700 Shares 7266 views

Co można znaleźć szkielety w szafie męża?

Gdy zdecydujesz się przenieść i żyć razem z mężczyzną, to nie można jednak alarm fakt, czy to ci, którzy nazywają siebie i to, co się wydaje. Mimo, że uczucie, że nie wiem wszystkiego o partnera, przeraża nawet bardziej straszne może być prawdą, przypadkowo otwarty, więc trzeba dostroić się i być gotowym na wszystko. Co szkielety są przechowywane w szafie swojego faworyta?


Parada byłych kochanków

Ludzie nie są rzadkością, aby zastanawiać się, jakiego rodzaju osoby z ich drugą połówką w młodości, podobnie jak poprzedni związek. Spójrzmy prawdzie w oczy: wszyscy mieliśmy te Heady razy kiedy przyjedziemy do ulotnej relacji. Może lepiej nie iść w głąb materii, aby szukać prawdy, biorąc pod uwagę własną przeszłość eksperymentalna. Gdy historia jest o namiętnym romansie w tym samym czasie jako pasterza i wycieku bankiera, a następnie, wierz mi, to nie doprowadzi do najlepszych wyników. Jeśli masz jakąś tajemnicę, która jest warte zachowania w tajemnicy, to lepiej nie szukać informacji o przeszłości stosunku do współmałżonka.

Chodzi o to, aby zapomnieć

Jest jedna rzecz – podzielić się z mężem błędów z przeszłości, ale więcej – odkryć niedawnej niedyskrecji. Oczywiście, ludzie lubią „praca późno”, ale wrócili do domu i damskie perfumy zapach jak twojej siostry, ale to nie znaczy, że są one ze sobą. Ponadto, szminka, że znalazłeś się na kołnierzu swojej żony, twoja siostra nie jest odpowiednia, a te długie rude włosy nie mogą być nią, bo była brunetką. Nawet jeśli tak jest w przypadku, każdy związek może przezwyciężyć chwile słabości. Więc schować głowę w piasek, nie patrzeć na problem, aż zobaczysz fakty, które dowodzą niewiernością męża.

łazienka

Już 20:30, mówiłeś o zamiarze uzyskania żonę do łazienki w 8, i był tam w ciągu godziny. Knock raz, aby upewnić się, że nie zasnąć, ale nie odpowiedział. Nie wiem, co jadł, ale przekonani, przewód pokarmowy człowieka stworzonego z żelaza, więc możesz mieć pewność, że nie jest zatrucie pokarmowe. Nie znajdziesz książki o historycznych broni lub broszury o wojnie domowej, więc nie jest to nowa działalność. Rozważyć utworzenie dodatkowego proszku pokój w swoim domu, będzie to zaciszne miejsce, w którym współmałżonek nie będzie przeszkadzał.

przypadkowe odkrycie

Pomimo faktu, że jesteś spanie w tym samym łóżku nie jest jeden dzień, po prostu teraz natknął się na tajemnicy wieku ukochaną osobą. Odkrycie miało miejsce, gdy słońce zapukał do okna i otworzyć oczy i zobaczyć prawdę. Kogo czujesz zmęczenia, mężczyzna w średnim wieku, obciążone problemami, w rzeczywistości okazało się, że prawie 20-letnich chłopców. możesz tego przegapić, bo wydawało Ci dojrzewać. W każdym razie, jeśli tak dobrze razem, to lepiej zostawić wszystko tak jak jest.

druga rodzina

Czy uważasz, że coś jest dziwne, bo twój mąż nie wrócił do domu na kilka dni, a uzasadnienie w postaci wyjazdów staje się nieprzekonujące z kilku powodów. Próbował włamać się do domu sąsiada, używając różnych kluczy, często odnosi się do dzieci nieprawidłowych nazw. Oczywiście, nie starają się pukanie do drzwi do nieznanej kobiety, nie potwierdziła istnienia innej rodziny. To może być wielkie nieporozumienie, które sprawi, że będziesz wyglądać szalony!

długi

Taka informacja jest zawsze spada na nas nagle. Zdarza się, że kobieta otrzymuje zawiadomienie o zwłokę męża, w rzeczywistości – nie miała pojęcia, że istnieje jakiś rodzaj kredytu. A kiedy masz pytania dotyczące finansów, druga połowa to nigdzie nie można znaleźć. Masz odwzorowane wszystko i zrozumieć, że twoja rodzina jest pływanie w długach, a ty jesteś na skraju rozpaczy i bankructwa. Najlepiej jest, aby się uspokoić, ponieważ jest to jedyny sposób, w jaki sposób można poradzić sobie ze wszystkimi trudnościami. Ponadto, kredyt jest nie dla ciebie, więc nie martw się.

