680 Shares 3885 views

żona żony brata – to przyjaciel, towarzysz i synowa …

To po prostu tak się stało, że pomoc przychodzą najbliżsi i rodzimych ludzi w trudnych momentach naszego życia. To oni są w tym okresie, niezawodnego wsparcia i ochrony. „Tam, gdzie nie obsługiwać sam rodzaj pomocy.”: Ludzie, istnieje przekonanie, że mówi


Człowiek – to tylko jeden oddział na terenie dużego drzewa genealogicznego. Teraz istnieje duże zainteresowanie wiedzieć korzenie rodzinne. To zajmuje się genealogią. Pomaga stworzyć drzewo genealogiczne rodziny. Jest możliwe, aby narysować schemat graficzny, który może być Rising – od najstarszego znanego przodka potomków lub malejącej – od was do przodków. Jest wyraźnie widoczne pokrewieństwo. Pożądane jest, aby każda osoba w drzewie genealogicznym mieć oddzielną kartę i określić, gdzie wszystkie informacje na jego temat. Na przykład: „żona żony brata – jest Ivanova Mariya Iwanowna, rok urodzenia, dzieci.”

Ponieważ człowiek przez całe życie staje się nowa rodzina, system będzie bardziej rozgałęziona. Niektóre koncepcje znane z dzieciństwa: ojciec, matka, siostra, brat, matka-in-law, teścia. Ale w niektórych bardzo trudne do zrozumienia. Na przykład żona żony brata – kto to jest? Teściowa, siostra, szwagier, szwagierka?

Terminy pokrewieństwa rodzina są uderzające różnorodność. Powstały one w starożytnej Rusi. Następujące rodzaje relacji:

  • krew-łącząc przodka;
  • nie przez krew, łącząc poprzez małżeństwo;
  • duchowy, jednoczącym Kum.

Najbardziej skomplikowany system – pokrewieństwo, że ma kilka stopni. Każde pokolenie ma swoją własną niszę w drzewie genealogicznym. Dzieci – jest to pierwszy stopień pokrewieństwa, wnuki – .. Drugi, a więc na drugi kuzyn i bracia – to szósty krok.

Całkiem inna historia bez krewnych. Małżonkowie nie są związane w ogóle. Wiąże je tylko małżeństwo. Krewni małżonka pośrednie są członkami rodziny.

  • żona syn – córka.
  • Brat żony – szwagier.
  • żona żony brata – córka w prawo.
  • Brat żony – brat-in-law.
  • siostra żony – Sister-.

Co ciekawe, człowiek jest zięciem i jego matka-i teść i szwagier. Para za dwie siostry są uważane za teściami, ale bratowa – to nie jest małżonek dwóch braci. żona żony brata – to nie jest, zwany właśnie teściowa też córkę.

Zdolność i pragnienie, aby znaleźć wspólny język z przedstawicielami starszego pokolenia i żyć z nimi w zgodzie, nie biorąc pod uwagę wszystkich. Od czasów starożytnych istniała tradycja, że syn przyniósł do domu żony. Nie odważyła się zaprzeczać jej teściowa. Jeśli mieszka w domu żona starszego brata, a potem wzięła opiekę nad młodszą córkę, aby pomóc jej przyzwyczaić się do nowej rodziny, uczy wszystkich sztuczek, wspólne doświadczenia. Kiedy młoda rodzina ma dziecko, żonę swego brata – in-law – aby pomóc w pracach domowych: karmienie mężczyźni całe pranie.

Wyglądało i liczna rodzina, która wykonana wspólną przyczynę, były zespół. Wszystko w domu było powszechne, a nikt na wspólną kopalni. Rodzina uczono cierpliwość, szacunek, zasłużony starszych. Czasy się zmieniły, a teraz najlepsza różnych pokoleń mieszkają osobno, ponieważ współżycie zwiększa liczbę różnic, co prowadzi do kłótni i rozwodu. Teraz nawet mówią, że ponad krewnych żyć, więc są one droższe.