850 Shares 7744 views

Idealne małżeństwo

Wiele zależy od tego, czy połączenie jest tworzone dla celów małżeństwa, czyli: małżeństwo jest udane czy nie. Co to znaczy? Jeśli miłość sprawia, że człowiek silniejszy, lepszy, piękniejszy, jeśli dwie połówki łączą się w spójną całość, więc między nimi powstała udany związek. A jeśli kochasz psuje jakość osobie i pracy wykonanej przez nich, czy to na spadek, a każdy czuje się samotny znowu nawiązaniu połączenia między nimi się nie powiedzie.


Dobra, piękna miłość przynosi największą radość i radość. Jeśli nie ma miłości, tam jest cierpienie, udrękę, smutek, niezadowolenie. Łamanie miłość, miłość bez wzajemności, życie pełne kłótni i niespełnionej miłości są przyczyną nieznośnego cierpienia. Jeśli dana osoba jest niezadowolona z życia, albo nie lubi nikogo, ani rozczarowany w miłości. Miłość – jest przyprawą życia, jedzenie bez soli oburzony i zbyt słone – nieprzyjemne. Od najwyższego znaczenia miłości w bilansie wszystkich sił twórczych, nie tylko w energii zużywanej na tworzenie ciało fizyczne, człowiek jest zobowiązany do prawidłowego ich rozdzielić, a kobieta nie ma prawa przeszkadzać mu w tym. Przyciąganie do środka Ziemi, wzajemne przyciąganie ciał niebieskich oraz przyciągania, które jest utworzone pomiędzy dwoma kochankami – to jedno i to samo zjawisko, które opiera się na kosmicznej przyciągania, wielkiego Boga miłości. Jednocząc wszystkie relacje funkcji jest błogosławiony, nawet boski, bo jest nie tylko stworzenie życia fizycznego, ale także rozchodzenia się światła w ogóle. Jeśli funkcja ta odgrywa rolę przeciwną i ludzie sprzedają nie tylko ciało, ale również duszę, prymitywnie i upokarzania myśl i świadomość, stają się zbędne, diabelski.

Jeśli energia psychologiczna koncentruje się na narządach płciowych, wyższe ośrodki seksualne spowalnia, a następnie zatrzymać i milkną. Z tego powodu, najwyższy duchowy wyrazem są zakończone, a najwyższy die produkt. Jeśli miłość jest budujące, dzieje się odwrotnie: najwyższą formę dążenia. Wszystko największy sukces zawdzięczamy wielki twórczą siłę miłości. Zmniejszając w sferze duchowej twórczości roli i znaczenia kobiet, mężczyźni mają taki, który ogranicza możliwości twórcze. Jak można ten błąd występuje w człowieku? Człowiek musi mieć co ma obejmujące więcej wysoki poziom świadomości, a także u kobiet – uczucia. Silnego baterii równie niezbędny jak męskiego umysłu, który działa biegun dodatni męskości i kobiecych uczuć, które mają ujemny biegun kobiece. Niezależnie od siły nie miał biegun dodatni, czy ujemny będzie słaby, bateria będzie mierzona jako wynik ujemny. To samo można powiedzieć, że ujemny biegun jest silniejszy i dodatnie – jest słabszy nadal, moc baterii będzie mierzony przez słaby składnik. Oznacza to, że jeśli na zawarcie małżeństwa chcesz tworzyć silną baterię, konieczne jest, aby wybrać z jednakową siłą na siłę silniejszy nie poszły na marne. Jeśli mężczyźni i kobiety oceniają swoje mocne strony i umiejętności, powinni pomagać sobie nawzajem, jak zawsze potrzebuje innych, ale w przeważającej części są tylko z boku w roli wymaga. Tylko mądry, świadomy, dwutorowe podejście może dać prawidłowego i sprawiedliwego rozwiązania kwestii. Ponieważ kobieta mieszka uczucia, trudno jest wyobrazić sobie człowieka bez uczuć. Dlatego człowiek musi często powiedzieć kobiecie, że ją kocha. I jak człowiek zdominowany przez roli świadomości, kobieta często musi zwrócić się do człowieka za rozsądną radę, co będzie schlebia jego próżności. Każdy człowiek musi być świadomy tego, co potrzeb żony, co jej trudności i pragnienia, przynajmniej częściowo spełniają je i zapewnić jej sensowne porady. Kobiety szczególnie potrzebują ładne słowa, dobrą radę, a następnie obrony, cała reszta to będzie mógł się ulokować.

