888 Shares 5633 views

domatorstwo

A dziś, w czasach starożytnych stale dyskutowane temat życia rodzinnego. Jak znaleźć właściwą drogę do małżeństwa? Jak utrzymać rodzinę razem? Jak uniknąć błędów i uczyć się w czasie, aby dojść do konsensusu? Często jest to powiedziane w czasie patriarchy Nikona, powiedzmy do dnia dzisiejszego.


Małżeństwo z rozsądku zawsze odrzucił cerkiew jak pierwotnie skazane na próchnicę, ponieważ w takiej relacji na wstępie określić fałszywe. Zazwyczaj notowania w relacji małżeńskiej nie może być! Wyobraźmy sobie, że za pomocą ich piękno lub materiały i wysoką pozycję, po prostu nie może utrzymać swojego partnera przez całe życie, bo prędzej czy później może pojawić się z inną kobietą, gotowy zaoferować swoją młodość i piękno w zamian za małżeństwo. Czy w tym przypadku stać współmałżonka?

W ogóle, cała miłość, na tyle dziwnie, można podzielić na dwie kategorie: od Boga i demonów. Boska miłość jest zesłana przez Jezusa Chrystusa, naszego Boga, który nakazał kochać siebie aż do śmierci.

Devilish sama miłość charakteryzuje się emocjonalność, ostrość, patrząc sobie nawzajem niedociągnięcia. Na początku takiej miłości jest egoizm.

żona patriarcha Nikon poszedł do klasztoru po mnisi śluby męża. Ten zastaw to prawda uczucie dwojga ludzi ożenić Chrystusa.

Oczywiście, w początkowym etapie relacji i rodziny i relacji w ogólnym mężczyzny i kobiety nie są jeszcze połączone głębokie uczucia, miłości i uczucia. Jak cokolwiek to było, ale takie uczucia nie można nawet nazwać miłością. To prawda, że doskonała miłość rozwija się w czasie, a to jest dość trudne i bolesne. Po tym wszystkim, nic dziwnego, że mówią, że rodzina – to bardzo trudne. Z biegiem czasu, mąż i żona zaczynają czuć jedność duszy, wspólne powołanie i integralnie ze sobą.

Nawet apostoł Paweł powiedział, że w głowie rodziny zawsze musi być człowiekiem, a człowiek jest zawsze na Chrystusa. Tak więc, głównym elementem jest rodzina Jezusa. Dlatego rodzina musi się zmienić z punktu widzenia chrześcijańskiego sposobu życia.

Oczywiście, wiele osób nie może zrobić to samo, jako żona patriarchy Nikona. Ale to nie jest samozaparcie jest podstawą rodziny. Podstawą małżeństwa jest zawsze zrozumienie i cierpliwość z siebie nawzajem niedociągnięć. Dopiero po tych zasad, można wiele osiągnąć i bardzo wydajne, aby żyć swoim życiem rodzinnym, który odbędzie się w przyszłym kochać i doceniać osoby.

Źródło: www.nikon.su