństwo było fikcją, a ty „nie jest wielbłądem”. Stemple umieścić coś dobrowolnie.

Głównym zagrożeniem fikcyjnych małżeństw

  Sham małżeństwa są dwojakiego rodzaju:

  1. Kiedy zarówno „żona” są świadomi swej natury handlowej i transakcji są wzajemne korzyści.
  2. Gdy jeden z małżonków w błąd (sumiennego małżonka), żeni się dla rodziny, a drugi realizuje egoistycznych celów.

Oto druga opcja może być dla rzetelnego połowie tragedii, które mogłyby zniszczyć plany rodzinne, aby zniszczyć morale i spowodować poważne obrażenia.

Jednak nawet w tym pierwszym przypadku, gdy zarówno „kupiec” świadomy faktu, że małżeństwo jest tylko na papierze, jedna z połówek, może on cierpieć innego nieuczciwości.

Jak zakończyć małżeństwo?

Takie małżeństwo może zostać unieważnione lub może przejść do kroku uzasadniony (na przykład wspólne dziecko zaraz po urodzeniu) – nieprzewidywalne okoliczności życiowych.

Unieważnienie małżeństwa – jest to okazja, aby pozbyć się skrupułów żonę przy pomocy sądu. Jeśli jednak małżeństwo jest oficjalnie rozwiązana, to żaden sąd nie jest jego fikcyjny nie rozpoznaje. Wiedząc o tym można zaoszczędzić od utraty, na przykład mieszkania. Ponieważ firma małżeństwo, zaufanie, niebezpieczne.

Aby zabezpieczyć się przed ewentualnymi negatywnymi skutkami „małżeństwa” wziąć pokwitowanie do przyszłego małżonka o swoich zamiarach nieważnych. Dzięki temu można szybko rozpoznać małżeństwa za nieważne, jeżeli okoliczności spod kontroli i trzeba „eksmisji” opór „małżonka” ze swojej przestrzeni życiowej.

Czy zawrzeć małżeństwo z rozsądku?

  To wszystko zależy od przygody, dobrze, ram moralnych. Niektórzy uważają zawarcie takiej „deal”, jak sprzedaż w kraju i siebie, inni postrzegają jako sposób rozwiązywania problemów w czasie. Powodem jest to, a te i inne.

Jeśli jesteś gotów podjąć ryzyko i są świadomi możliwych nieprzyjemnych konsekwencji, że wiesz jak zneutralizowania – dobrze, to możemy spróbować.

Jeśli jesteś na siłach i nie boisz się, że swoiste konsekwencje mogą być o wiele bardziej poważne korzyści – a potem myśleć o innych sposobów, aby rozwiązać swoje problemy. Są one po prostu tam, trzeba tylko patrzeć.