Kobieta powinna pamiętać, że przywództwo w wyborze należy do mężczyzny. Tak, zaletą świadomości i zimna wyrok zapewni właściwe rozwiązanie-dowolny złożony problem.

Jeśli przywództwo w wyborze przenieść kobietę, ona może podjąć decyzję pod wpływem uczuć i pragnień, a następnie możliwe jest, że to może być mylony ze swoich uczuć miłości. Jeśli człowiek dokonał wyboru, kobieta może łatwo znaleźć dla siebie, w oparciu o to, co jego wybór został dokonany, czy to miłość czy celem jest, aby obliczyć, czy może zaakceptować ofertę lub nie.
Kobieta musi mieć się na baczności, aby nie żałować decyzji w przyszłości. Jeśli duchowe fundamenty człowieka są już uformowane, taka osoba jest w poszukiwaniu jego połowie. W głębi duszy, wie o istnieniu własnej połowie i to, co trzyma go na biednych wyborów. Więc, niech wie, bez wątpienia, niech Można poczuć całym sobą, wyczuwa, niech ufa umysł z przekonaniem, że gdzieś, być może daleko, może bardzo blisko z nim mieszka stworzenie, spotkanie, które jest nieuniknione i czeka planowano. Jeżeli spotkanie nie odbędzie się, a potem, było utrudnianie sytuacji.

Twierdząc, relacje z innymi ludźmi, mamy zatem uniknąć tego przewidziano spotkanie z jego połowie. Dla harmonijnego małżeństwa musi być korespondencja między organami, duszy i ducha partnerów. Powinny one być przyjemne dla siebie zarówno fizycznie, jak i znaki mecz do wzajemnego inspirowania aktywności twórczej, mają te same aspiracje, ten sam sposób myślenia i te same idee, i nie powinny kolidować z niczym na drodze do doskonałości duchowej.

Bardzo duża liczba osób zawarcia małżeństwa na podstawie fizycznego przyciągania kiedy ładny wygląd i zalotny chód staje się przyczyną frywolny małżeństwo; nic nie może być harmonijny w takich rodzinach. Ze względu na dużą liczbę takich małżeństw naród degeneruje. Człowiek powinien brać poważnie małżeństwo, mają wiedzę, które są wynikiem badania życia małżeńskiego i rodzinnego. Badania pokazują, że stosunki małżeńskie kluczową rolę do odegrania relacje moralne, miłość, zaufanie, szczerość i z tych ^ wspólności poglądów w Unii rodziny.

Prawdziwa miłość sprawia, że kochanka najdroższy i najbliższego przyjaciela. Wysokie poczucie miłości człowiek nosi przez całe życie, a nie test nie może wstrząsnąć to uczucie, jeśli nie została zakończona realizacja programu. Małżeństwo jest znacznie poważniejsza sprawa, niż się wydaje. Wielu nie wierzy, że ludzie są połączone ze sobą nie tylko w tym życiu, ale w życiu innych, a nie tylko wąskich połączeń osobowych, ale także dzieci i ich rodzin. Jeśli małżeństwo jest stały i silny związek harmonijny, urodzony w takiej rodziny, dzieci są obdarzone najlepszych cech. Jeśli harmonijnego środowiska, dzieci dorastają pod dobrą opiekę i mają szansę na poprawę. W szczególności prawo do zawarcia małżeństwa na podstawie duchowej jedności, inaczej energia seksualna ogranicza ścieżkę do ludzkiej doskonałości.

Deyl Karnegi pisał o tym: „Nie być analfabetami w sprawach małżeństwa”, a to jest najwyższą prawdą. Jakie są tylko tragedia lub martwić się ludzi z tego powodu. Osoba, powinien zapoznać się z trudności, jakie mogą pojawić się w życiu człowieka, w związku z małżeństwa, a także wiedzieć, co będzie żonaty nowe obowiązki i możliwości. Musimy wiedzieć, że mówi o życiu, astrologia, wiedzy o liczbach. Jeśli mężczyzna poślubi bez doświadczenia, naiwny, nieświadomy niczego, może on zabić z powodu jego wyboru. Szef Centrum stosunków rodzinnych w Los Angeles, dr Pol Popenou poznać historię tysiąca małżeństw. Dr Popenoe, który jest jednym z największych specjalistów w dziedzinie małżeństwa, uważa, że rozwody wystąpić z czterech powodów, że to ma znaczenie:

1. niedopasowanie seksualne.
2. Obecność różnych opinii dotyczących czasu wolnego.
3. Trudności finansowe.
4. psychicznej, fizycznej lub sensorycznej dysharmonii.