filantrop milionerem

Kto mówi, że wszystkie tajemnice są złe? Na przykład, dobrze jest dowiedzieć się, że twój mąż, który pozostawia regularnie z domu w smokingu, nie chodzą na randki, a uczęszcza bale charytatywne, który zbiera pieniądze dla bezdomnych dzieci. Okazuje się, że bardzo rzetelny mąż jest sierotą, jego dobre i bogate rodzice zginęli, gdy coś w jego oczach, a on po prostu oszczędzić te same dzieci! Nie wiem, dlaczego jego rodzina tragedia nie była omawiana przed wymieniane śluby wesele, ale masz pewność, że wszystko jest w porządku. Udział w jego organizacji charytatywnych – jest pewny sposób, aby pokazać poparcie.

superbohaterem

Więc zdecydowaliśmy się pójść za nim do domu po spotkaniu charytatywnym i że cena, jaką płacisz za małżeństwo z bogatym mężczyzną. A cena … ekscentryczny? Stale trzeba się ubrać i wyglądać część, do przestrzegania wszystkich zasad etykiety, aby nie złamać prawa. Jak najlepiej i pokazać solidarność, być prawdziwym przyjacielem, a nie tylko jego żona.

przerażająca choroba

Czasami można ukryć swoje sekrety, ale tylko w celu zapewnienia, że nikt nie został ranny. Mężczyźni też mają nadzieję uchronić Cię przed takimi problemami, ale czasami wymyka się spod kontroli! Nie można pomóc, ale czujesz, że twój ukochany przeżywa silny ból, biorąc pod uwagę straszny stan skóry i straszny zapach. Próbowano wspomnieć o tym podczas kolacji, ale nie jest to bardzo wygodne. Nasza propozycja – wezwać lekarza do domu.

Byłaś oba pracoholików

Cóż, to jest niewygodne. Tutaj myślałem, że miałeś kariery, niezależnie od współmałżonka. To jest dobre, choć … nie czujesz, że twoja kariera zajmuje dużo czasu, a małżeństwo jest spychany na drugi plan. To będzie prawdziwy przełom, jeśli każdy z was i będzie nadal poświęcać czas do pracy. A jeśli trzymać się razem, należy żyć długo i szczęśliwe życie!

chorobliwy hobby

Dlaczego wszystko jest zawsze poza kontrolą? Na przykład, jesteś razem w muzeum, podziwiając zdjęcie, a potem odwraca się, ponieważ jest to dość interesujące. Wreszcie, podczas specjalnej kolacji rodzinnej, zapowiada swoją nową pasję wypychanie wykazujący nadziewane szopa. Spróbuj z szacunkiem i zrozumieniem wobec hobby druga połowa.

całkiem obcy

W każdej chwili, gdy ktoś Ci zależy, aby przejść się późno w nocy, budzi podejrzenia. Jednak kiedy przychodzi do domu pijany i butelki na rękę, czujesz lęk. Mówiłeś i zgodził się na fakt, że był po prostu szalony naukowiec, ale potem przyszedł i powiedział wprost: „Ja jestem z planety Saturn, I porywa naszych sąsiadów” Czy mogę złożyć wniosek o rozwód, ponieważ ukochany małżonek dosłownie z innej planety? Szczerze mówiąc, to zależy od stanu w którym mieszkasz.

zajęcia nocne

Może się zdarzyć, że z czasem twój małżonek nie będą już wracać do domu w nocy, i będzie to wyjaśnić do odwiedzenia kursy biznesowe, hobby jakieś hobby, ale w rzeczywistości okazuje się, że jest hazardzistą. Powinien on być powiadamiani, gdy tylko zauważy się z trudnościami finansowymi. niewierność finansowy jest tak poważne, jak każdego problemu rodziny, więc należy skonsultować się z prawnikiem.

Żyć w kłamstwie

Nawet jeśli twój partner nie uwolni cię od szczegółów jej tajemnic, to nie znaczy, że nie można nauczyć się przebaczać i znowu żyć razem. Najlepszym sprawdzianem najsilniejszych ogniw są przeciwności, a jeśli sytuacja jest – to jest coś, z powyższego, masz problemy w związku. Jeśli nie jesteś w stanie poruszać się zdrady, należy pamiętać, że wybór należy do Ciebie.