767 Shares 2319 views

małżeństw gości: Postęp czy utopia

Obecnie ta forma relacji małżeńskich jak małżeństwo gość nie jest już coś nowego i niezwykłego. Uważa się, że jego formacja rozpoczęła się ponad 40 lat temu i teraz dość powszechne. małżeństw gości dotyczyć związku małżeńskiego bez mieszka razem ze sobą. Wielu ludzi wierzy, że małżeństwo polega niewierności po obu stronach zarówno mąż i żona. W rzeczywistości, para, którzy są w stanie gości często nie występuje nawet o zdradę, ponieważ są one w drży oczekiwane spotkanie ze sobą.


Według socjologów, głównymi przyczynami tego typu małżeństwa jest wysoki poziom samowystarczalności mężczyzn i kobiet. Jeśli wcześniej kobieta w większym stopniu zależy od człowieka, jako męża od czasów starożytnych służy jako głównego żywiciela rodziny i zwolennik, ale teraz ich rola nie jest jasno określony. Po tym wszystkim, czasami kobiety zarabiają znacznie więcej silniejszą płeć, więc nie wydają się dzielić swoje życie z drugą osobą.

Psychologowie są podzielone na ile gość małżeństwa pozytywnie wpływać na rozwój społeczeństwa. Niektórzy uważają, że małżeństwo na odległość jest idealnym miejscem na etapie pre-ślub w stosunkach. Ale większość zwolenników gościa małżeństwa są osoby, kategoria wiekowa powyżej 30 lat. W tym czasie, zarówno mężczyzna i kobieta są realizowane w życiu, a dzieci są coraz starsi, więc nie ma sensu stara się utrzymać związek, że szczep obojga małżonków. Wielu psychologów twierdzi, że małżeństwo bez współżycia jest idealny wzór miłości do życia, jak mężczyzna i kobieta nie mają wystarczająco dużo czasu od siebie, więc nie ma poczucia zmęczenia z relacji.

Głównie gości małżeństwo opracowany w krajach europejskich oraz w naszym regionie jest nadal postrzegana z pewnym przekonaniem społeczeństwa, więc ich rozwój jest znacznie spowolnione. Sekrety szczęśliwego małżeństwa może być łatwo wyrażona w separacji profesjonalistów. Jednym z głównych pozytywów jest to, że wspólne gospodarstwo domowe nie będą w stanie zniszczyć romantyczny związek. Każda kobieta chce jej mężczyzna, aby być interesujące, aby zachować pewną mistykę, urok. Kiedy mój mąż przychodzi tylko do odwiedzenia, moja żona ma wyjątkową okazję, aby zawsze być na szczycie i Zaskocz swoich partnerów różne obrazy.

małżeństw gości pozwoli uniknąć wielu kłótni i wzajemnego oskarżania, jak przestrzeń osobista każdego nie ogranicza i nie jest naruszone. Kobieta może bezpiecznie przejść o swój wygląd i stworzyć komfort, że nikt nie będzie złamać. Człowiek w tym przypadku nie jest zaniepokojony rozrzucone skarpetki i, w razie potrzeby, można przeprowadzić cały wieczór przed telewizorem, oglądając piłki nożnej i nie bojąc się gniewu żony.

Początkowo małżeństwo w odległości uprawiania międzynarodowych małżeństw. Małżeństwo z obcokrajowcem oznacza, że kobieta będzie musiała przenieść się do innego kraju dla niej, nauczyć się języka obcego, do zaangażowania się w pełnych dokumentów zastępczych. Zwykle oboje małżonkowie są gotowi zrezygnować z ich sposobu życia, ale pragnienie, by być razem. Potem przychodzi kwestia decydując się na odwiedzenie siebie od czasu do czasu przyjazdów.

Ale zrozumiałe jest, że bez względu na to, jak mąż i żona nie starają się zachować swoją niezależność i emocji, głównym celem każdej kobiety jest przedłużenie gatunku. Dlatego po narodzinach życia dziecka zmienia się drastycznie, ponieważ jego potrzeby rozwojowe wymagają stałej obecności obojga rodziców. To właśnie w tym czasie małżeństwo gość powinien wzrosnąć do tradycyjnego współistnienia.

Aby małżeństwo gość służył jako utrzymanie romantyczny związek i wiecznej miłości, trzeba pragnąć zarówno mężczyzn jak i kobiet. Tylko wzajemna zamiar budować swoje relacje w pewien sposób będzie dobry.