Według różnych naukowców, pierwsza pozycja pozostaje na niezmienionym poziomie, podczas gdy inne zmieniają się cały czas. Ale obraz ormiańskiej kobiety, jej poświęcenie w imię zachowania stabilności rodziny, nikt nie może zaprzeczyć.

. Dr JW Hamilton, badając życie małżeńskie sto kobiet i stu ludzi, pisał: „Tylko bardzo arogancki i pewny siebie w ich przewidywania psychologa mogą twierdzić, że najbardziej nieudanych małżeństw nie ze względu na niedopasowanie seksualne”. W każdym razie, gdy satysfakcja seksualna osiągnięty, wszystkie inne problemy mogą być rozwiązane.

Dr Butterfield napisał: „Happy małżeństwo rzadko jest przypadkiem, że jest to wynikiem świadomej pracy, mądry i przemyślany program.

Wielu z was czytając to może obalić to, ponieważ istnieją okoliczności, które nie tylko są niemożliwe do przewidzenia z góry, ale nie mogą być programowane. Do tego momentu będziemy wracać.

Osób nie chce zrozumieć, że akt seksualny jako akt miłości – to jedno, ale jako wymogu zwierząt – to inna sprawa. Co więcej, są one sprzeczne ze sobą. Jaka jest różnica między nich? Ludzka miłość jest uporczywe poczucie i determinację, aby zawsze być blisko źródła ich kochać i należeć tylko do niego, podczas gdy zwierzę jest tylko pragnienie ugasić głód seksualny, po której przedmiotem jego pożądania nie musiał. O miłości i romantycznych związków wynikających z miłości, dr Butterfield pisze: „stosunki seksualne z wszystkich różnych relacji, które są małżeństwem, single, co małżeństwo przyjemne, ale jeśli nie są one w porządku, i nic innego w kolejności nie może być ”.

Główna trudność polega na tym, że na pierwszy rzut oka koncepcja miłości może być mylony z wieloma innymi cechami, nie wspominając o ślepą wiarę i fałszywych obietnic. Zwłaszcza kobiety, która jest prowadzona przez swoich emocji i uczuć, nie może być trudności w tych przypadkach, gdy jest to konieczne w czasie i poprawnie orient i później często może żałować podjętych decyzji. A młodzi, niedoświadczeni ludzie nie potrafią odróżnić miłości, przyjemne wrażenie, wewnętrznego aspiracji duchowych, prosty naturalnej sympatii i pożądania seksualnego. Co by wszystkie te uczucia, że mogą być spełnione, on uważa, że to jest miłość i tylko po ślubie uświadamia sobie, że popełnił fatalny błąd, którego przyczyny – braku wiedzy, ale wiele możliwości powrotu. Ale są też bardziej straszne małżeństwo brzemienne w skutki, które składają się na ryzyko śmierci, nawet jeśli rodzina wścibskich oczu wydają obsłudze. Najsłabszym partnerów stopniowo męczące, nie powiedzie się z powodu wypadku lub zabite w inny sposób, w innych okolicznościach.

Naiwnością byłoby zdradzić nieuwagi takie fakty umieścić życie na niebezpieczeństwo śmierci, tak aby zaspokoić pragnienie. W wyniku wielu lat badań Zarejestrowałem liczne przypadki takich małżeństw.

Energia seksualna jest bardzo ściśle związana z najpotężniejszych energii życiowej. To – uśpiony w organizmie zwycięskiej energii, która może obudzić się w sposób szczególny i wpływów, a potem rzuci się taką siłę, która może mieć katastrofalne skutki, jeśli dana osoba nie będzie fizycznie powściągliwy, a dusza – nie są wystarczająco rozwinięte. Człowiek musi poślubić i prowadzić odmierzoną życie seksualne. Wymagane jest tylko czystości fizycznej i psychicznej.