427 Shares 2877 views

Jeśli mąż się zmienił: jak się zachować i czy nie brać niczego

Niestety, cudzołożnicy – częstym zjawiskiem. Ale jeśli mąż się zmienił, jak zachowywać się poprawnie, większość kobiet nie wiem. I mało kto może powiedzieć dokładnie z góry, jak sam koncert, poznawania takiego nieprzyjemnego incydentu. Ale od dawna wiadomo, że zwykła przyjaźń między dwojgiem ludzi różnej płci nie istnieją. Nawet jeśli oboje o tym mówić, konieczne jest, aby zrozumieć, że tam, gdzie jest przyjaźń, istnieje także współczucie. A wiadomo, może łatwo przerodzić się w coś więcej.


krok pierwszy

Jeśli mąż się zmienił, jak się zachowywać, każda kobieta decyduje sama. Ale nie trać niepotrzebnie nerwów. Pierwszą rzeczą do zrobienia jest sprawdzenie, czy informacje są wiarygodne. Myśleć, myśleć, jak budować relacje z małżonka ostatnio. Jeśli ten fakt być prawdziwe, starać się zrozumieć przyczyny. Jeśli dom seksualnie wszystko w porządku, wtedy najprawdopodobniej szukał na stronie wsparcia moralnego. Aby rozwiązać każdy problem wymaga świadomości, zwłaszcza jeśli mąż się zmienił. Jak się zachować? Rozmawiać z mężem, ale rozmowa nie powinna być zły i oskarżycielski monolog, to ma być konstruktywna. Zrobić w takiej sytuacji kobiety to jest bardzo trudne, więc przygotuj wcześniej: przewijanie w głowę kilka razy, jak, starają się przyzwyczaić może rozwijać dialog o tym, jak to jest możliwe. Jeśli nie chcesz, aby zakończyć związek, nie jest konieczne, aby użyć zwrotu z pewnej odległości od siebie, umieścić żonę przed bramką.

dwuetapową

Oczywiście, nie jest możliwe, aby rozwiązać problem szybko, jeśli mąż nie zmienia. Jak wtedy postępować? Nawet jeśli ten akt okazało chwilową słabość, konieczne jest, aby działać. Na przykład, należy wiedzieć, kto „wkraczać” w pokoju rodzinnym umysłu i dobrego samopoczucia. To nie znaczy, że jest to niezbędne do obliczenia konkurenta i złapał ją za włosy. Konieczne jest, aby działać bardzo uważnie na mężczyznę, gdyby okazało się, na przykład, że jest to pierwsza żona, konieczne jest, aby wziąć fakt, że dziecko, może on komunikować się, a stosunki z byłą żoną, aby spowodować ból. Należy starać się skupić na swoich uczuciach, zwerbalizować je.

krok trzeci

Jest bardzo ważne, aby poradzić sobie z własnymi emocjami, jeśli mąż nie zmieniło. Jak zachowywać się w każdej chwili, jeśli chcesz płakać czy przekleństwo? Nie powstrzymywać swoje uczucia. Chcę płakać – płacz, jesteś zły – obrócić fotografię na kawałki, palić męża. Jednak, aby wykonywać takie impulsy lepiej, gdy nikt nie widzi. Nie jest konieczne, aby podzielić się z przyjaciółmi i rodziną, co zaszło w rodzinie. Wszakże w wir emocji zamiatanie nad wami nie mogę zrozumieć, jak reszta przyszłym życiu mogą nadal być w porządku.

krok czwarty

Jeśli zdecydujesz, że rodzina jest droższy sobie sprawę, że jest jeszcze miłość, a następnie podejmowaniu decyzji, jak postępować, jeśli mąż nie zmieni, nie spiesz się. Zapewnienie wsparcia dla niego. Kiedy poważny związek współmałżonek nie będzie mógł żyć długo na dwóch frontach. Pamiętaj, psychologów dowiodły, że jeśli człowiek nie jest pozostawiony w pierwszym roku zdrady, tym bardziej uczynić ten ruch trudniejsze. Dlatego też, jeśli poprosił mnie czekać, aby dać mu czas, aby zrozumieć siebie, to jest warte podejmowania.

Oczywiście rada podane powyżej są oparte na racjonalności. Jednak, jak się zachowywać, jeśli mąż się zmienia, często kobieta nie precyzuje, co do emocji przednich i urazy. Jeśli uchwyt nich żadnej siły, odnoszą się do psychologa, z nim sam zdecydować, co jest dobre zachowanie, nauczyć się kontrolować swój gniew i uczucia.