289 Shares 3010 views

Jak wybrać żonę? Co powinna być idealna żona

Wielu ludzi interesuje się palącymi pytaniami, które stają się dylematem całego życia: "Jak wybrać żonę?" Silny seks jest pełen nieskończonych kryteriów jego przyszłych połowów, dlatego też twoja uwaga jest najczęściej używaną listą doskonałości piękna.


Limity wieku

W celu określenia najbardziej popularnego przedziału wiekowego kobiet, często wybranych jako żony, należy zwrócić się do badania gerontologów i psychologów. Najlepszy wiek pięknej żony jest wskaźnikiem w ciągu dwudziestu trzech do dwudziestu siedmiu lat.

Jeśli jest trochę młodsza od ustalonego ramowego, uważa się, że seks sprawiedliwy nie posiada ani wystarczającej własności, ani statusu społecznego, ani użytecznych cech. Jeśli jednak jej wiek jest znacznie mniejszy niż ustalone kryterium, młody człowiek musi znać wszystkie artykuły z kodeksu karnego dotyczące uwodzenia osób poniżej 16. roku życia. Dlatego warto pamiętać, że uczniowie o ósmej klasie z wielkimi i pięknymi oczami nie pasują do kategorii "idealnej i młodej żony". Dobra lub zła przylegać do tego punktu widzenia – to zależy od ciebie, ale doświadczenie życiowe pokazuje, że dojrzałość charakteru pochodzi z wieloletnim doświadczeniem.

Edukacja i edukacja

Jeśli analizując wszystkie zalety swojej żony, dotknęłaś edukacji, a następnie bez pomocy wysoko wykwalifikowanych nauczycieli, Ministerstwa Edukacji, szefów wydziałów personalnych lub, w skrajnych przypadkach, babci z progu, którego nie możesz zrobić! To oczywiście liryczna dygresja, jednakże edukacja musi być obecna jako cecha osobowości każdej szanującej się dziewczyny!

Jednak, jak pokazuje praktyka, wykształcone dziewczęta z rozwiniętym intelektem na wszystkie sposoby i sposoby zazwyczaj uczęszczają na wyższe wykształcenie. W każdym razie, jeśli nie masz nic do rozmawiania ze swoją dziewczyną, lub nie rozumie podstawowych problemów życia i problemów, powinieneś pomyśleć o swojej roli w swoim życiu.

Stan cywilny

Jak wybrać dobrą żonę? Będąc w poszukiwaniu odpowiedzi na zadane pytanie, trzeba spojrzeć na boki w paszporcie wybranej osoby. Jeśli jest jakiś wykres na temat rozwodu, z bliższym poznaniem, powinieneś wiedzieć o wszystkich okolicznościach tego, co się stało.

Z reguły inteligentne i szanujące dziewczyny nie pozwalają na rażące decyzje w formie wczesnego małżeństwa. Jednak sytuacja w życiu jest inna, więc warto spokojnie zrozumieć dramat, który miał miejsce w jej życiu o życiu rodzinnym.

I, oczywiście, dziewczyna nie powinna być w stanie zamężnej kobiety, ponieważ stwarza nie tylko przeszkody dla dalszego rozwoju stosunków, ale także przeklinają ją w kłamstwach. Nawet jeśli był taki nieprzyjemny incydent, nawet najpiękniejsza żona nie może być prawdziwym towarzyszem, a więc status "doskonałej" takiej damy nie jest właściwy.

Pytanie o narodowość

Problem narodowości jest dzisiaj najbardziej istotny, ponieważ młodzi ludzie różnych grup etnicznych mają trudności z komunikowaniem się z rodzicami. Jeśli w głowie nie ma takich przeszkód, łatwo znajdziesz towarzysza swojego życia.

Jednakże, jak pokazuje praktyka, bogate żony współczesnych mężczyzn nigdy nie będą nosić hidżabów, burki czy kimono, chyba że w obecnym państwie europejskim istnieje szczególny temat lub powód. Wszyscy nowi mężczyźni pytają więc: "Jak wybrać żonę?", Odpowiedź brzmi: "Musi mieć europejski wygląd, mieć długie długie włosy, dobrze przygotować i nosić spódnice – to główne kryteria wyboru".

Wzrost: mały lub wysoki?

