641 Shares 3621 views

Argument z mężem. Smutny konieczność czy powodem na alarm

Tematem skandali rodzinnych nie traci swoje znaczenie w całym okresie ludzkiej egzystencji. W dążeniu do poprawy stosunków, co do zasady, kobiety szukają pomocy u psychologów i specjalistów w dziedzinie małżeństwa i rodziny. W wyniku oceny i systematyzacji ogromnej liczby faktów ujawniło kilka istotnych powodów, które występują kłótni z mężem. Na liście przyczyn zawirowań rodziny i zakłócenia pojawiają się w podziale ról i błędy w relacji partnerów do siebie, a różnice poglądów „do życia”, i kryzysy w relacjach seksualnych aż do rozczarowania ze swoim partnerem. Wiele z pieprzem w życiu rodzinnym próbując doprowadzić „inwazyjny” opieki ze strony rodziców, uzależnień i chorób, nieświadomego konkurencji o władzę, problem komunikatywnym planem. Lista powodów, dla których nie są stałe kłótnie z mężem, mogła być kontynuowana w nieskończoność. Ale wszystkie z nich można podzielić na siedem głównych grup.


Pierwsza grupa obejmuje spats spowodowała chwilowy wpływ na postawy ludzi. Tych, którzy wykazują kochający wzrosła na początku, że w środku życia rodzinnego, aby stać się roszczenia inicjatora. Członkiem rodziny tandemie zaczyna wyliczać wyrzuty i skargi, jeśli nie może osiągnąć harmonię, podświadomie, że przewiduje smutnym zakończeniem i nieświadomie zaczyna działać zgodnie z wygenerowanym modelu.

Aby ratować sytuację w tym przypadku jest to możliwe, jeśli fundamentalnie przemyśleć styl zachowania w stosunku do siebie. Zatrzymaj dręczące i wzajemnych oskarżeń. Należy natychmiast usunąć z za stosunki i zapomnieć błędów z przeszłości. Rodzinny zwycięzców tam „wojna”. Kiedy jeden tonie drugiej, a następnie jest on w krytycznej sytuacji. Nadszedł czas, aby wyglądać atrakcyjnie cechy u partnera, a nie po prostu zignorować faktu, że powoduje podrażnienie.

Druga grupa składa się z kłótni z mężem, spowodowane walką o przywództwo w parze. Podczas walka ta przejawia się w miłości cicho, co „szef” w pewnych obszarach stosunków, w jej wyjątkowy, niepowtarzalny i atrakcyjny. Ale później przychodzi etap oceny krytycznej, to było wtedy, i roszczeń bulionu gotować. Często w tym czasie człowiek zaczyna wystawiać swoje poglądy jawnie jako główny, drugi seans w tym przypadku „narrow-minded mądrość” zaczyna ustępować, dopóki związek nie jest osiągnęła punkt krytyczny.

Jak tylko relacja zaczyna iść do kategorii zawodów, konieczne jest alarm.

Trzecia grupa przyczyn, które są ciągłe kłótnie z mężem, uchylenie problem na podstawie budżetów rodzinnych. Opcje dla roszczeń na tym polu nie liczy. Zaleca się, aby uniknąć większości z nich wspólny dochód jest podzielony na trzy obszary. W pierwszym wziąć pod uwagę ogólne potrzeby drugiej części kieszeni wszystkich członków rodziny, aby rozwiązać problemy związane z małą przejażdżkę osobisty tramwajowej, aby naładować swój telefon, i trzeciej części mają jako wspólne oszczędności. Udział każdego obszaru zależy od dochodu rodziny i ogólny konsensus wszystkich członków.

Czwarta grupa skandali jest podstawą przyczyn, które prowadzą do rozwodu. Jeśli spór z mężem wynikać z nieprzestrzegania zasad moralnych, etyki rodzinnych i cudzołóstwie, droga do rozwodu wchodzi Homestretch. Trudno jest przywrócić stosunki przynajmniej na poziomie wspólnego ludzkiego zrozumienia, kiedy zemsta szaleje nienawiść, gniew i oburzenie. Jeśli nie rozwieść, wzajemna izolacja w tym przypadku zalecane.

W piątej grupy, zdecydowano, aby zebrać skandali, z powodów bardzo podobnych do tych opisanych w drugiej kategorii, ale powstałe w wyniku nierówności społecznych. Dyrektor finansowy i woźny zły początek, aby zrozumieć siebie w rodzinie. Argument z mężem zaczynają przypominać sprzeczka produkcji.

Część sporów rodzinnych spowodowanych domniemanym wzajemnego niezrozumienia, iw rzeczywistości, fałszywe nadzieje szóstą grupę. Argument z mężem są spowodowane trochę fantastyczne, ale często prowadzi do prawdziwego skandalu z poważnymi konsekwencjami. Jedna strona (często samica) oczekuje od drugiej strony o wszelkich szczególnych przejawów miłości, niezwykłych łask lub specjalnych zachowań. Jednocześnie opiera się ona na „telepatyczne” zdolnościami jej kochanka. Im bardziej poważne podejście, tym bardziej gorzki zawód. Podpowiedź lub powiedzieć bezpośrednio nie spróbować?

Siódma konflikty grupa jest połączenie wszystkich poprzednich. Konflikt nie został rozwiązany, a pritushenny kompromis jedna ze stron, prędzej czy później będzie rozwijać się w tej samej formie, lub nabędzie nową formę, ale przyczyną skandalu pozostaną, a nawet pogarsza nowymi zarzutami.

Budować rodzinę razem łatwo, to jest trudne i niemożliwe jest sam rozwiązać problemy rodzinne.