137 Shares 5142 views

Mądre kobiety wiedzą, jak pogodzić się z mężem

Mądrość ludowa mówi, że kłótnia i tymczasowa rodzina showdown wzmacniają tylko uczucia, jednoczenia ludzi i uczynić ich związek mocniejsze, wytrzymalsze. Może tak jest. Ale kiedy kłócą się z moim chłopakiem, moje serce tak źle, że chcę wyć. Ale kiedy pamiętam wszystkie słowa, które powiedział w ogniu gniewu, zazwyczaj staje się frustrujące. Po tym wszystkim, połowa z nich nie mają nic wspólnego, który został poinformowany.


Jeszcze bardziej nieprzyjemne staje, kiedy zdajesz sobie sprawę, że nie jest twoja wina, w innym kłótni. Ale jednocześnie wiesz, że trzeba jak najszybciej zawrzeć pokój z mężem. I słusznie. Życie jest zbyt krótkie, aby marnować go na bezsensowną kłótnią. Szczególnie dlatego, że zażalenia rodziny nie pozostają niezauważone.

Kłótni i skandali między mężem i żoną okresowo migać. Nie można tego uniknąć. Przyczyną kłótni mogą być nawet drobny szczegół. W niektórych sprzeczek i kłótni długo, inni są tolerowane, nie mając czasu, aby odzyskać po skandalu.

W rodzinach, w których mężowie są różne temperament ciężki lub przebywające starszy rangę, są często pierwszym, aby przejść do rozejmu jest konieczne do żony. Nosi długi czas pomysł jak pogodzić się z mężem. Najbardziej niepokojące wszystkim, że będzie musiała przyznać się do winy, nawet jeśli współmałżonek jest źle. Są ludzie, którzy nigdy nie będą wiedzieć, że mogą się mylić.

Cięższy niż kobiety, która wie i rozumie, że to boli. Jednak zdaje sobie sprawę, że istnieje pewna zależność od męża. Ona znęca się od złych myśli i jednocześnie myśleć o tym, jak pogodzić się z ukochanym.

I tutaj, aby pomóc kobietom w myśli podobne. Istnieje kilka sposobów, aby pogodzić się z mężem i jednocześnie udowodnić mu, że się mylił i delikatnie podkreślić błędów. Kobieta powinna być nie tylko cisi, uległe i posłuszne żony, ale także mądry. Tylko mądra kobieta może uczynić niewolnika silnego i potężnego muzhichinu. Tylko oswoić i pielęgnować go na uwadze. A tak przy okazji, w ramach uzgodnień mądrość odgrywa drugorzędną rolę.

Najbardziej skutecznym sposobem, aby zapomnieć o kłótni – para zaczęła znosić w łóżku. Ktoś może wnieść sprzeciw, że po argument po prostu nie chce żadnych pieszczot, żadnych pocałunków, nie ma ciepłej uściski. Ale niech mi argumentować! Po uruchomieniu gry i miłosną grę wstępną, nie trzeba myśleć o kłótni. Zostaw showdown później. Po namiętnych ospały oddechów i żmudne słodkości, jest mało prawdopodobne, aby chciał kontynuować nieprzyjemną rozmowę, który spowodował niechęć i walki.

Drugi sposób, aby pogodzić się z mężem, bardziej proste, ale mniej skuteczny niż pierwszy. Jednak istnieją przypadki, gdy wynik przekroczył wszelkie oczekiwania. Istotą tej metody – to po milczy pauzę kilka godzin, aby rozpocząć rozmowę „serce do serca”. Wystarczy pamiętać, że problemy w tej chwili jest to konieczne w celu omówienia i spróbować rozwiązać, zamiast tworzyć nowy skandal. Tak, trudno jest kontrolować emocje i uczucia, gdy widzisz, że partner nie chce słyszeć argumenty i uparcie stoi na swoich pozycjach. Ale kto powiedział, że życie rodzinne – Honey? Tak, masz swoje emocje stale podczas kontroli połączeń. Ale jeśli wszystkie testy do komunikowania się z drugą połowę zostaną zakończone, wynik będzie najlepszą nagrodą za cierpliwość i wytrwałość.

Jeszcze innym sposobem, w jaki sposób pogodzić z mężem, chcę powiedzieć i uczynić go przedmiotem. Fakt, że wszyscy ludzie są w głębi swej duszy, bardzo miękki i podatny. Tak, ze względu na swoją twardość i uparty temperament trudno dostrzec subtelną naturę, w stanie zdenerwować, współczuć i poczuć czułość. Ale wierz mi, ludzie są bardziej delikatne niż kobiet. Ich dotykać – nic. I są one bardzo wrażliwe na fakt, że przestępstwo to spowodowało kochanka i coś zafałszować ją. Tutaj, na tym i można grać mądrą kobietę. Nie ma potrzeby, aby myśleć o tym, jak pogodzić się z mężem. To powinno być łatwe do podjęcia wszelkiego rodzaju przestępstwa i pokazać, że przestępstwo jest wielki. Człowiek jednak surowy, wytrwali i dumny może być ponowne rozważenie ich zachowanie i analizować najnowsze osiągnięcia. Po wprowadzeniu prawidłowych wniosków, to z pewnością dołoży wszelkich starań, aby zawrzeć pokój z Sprytny żony.