Kwestia ideału wzrostu w dużej mierze rozwiązuje się wyłącznie preferencjami indywidualnymi. Ale przy tej okazji jest też kilka opinii:

  1. Jeśli wolisz dziewczynę o standardowym wzroście, nigdy nie możesz doświadczać niezwykłych wrażeń w komunikacji, intymnym życiu, życiu duchowym, życiu codziennym i tak dalej. Jak pokazuje praktyka, kobiety o bardzo małym lub dużym rozmiarze mają wyjątkowe cechy charakterystyczne, szczepione przez zdumienie otaczających ich ludzi cechami miernika na ścianie.
  2. Odkąd wybór żony nie jest łatwy, preferowanie opcji "średni lub niski wzrost" jest rozsądne i poprawne. W każdej sytuacji można spojrzeć w dół na towarzyszkę i nie pozbawiać ją możliwości wprowadzenia na swoje ulubione pięty. Ale znowu Twoja decyzja zależy od własnych upodobań i cech własnego rozwoju.

Waga i sylwetka

Kwestia wagi jest bezpośrednio związana z figurą sprawiedliwego seksu. W tej sytuacji strzałka skali może być zwodnicza, ponieważ cechy struktury ciała mówią same za siebie.

Jeśli chodzi o sylwetkę, teraz szczególna popularność i uniwersalna uwaga są mile widziane przez dziewczyny z atletycznej budowy. To nie znaczy, że musisz osiąść na siłowni i rozpocząć rekrutację masy pod stos żelaza. Nie! Wystarczy, że zachowasz się w dobrym stanie fizycznym, czasem "suchym" i regularnie ćwiczy organizm. Więc stajesz się nie tylko właścicielem eleganckiego i zachęcającego ciała, ale jeszcze raz zastanawiasz się nad odpowiedzią na pytanie: "Jaka powinna być idealna żona?"

Latający chód

Pytając o to, jak wybrać żonę, zwróć uwagę na chód wszystkich sprawiedliwych seksualistów, które tworzą najbliższe otoczenie. Przy określaniu tego kryterium przydatne jest po prostu obserwowanie otaczających ludzi.

Co oznacza "doskonały chód"? Mężczyźni opisują to zjawisko w następujący sposób: "Idealny i przyciągający wzrok jest niejasną sylwetką na horyzoncie, powodując pasję pragnienia spotkania lady, nawet nie widząc jej twarzy". Nieograniczona swoboda, naturalne ruchy, pewien rytm – to nie jest nauczane w modelach szkolnych. Jeden z wyżej wymienionych gestów lub cech w sobie pozostanie niezauważony, ale w całości daje niesamowity efekt i przyciąga mężczyzn, jak słodki kawałek ciasta. Warto zauważyć, że żony rosyjskie mają najbardziej latający chód we wszechświecie, jako że ich ludzie są najbardziej odważni, co dzień mogą inspirować dama jej serca!

Kilka słów o wyglądzie

Jak milionerzy wybierają swoje żony? Wielu mężczyzn i kobiet zadaj to pytanie, ponieważ uważa się, że dla bogatych mężczyzn wszystkie wybory są otwarte, ale opinia ta jest uważana za błędną.

Jeśli widzisz kobietę idącą ulicą, myślisz przede wszystkim: "Chic Chest!", Szukasz daleka od doskonałej żony. Kwestia wyglądu nie zależy jedynie od wymiarów ciała, ponieważ jest to szerokie pole pracy kobiet. Jak wspaniała Coco Chanel powiedziała: "Nie ma brzydkich kobiet, są tylko leniwe". Uwodzicielskie wybrzuszenia jednej części ciała, oczywiście, wyglądają jak godność pięknej damy, ale wygląd jest zawsze oceniany w całości. Tu należy zwrócić uwagę na stan włosów – czyste i starannie wyłożone; Paznokcie – zdobione manicure; Twarze – piękny i dyskretny makijaż; Figurki – mały pompowany korpus nie pozostanie bez męskiej uwagi; Ubranie stylowe – brak rozwiązań niestandardowych, tylko w przypadku, gdy dowolny element pasuje do gamy całości obrazu.

Delikatny głos

Wiele żon rosyjskich narzeka, że kochający człowiek nie zwraca na nie uwagi i nie mówi słodkich słów. Nie rozumiejąc przyczyny, wiele osób pozostawia problem bez postępowania, doprowadza sprawę do okropnych kłótni, a ostatecznie przed rozwodem. Ale rzeczą jest to, że nie ma drżącego i łagodnego obrazu.

Sędzia sam: w tej chwili parodia krzyczącej kobiety w kuchni, która mruczy męża za drobne niedoskonałości, nikogo nie zaskoczy. Co więcej, widzowie zaraźliwie śmieją się z przedstawionych obrazów, zdając sobie sprawę z nieuniknionej rzeczywistości. Ale każdy człowiek, szukając odpowiedzi na pytanie: "Jaka powinna być idealna żona?", "Chce każdego dnia usłyszeć komplementy z ujścia anielskiego ciała z anielskim głosem.

Z reguły mężczyźni są przyciągani cienkim głosem. Słowa takiej kobiety rozbrzmiewają łagodnie i cicho, co sprawi, że każdy dźwięk będzie się odbierał i słuchać każdego frazy. To nie znaczy, że musisz szeptać przyjemnie … Wcale nie. Fakt ten pokazuje tylko, że jeśli chcesz zdobyć status idealnej żony, musisz ciężko pracować nie tylko na twoim wyglądzie i charakterze, ale także na głos twojego głosu.

Co powinna być idealna żona i jej poczucie humoru

Pamiętaj: ukochana kobieta nie powinna spełniać funkcji rozrywkowej, ale poczucie humoru jest niezbędnym kryterium wyboru. W obecności przedstawiciela sprawiedliwego seksu z dobrym poczuciem humoru, zawsze możesz błyskać z jasną erudycją zgodną z dowcipem. Po wypuszczeniu dobrego żartu możesz mieć pewność, że nie pozostanie bez uwag!

Co więcej, ten, który ma dobre poczucie humoru, nie tylko może zrozumieć swoje żarty w każdej sytuacji, ale także może się śmiać z siebie. A jeśli potrafi wypuścić jasne wyrażenie w towarzystwie przyjaciół, natychmiast poprowadź ją w koronie! Zrozum, czy kobieta ma poczucie humoru, jest bardzo prosta, tylko kilka razy żartuje w pierwszej randce.

Jaki powinien być wynagrodzenie?

Idealna żona, której wiek, nawet jeśli się różni w ciągu dwóch i pół tuzina, powinien mieć użyteczny zawód, który jest mile widziany w społeczeństwie. Jej wynagrodzenie powinno wystarczyć, aby zadbać o komfort i samopoczucie człowieka, a także o idealną garderobę i poświęcić kilka ciekawych procedur na ciele i twarzy.

Należy jednak pamiętać, że takie kryterium będzie obecne tylko w procesie rozwijania relacji "młody człowiek jest ukochaną dziewczyną". W przypadku, gdy jako para uda się na etap małżeństwa, wszystkie koszty ponoszą na cały budżet rodzinny.

Zdrowie: jakość, bez której nigdzie nie!

Pierwszym i najważniejszym powodem tego kryterium jest to, że idealny towarzysz nigdy nie ma głowy. Jeśli spojrzymy na to jak milionerzy wybierają swoje żony, zobaczysz obok nich tylko kochających i troskliwych przedstawicieli sprawiedliwego seksu, przynajmniej publicznie.

Taka kobieta umieścić w łóżku może tylko Twój urok i charyzmę, ale z pewnością nie poważne ataki grypy. Oczywiście wszyscy mają prawo do zimna raz do roku, ale ciągłe choroby i skargi wskazują na niekompetencję kobiecego ciała, a zatem najmniejszą zdolność do tolerowania zdrowego dziecka – co przyciąga męskich mężczyzn.

Najważniejszą rzeczą jest charakter!

"Kobieta o charakterze" to po prostu ekspresja, którą mężczyźni nie zawsze muszą się spodobać! Idealna żona powinna zawsze świecić i być nie do opanowania. Jeśli jesteś przyzwyczajony do licznych wyrzutów, ponurego zagniewania lub zniechęcenia – wizerunek idealnej kobiety nie łączy się z twoją osobowością, ponieważ mężczyźni kochają kochanego, troskliwego i posłusznego.

Piękny charakter to nie tylko radosne uśmiechy i dobry nastrój, ale także kropla niezadowolenia. Jedyny warunek, jaki musi być spełniony w tej sytuacji – twój człowiek musi niezwłocznie poznać przyczynę złego nastroju! I na chwilę, a nie przez kilka miesięcy podczas kłótni!

Inną cechą, która odróżnia idealny charakter od temperamentu zwykłej współczesnej kobiety, jest to, że nie tylko potrafi prowadzić poważne rozmowy, ale także zacząć je we właściwym momencie i we właściwym czasie. Oznacza to, że po napiętym spotkaniu lub w procesie rozwiązywania problemów związanych z pracą nie jest konieczne odciąganie człowieka od pracy, ponieważ zdecydowanie trudne jest, aby przedstawiciele silniejszego seksu szybko przechodzili z jednego problemu do drugiego. Z pewnością nie będziesz w stanie rozwiązać problemu, ale możesz zepsuć nastrój. W domowym środowisku zawsze możesz zwrócić się do swojego ukochanego o pomoc, a także rozwiązać wszystkie wątpliwości.

Obserwując wszystkie powyższe kryteria, możesz stawić się przed mężczyzną idealną żoną, ale najważniejszym warunkiem jest obecność prawdziwej i szczerej miłości do niego!